Jak nakupovat Libero

Všeobecné či doplňky
taylor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 01, 2009 4:10 pm
Bydliště: slovensko-bratislava

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od taylor »

boze jak ja by som to chcel toto auto....ozaj,existuje aj 7 miestne,aj viac?? 8...??
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od artvandal »

jako 8 mistne libero? :) 7 lidi tam sedacky ma, ale v TP je vzdycky jen 6, takze je to na osobni zodpovednosti
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Martinekk »

Vladino tu z fóra má 7 miestny unikát... A bude podľa všetkého na predaj.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
taylor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 01, 2009 4:10 pm
Bydliště: slovensko-bratislava

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od taylor »

na predaj??
fiiiha
cize max povolena je 6 miestna verzia??
inak,pozeram inzeraty,moc som toho nenasiel...:(
odkial sa vlastne oplati doviezt auto? nemecko,rakusko,madarsko...cechy..:)
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Pajas »

No já už viděl min 2 libera, které měli 7 míst k sezení, jedno aj naživo a novější typ. Bohužel zapsat to prý z 6 na 7 nende... Auto sa vyplatí dovést z co nejblíž, tož Čechy, Německo odpadá, at máš levnější dopravu a vyzkúšat a najlepší vzít aj nejakého Liberáka sebú...Inzeráty sa občas nandú, aj aukro - dneska jedno za 10.000,- Kč, dále annonce u nás v ČR...Na slovensku nevím aké máte inzerátní novine...
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
taylor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 01, 2009 4:10 pm
Bydliště: slovensko-bratislava

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od taylor »

jasne.nemecko by bolo uz moc drahe....jaj ludia,ked daco nahodou najdete,dajte vediet chudacikovi...::))
chcem liberooooooooo!!
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Martinekk »

Dojdi na predvádzačku...
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
taylor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 01, 2009 4:10 pm
Bydliště: slovensko-bratislava

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od taylor »

rad.kam??:)
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Martinekk »

Trebars Trenčín.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
bubo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 19, 2011 3:12 pm
Bydliště: Zastávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od bubo »

Ahoj subaristi-liberkáristi toothy10.gif . Jsem tady úplnej nováček (ne co se týká subaru love4.gif , ale vašeho klubu). Jeden z vašich členů - Syfree, vídám se s ním skoro obden ve V.Bítýšce mě řekl o vašem klubu a akcích, a pozval na sraz Na Prígl v dubnu. Jestli není problém, že Liberko nevlastním,ale mám Forestera ,tak rád přijedu .Píšu sem ale i z jiného důvodu. Pořád po těch jeho liberkách pokukuju a zjistil jsem, že to auto je tak škaredý až je vlastně neuvěřitelně krásný :lol: . Jezdím na srazy našeho klubu a už jsem několikrát viděl čeho jsou ty autíčka schopný bduh.gif :lol: :lol: . A chtěl bych si jej pořídit. Teď je k prodeji tohle Libero :
http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam ... n1-1-12151. Můžu se zeptat na váš názor??
Subaru Outback 2,5cvt 2014
Toyota Hilux 2,5
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Mis.us »

za ty prachy,je to krásný auto,ale majitele bych se zeptal,jestli si schoval pásy,plasty k nim,zadní sedačku a okna(z vrakáče to už je docela problém sehnat,ale sehnat se tohle dá,jenže zrovna tyhle věci jsou drahý i když nevim proč....) ještě připočti ekodaň a z fotky nikdy neusoudíš,jak na tom auto je,prohlídka je nutná,ale podle toho jak to vypadá uvninitř vozu,tak je to raritní kousek včetně toho,že to měl majitel,kterej to kupoval nový a ne jako ojetinu,takže se k tomu choval asi též s úctou...a ty lehký kosmetický vadyna kroserii,na to bych se uplně vykašlal,protože to se spraví raz dva,jediná nevýhoda tohodle odstínu (polka red č.002) spočívá v tom,že je to nejdraší barva,co na liberu je a koupit se dá litr cca za 2000,-včetně tužidla a ředidla.
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Martinekk »

No, je to ale N1, takže 6 miestne nebude, skôr 4 miestne. Proste úžitkáč.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Mis.us »

n1 to je,ale snad by neměl bejt problém,to s úředníkama vyřešit,jestli se nepletu,tak už tu byl podobný případ,a auto mělo snad jen tři místa....
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od dědek »

Na posledním srazu v Mělníku nás bylo hned několik členů bez "bejvalek" Na největší 4x4 se orientoval Honza a Petr má asi motor K.O. a taky přijel s jinou 4x4. Dvě Libera tam dojela, ale zpět spíš "odskákala" . I tomu nejmladšímu už bude 14 a tak sehnat, něco, co není už několikrát vyvařovaný a opět rezavé , je kumšt. Martinek taky přešel k Forestrovi a k němu "desertovali už minimálně dva další liberáci , jeden čas stálí účastnici srazů. Manželka s dcerou mi už třikrát říkali kam se chystám, když moje libero shnilo a tedˇje rozebraný a znovu skládaný kousek za Prahou novým majitelem. Skoro pokaždé, když k nám přijede zetˇse svým "dosluhujícím" připomíná, že se to už mílovými kroky blíží , kdy dojezdí a tchýně bude zase skučet,co to stojí u baráku za rezavý krám , ve kterém se pořád šťourám. Tohle, co jsi si vyhlídl, vypadá, že není zase až tak rezavé(aspoń co je vidět), ale pravý důvod prodeje ti jen tak kdekdo nepřizná. Ale konec konců pokud je opravdu prvním a jediným majitelem od nákupu (mnoho prodávajících nakonec přizná, že jsou prvými majiteli, ale u nás v republice a kde se auto mez tím pohybovalo se bez servisky velmi těžko dohledává)je to úctyhodný čas, kdy s Liberem pojezdil Jinak pokud nemáš početnou rodinu (4děti) , tak i tahle verse čtyřmístná postačí. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Tuti »

Mis.us píše:n1 to je,ale snad by neměl bejt problém,to s úředníkama vyřešit,jestli se nepletu,tak už tu byl podobný případ,a auto mělo snad jen tři místa....
Podle toho co jsem slyšel to problém docela je a to jak procedurální, tak i finanční (snad přes 10 tisíc), asi proto je cena relativně výhodná. Ale jak píše Dědek, 4 sedačky můžou stačit a auto nemá mříž, která překáží v ostatních "osobních náklaďákách" . Slepá okna k N1 patří, ale podle fotek (odlesky v oknech zevnitř a bublinky vespod) je zřejmé, že okna jsou jen zalepená folií ... tzn. klidně by ji šlo sloupnout a nahradit zatmavovačkou, stk by se nažrala a okna zůstanou celá :D
Jen to chce ověřit, co obnáší ježdění s N1 - jestli třeba není nutné platit silniční daň i při soukromém používání nebo absolvovat školení řidičů :mrgreen:
Ale asi to nebude takový problém - mimochodem skoro všechny Cayenny nebo Audi Q7 jsou regisrované jako N1 :D
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Mis.us »

já s nikým nemluvil,co se týče přepisu ze 4-místnýho na 6-ti místný,ale tady na fóru se před časem řešilo jedno libero,psal jsem 3-místný,ale byl to 2-místný a pánovi se to povedlo přepsat,tak ten by věděl,co to obnáší,ale nevim,jestli by měl chut předat svý zkušenosti,rozhodně lidi se vždycky nějak domluvěj,ale s úředníkama to někdy jednoduchý neni...

Ta úprava zadních oken....stejný bylo v Nuslích,neuoťukával jsem "okno",jestli je to plech,ale plech to nejspíš bude,už jen kvůli tomu,že v zavazadlovym prostoru se převážely věci a ty když bouchnou do okna,tak asi každej ví,jak to dopadne,ty bublinky vypadaj ne jako odlupující se folie,ale jako rez pod lakem-neviděl jsem to a soudit z fotky je těžký,člověk si pak neni jistej ničim,jedině,když to má až u huby...
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od vojta »

já se teda podle odlesků a gumy přikláním také k tomu že to je zafóliované sklo, navíc v německém katalogu je užitkáč (panel van) i se zaplechovanejma šoupačkama a kompletně bez černejch lišt...no každopádně lepší soudit v reálu :)
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od Mis.us »

každej,kdo někdy stříkal plech ví,že i od plechu se může takhle odrážet co je v jeho blízkosti a do tej gumy nevim,proč by nešel dát plech,ten se běžne dává do gumy.a jak řikáš v reálu teprve víš co a jak,tady můžem jedině diskutovat,pokud zrovna nemluvíme o pravdivejch zkušenostech.-užitková verze tohle neni,je to předělaná deluxka...
Naposledy upravil(a) Mis.us dne sob zář 10, 2011 12:19 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Uživatelský avatar
bubo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 19, 2011 3:12 pm
Bydliště: Zastávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od bubo »

Děkuji za odpovědi. Podívám, zjistím co a jak a pak se uvidí :D
Subaru Outback 2,5cvt 2014
Toyota Hilux 2,5
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nakupovat Libero

Příspěvek od covex »

Je to prorezle a obouchane stejne jako vetsina Liber tohoto veku.. tedy krom tech par, do kterych majitele cpou logicky neoduvodnitelne mnozstvi penez a kterych je tady znacna cast. Faktem je, ze karosie nejezdi a podstatne se skryva pod zadnim naraznikem, pak samozrejme stav ramu a vubec stav spodku. Ty najete kilometry mi po 15 letech rikaji, ze s tim majitel bud hodne malo jezdil (6200km/rocne) nebo keca. Zevnejsek vozu mi ale neprijde ze by byla pece o vuz nadmerna. Navic je to uzitkac - tzn. nema otocne sedacky, zadni sedacku = neda se v nem spat bez dalsich uprav. Neni to ale uplne socka verze. Za 30tisic zalezi na co to chces. Cena to neni nejhorsi, ale vzhledem ke stavu a uzitkovosti taky nic moc.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět