Hlinikáče

Všeobecné či doplňky
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Hlinikáče

Příspěvek od dědek »

Blíží se jako každý rok i období, že snad to bílý( teď už dost špinavý) zmizí a budeme přezouvat. Chci svému autíčku koupit nové botičky z Al. Máte-li někdo zkušenosti prosím sem s nimi Díky Dědek
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polevoj »

Ja mam na svem Liberu Al disky puvodem z VW/Audi, ale z jakeho presne typu nevim (uz jsem ho tak koupil).
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

V březnu jsem se chvástal, že nazuju hlinikáče jak tu čtu. Musím taky tedy napsat, jak to dopadlo. Nakonec po návštěvách několika pneuservisů, kde prodávají i "jetý" hlinikáče a prolezení snad všech servrů, kde byla nějaká zmínka o Al discích na internetu , jsem doupil od souseda kola z Formana 93-4, který byl na vývoz vybaven 5-ti paprskovými Al- disky 165x13 a po malé úpravě ( bývala by stačila jen na kola na zadní nápravu, ale trochu jsem zbrousil vnitřní hranu na všech čtyřech) už na nich jezdím celé léto. já za ně dal á 500,- , ale dají se sehnat od 1500,- do 4000,- na celý auto. Škoda, že jsem se ještě nenaučil, jak S E M nacpat fotku z mobilu nebo digi. Kdo pojede na setkání 15-16.9. možná je uvidí. Dědek
Odpovědět