Libero od Pana Borka

Všeobecné či doplňky
Odpovědět
Fililip83
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 30, 2011 6:51 pm
Bydliště: Zdislavice u Vlašimi

Libero od Pana Borka

Příspěvek od Fililip83 »

Dnes jsem si pánové udělal výlet do Křtin u Brna,že bych tam koupil Libero.Pán píše poslední model podle fotek exklusivní autíčko za 30tisíc,ale...Rok výroby dle štítku 1996 podle t.p.1997.Už to je divný.Když jsem přijel do Křtin libero bylo vykytované sprejem stříkané ještě hnusně,plocha u šoupaček ta kluzná byla vyvařená,v kufru u nad kolí taky hniloba.Spojka na konci.Za ty peníze neskutečný šrot.Pán si asi myslel že se někdo napálí,ale já to dneska nebyl.Tak tam nejezděte zbytečně jako já,když by ho někdo chtěl :!: :!: :!:Co vy na to?
Naposledy upravil(a) Fililip83 dne čtv bře 15, 2012 1:11 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Libero o Pana Borka

Příspěvek od dědek »

Lidi zkoušejí všechno. Nedávno jsem četl inzerát VW Golf II , 1.6D r.v.1987 najeto 347 tis. cena 300 000,-Kč , protože s tím snad jezdil Václav Havel. Dědek
Naposledy upravil(a) dědek dne čtv bře 15, 2012 10:10 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Libero o Pana Borka

Příspěvek od Tuti »

Fililip83 píše:.Rok výroby dle štítku 1996 podle t.p.1997.Už to je divný.
To zase tak divný není, protože v SRN (i jinde) se v techničáku uvádí rok první registrace a ten se při dovozu přepsal do našeho TP do kolonky rok výroby. Je spousta aut takhle omlazených i dva roky, aniž by to byl záměrný švindl.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Libero o Pana Borka

Příspěvek od dědek »

Tak tak, v TP (velkým) je napsané datum první registrace a tak se z TP nepozná skutečné datum výroby. Rok až z údajů na sklech , štítku nebo pásech. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Fililip83
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 30, 2011 6:51 pm
Bydliště: Zdislavice u Vlašimi

Re: Libero od Pana Borka

Příspěvek od Fililip83 »

Tak i tak to byla 1996 a ne poslední model jak on píše a ještě prej opečovávaný,tím asi myslel to kytování a lakování sprejem:-)Výlet mě stál 6 hodin na děsný vymlácený D1,plnou nádrž benzínu a 460 km.Najezdil jsem se po ní s kamionem hodně,ale tam jelikož je kabina na měchách to není tak drncavé.Bylo mě blbě z dálnice a zuřil jsem ještě doma,nechápu jak můžou být lidi tak naivní a myslet si že prodají cokoliv za co nejvíce a doufat že někdo naletí...Je to třeba špatné to psát sem na Forum,ale nechci,aby jste zbytečně nenaletěli na takový lákavý inzerát.A teď malé srovnání:Koupil jsem si v podstatě to stejné Libero před zimou díky Mišusovi z Radotína (ještě jednou moc a moc děkuju),za bůra,sice taky krapítko sežraný,ale ve srovnání s tímhle v daleko lepším stavu odjezdil jsem s ním zimu poznal že Libero je bezkonkurenční a že už jiné auto nikdy nechci.Filip
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Libero od Pana Borka

Příspěvek od Mis.us »

Ten pán má doopravdy poslední sérii Libera,z fotek jsem to poznal.Libera vyrobený koncem roku 1996 jsou stejný jako modely,který se dělaly ještě 97 a 98,takže klid,nenech se tim rozházet,určitě se najde lepší,i když těch je jen hrstka.

mám r.v srpen 97 a v techničáku 99 :mrgreen:
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Fililip83
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 30, 2011 6:51 pm
Bydliště: Zdislavice u Vlašimi

Re: Libero od Pana Borka

Příspěvek od Fililip83 »

Já v klidu jsem.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Libero od Pana Borka

Příspěvek od covex »

Ja mam taky v technicaku 99, ale vyrobeny je dokonce 96. Skutecne bylo prodane az 99, potvrdili v Subaru.de. A skutecne posledni typovy model se delal prave od 96 roku. Faktem ale je, ze nejelpsi je nechat si nejdriv poslat par fotek, nez jet 500km...
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Fililip83
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 30, 2011 6:51 pm
Bydliště: Zdislavice u Vlašimi

Re: Libero od Pana Borka

Příspěvek od Fililip83 »

Já ty fotky schlédl na nich vypadalo Libero dobře i z dálky bylo zachovalé až z blízka to bylo ohnilé a stříkané sprejem.Napsal jsem to sem,abych skutečně někomu ušetřil cestu jelikož to zrovna není za rohem.A za 30 tisíc by to muselo bejt fakt dobrý a ne takový vrak.Pán byl fakt suverén myslel si asi že když jedu takovou dálku,že auto koupím a pojedu,ale to se velice spletl.Koupit tohle by znamenalo na něm udělat GO všeho jelikož to bylo vylítané až,až kstle totál,spojka taky výfuk taky.A já nejsem Onasis,abych do toho jen cpal prachy.Koupil bych Libero tak do 60 tis,když by bylo hezké.Čus Fík
Odpovědět