hladam Libero starsie...

Všeobecné či doplňky
taylor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 01, 2009 4:10 pm
Bydliště: slovensko-bratislava

Re: hladam Libero starsie...

Příspěvek od taylor »

no...takze,ked to tak zhrnieme-tento typ auta prinasa tak trochu viac problemov..uz len kvoli veku a zlozitosti motora,ulozenia ,hrdze a tak podobne...
je to skor pre tych,ktori maju doma garaz a mozu si ho opravovat a vedia co to aj o autach..
ja nemam bohuzial moznosti ziadne na taketo prevadzky..a obavam sa ,ze ani dost penazi na prevadzju takehoto auta.
preto by som si ho asi nemal kupovat.
lenze,ked vidim tie obrazky niektorych vozov,srdce mi zapisti....no je to nelogicke,ale aj tak by som ho asi chcel...
myslim,ze takychto ludi sa najde viac...ze? bduh.gif
proste clovek to auticko chce,nech je ake chce...takze,budem hladat....
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: hladam Libero starsie...

Příspěvek od Lubomír »

Skúsim oponovať, ani jedno z mojich Liberiek nikdy neparkovalo v garáži, absolútne velkú časť opráv som robil pred činžákom na parkovisku, jeden rok som si prenajal garáž na pár velkých demontáží, ale bola bez vykurovania a jamy, tak som to nechal tak, a na jamu som jazdil do rodičovského domu, dosť ďaleko, a Liberko som udržal v dobrom stave dlhé roky. Musel som si samozrejme zohnať časom celkom slušnú výbavu na všetky práce od trafozváračky(parohy) až po brúsku-kmitačku(karoséria), aby som nemusel otravovať všelikoho na okolí, a bol sebestačný v základnom vybavení a mohol pracovať kedy chcem, kde chcem. Aj taký pobyt na súkromnej chate sa dá s pôžitkom využiť na drobné karosársko-lakýrnické opravy, náter spodku, opravu prehrdzaveného podbehu, nemusím sa furt cúrať po lesoch, viem efektívne odpočívať aj takto. Odmenou ti môže byť, že budeš potrebovať odťah 2x za 15rokov, čo je aj štatisticky vcelku prijateľná hodnota daná spoľahlivosťou Liberka v každej situácii a počasí.
Ale v prípade, že je pre teba absolútne neprijateľné si občas ľahnúť pod auto alebo máš odpor k mastnote na rukách a dbáš na čistučké nechty, radšej o Liberku prestaň uvažovať.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: hladam Libero starsie...

Příspěvek od Petr+Barča »

Lubomír má pravdu . Nás "pouličních opravářů ", kteří mají radost že třeba neprší a nebo mrzne jenom málo , je celkem dost.

P+B.
Odpovědět