Mytí motoru

Všeobecné či doplňky
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Mytí motoru

Příspěvek od dědek »

Jěště mi někdo přiznejte, jak často a čím motor myjete. Ten můj pod nánosem šmíru, bláta a všelijaké špíny není k nalezení, a to se mi nelíbí. Odzkouším Arvu jestli se ještě prodává. Díky Dědek
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Tez jsem toto resil a skoncil jsem u" MEFISTO" Druchema mycí prostredek na grily a sporaky .Nejdriv vyskouset je to dost agresivní.
K.
:o :) :D
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

mytí motoru

Příspěvek od dědek »

Karle, ona ta ARVA je taky pěkný driják. Se zbytkem (hodně starým- cena na tom byla ještě v Kčs) jsem minulé léto myl motor u Simsona před TK a do konce léta v místě, kde jsem to oplachoval nevyrostla travička. Ale máš-li s mytím motoru zkušenosti, poraď.Mýt hodně teplý motor nebo za studena , nastartovaný (snad dost nebezpečí, že po opláchnutí vodou týden nenastaruji) resp. jiné finty. Mám taky ten "módní" vysokotlaký čistič.Něco jako WApka , ale za tisícovku protože vodu to ohřát na teplotu, která by byla potřeba (cca60st.C) to v žádným případě neumí. Ale když vidím těch hadiček kolem karburátoru a dokonce různé "zástěrky" kolem něho a i na horním krycím víku, měl jsem strach do toho všeho naprat pod tlakem vodu. Díky Dědek
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

S tou ARVOU mas bohuzel pravdu aktivni latka byl SLOVASOL nevim uz kolik% a petrolej a dnes darmo mluvit... Ja jsem cisteni provadel na nekolika urovnich, celkova hruba jak rikas arva na vlazny motor po hodce tvrdy stetec zopakovat a pak stetec a voda .2.st.technicky benzin do rucniho rosprasovace a stetec a za 3.na pohledove casti ten cistic grilu kartacky drevicka zkratka nic neni dost spatne hlavne ze to pomuze.
K.
:D :D :D
Nikdo není dokonalej.
Odpovědět