Mám 191 cm?

Všeobecné či doplňky
Odpovědět
Jenda
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 11, 2006 2:46 pm
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Mám 191 cm?

Příspěvek od Jenda »

Ahoj "liberáci" hrozně se mi líbí Libero a uvažuji o koupi, ale ještě jsem v žádném neseděl. Nebude na mě malé, vejdu se za volant. Děkuju.
Jenda
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Martin H. »

Nazdar Jendo. Jestli nejsi smršťovací, tak asi bude. Já mám 180 a jsem tam tak akorát.

Martin.
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

Ono asi hlavně záleží na tom, jak máš dlouhé nohy - já se se se svými 185 cm vejdu (do staršího) v pohodě, dokonce ani nemám sedadlo posunuté nadoraz. Ale mám kamaráda, který se za volant vůbec nedostal - nepodařilo se mu procpat nohu mezi podlahou a volantem. (Možná by pomohlo dát menší volant). Jinak hlavou o strop určitě mlátit nebudeš - Libero patří k autům, ve kterých může gentleman cestovat v cylindru 8)
Úplně nejlepší bude, když si to vyzkoušíš - buďto někde v bazaru, nebo si najdi v uživatelích někoho, kdo bydlí blízko, myslím že kdokoli z nás tě nechá i projet.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Do staršího se vejdeš v pohodě. Do nového taky, ale nebude to pohodlné. :(
Mirek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: stř čer 21, 2006 5:32 pm
Bydliště: Stráž nad Nisou

Příspěvek od Mirek »

Mám 2 metry a ve starším jezdím bez větších problémů, má to i výhodu, levej blinkr vypínám kolenem. :lol: Jen by to občas chtělo ještě o kousek vyšší čelní sklo..

edit: V novějším se s dvouma metrama naskládám taky obstojně. :)
Pepík
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: sob pro 03, 2005 7:36 pm
Bydliště: Praha - 4

Re: Mám 191 cm?

Příspěvek od Pepík »

Mám 187 cm a novější Libero. Při nastupování nejdřív koleno pod volantem a potom zbytek nohy. Stěrače jsou drobný problém, ale jde to. Je to všechno jenom zvyk.
Prý vypadám za volantem dost komicky, ale je příjemné, když se na tebe lidi usmívají. Synek má 195 a vejde se taky v pohodě.
Někdy mám poci, že jsem do Libera oblečen.
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám 191 cm?

Příspěvek od kce »

"Někdy mám poci, že jsem do Libera oblečen." To je hlaska, ze se tu svijim smichy :lol: by chtelo nekam zvecnit! :wink:
a jinak teda mam asi jako Tuti (185) a vejdu se v klidu, sedadlo mam teda na doraz..
a kdyz uz sme u toho, v "cervenackovi" je sedadlo ridice nak divne prepolstrovany-vycpany, musim mit operadlo sklopeny vic dozadu, i tak si pripadam jak kdybych mel na sedacce pod sebou este nakej poradnej polstar, hned jak bude cas tak to musim "odecpat" ;)
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám 191 cm?

Příspěvek od covex »

kce píše:hned jak bude cas tak to musim "odecpat" ;)
Jen jesli to nebude spis tim, ze neni tak prosezeny jako ty ponorce. Ja kdyz si sednu na sedadlo spolujezdce u sebe, tak mam taky pocit ze je nejaky naducanejsi, ale neni.. jen neni tak prosezeny.

JInak podle me jde pri "vejiti" se do libera, dost o to, jaky ma clovek objem v pase. Sihli lide rozhodne problem nemaji i pri vyssi vysce.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám 191 cm?

Příspěvek od kce »

covex: nene, fakt je "precpany".. spolujezdcovo je naprosto ok, rozdil mezi nimi treba ve "vysce vycpani sedadla" je skoro 10 cm! ve prospech ridice.. :roll:
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám 191 cm?

Příspěvek od Tuti »

Vzhledem k Bobšovým minulým zážitkům bych to celkem chápal jako užitečnou cestovatelskou úpravu .. když se jede pár set kiláků po kamenité cestě, tak člověk asi pár cm molitanu navíc ocení. Víme dobře, že sedadla ani podvozek staršího Libera nás moc nehýčkají.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám 191 cm?

Příspěvek od kce »

mno nevim, ja zatim ujel tak 200km a pohodlne se mi teda vubec nesedelo... :? zlata ponorka ;)
Odpovědět