Takový "divný" úkaz.

Všeobecné či doplňky
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Takový "divný" úkaz.

Příspěvek od dědek »

Libero jsem "rozchodil" a opravil (prodejní) metodou uhnilá místa na dveřích a blatnících. Ale po nějakém čase"odstávky" se projevila zvláštní závada ? - nebo spíš úkaz. Jakmile ujedu s Liberem pár km (ohřeje se na provozní teplotu) a zastavím někde u krámu , začne se - JEN NĚKDY- kouřit jakoby z levé strany vzadu z pod auta. Výfukem to není. Ten je ještě o kus dál. Už jsem si myslel, že mne čeká , to co Karla po nemoci - děravý rozvody vody, ale všechno se zdá suchý a nikde ani kapka. Auto stojí teď venku na dešti a tak jsem pojal podezření, že nějakou skulinkou někam nateče voda na něco teplého ( rozvody vody ?) a pak se odpařuje. Ale kde to může být? Už jsem prohlídnul, kdeco, ale nemůžu na to přijít. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Takový "divný" úkaz.

Příspěvek od covex »

Pises o vode - ale neni to kour od paliciho se oleje? Stava se ze ukapava pod vikem motoru nebo vickem dolivani (zvlaste kdyz dolejes olej) primo na vyfuk a pak to dela kourove efekty... ale to bys asi videl fleky od odleje na motoru a vyfuku.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Takový "divný" úkaz.

Příspěvek od Karel »

dědek píše: děravý rozvody vody...
Koukal jsem i jinde a není to o nic lepší, je to časovaná bomba.
K.
:(
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Takový "divný" úkaz.

Příspěvek od dědek »

Na tom je divný to, že pokud Libero stálo pod střechou nebo nějaký čas nepršelo, tak nic. To se projevuje vyloženě po nějakém dešti. A čuchal jsem, zda-li to není opravdu olej, ale v tomhle místě žádný být nemůže. Mám podezření, že ze střechy zatéká voda někudy někam do jakési kapsy ? No nevím.Je to divný a budu si toho víc všímat. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět