Taky uz bych kupoval :) poradite?

Všeobecné či doplňky

Koupit toto liberko?

Anketa končí za pon led 22, 2007 1:00 am

Ano
0
Žádná hlasování
Ne
3
100%
 
Celkem hlasů: 3

Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Taky uz bych kupoval :) poradite?

Příspěvek od kce »

nechci nic uspechat..ale pred chvilkou sem potkal tohle..a je to az podezrely;)
tak se chci zeptat co vy na to (je mi jasny ze z inzeratu nic moc nevyctete, stejne jako ja) ale tak precejen;)
papiry to nema,a stoji kousek od regensburku, takze s dopravou bych si poradil;))

inzerat:
http://mobile.de/SIDx9Ud40z6nlKWDUEb.ls ... 1237572763&

dik moc za komentare..
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Na ND možná dobrý, ale pokud nemá německý TP (doklad, že tam jezdilo)budeš mít značné problémy s přihlášením. Najeto 79tis. za čtrnáct let ? Tomu se mi nechce věřit. Na fotkách vypadá dobře ,ale ve skutečnosti? Doporučuji: máš-li velký zájem sežeň někoho, kdo tomu rozumí s podvalníkem ( bez čísel v Německu i u nás dost nákladná legrace -až 20 tis.pokuta) a zajeď se podívat. V nehorším případě tě ta podívaná bude stát náklady na zbytečnou cestu tam a zpátky. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 549
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Jediný co se z toho dá poznat kakhle na dálku je , že plechařina už nebude asi nic moc . Černě natřené plechy od plastové lišty dolu už o něčem svědčí . Pokud budeš chtít mít alespoň trochu dobrou kastli , tak koukej po něčem co má v této oblasti co nejpůvodnější lak třeba i s mírnou povrchovou korozí . Je to lepší než hutný černý nátěr rozpadajících se dveří a chyceného podvozku . Hodně štěstí a fakt nespěchej pak to stojí moc peněz .
P+B.
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

500 Euro sice není moc, ale to co ušetříš na nákupu nejmíň dvakrát zaplatíš na zprovoznění. Sehnat papíry by zase nebyl takový problém, ovšem tohle auto asi fakt nebude nic moc - rezaté díry nad tím černým pruhem jsou vidět i na fotkách a auto je přes bazar, kde se většinou udává "stav počítadla" a ne skutečně ujeté km. Já bych do toho nešel
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kce »

ok, diky za nazory.. taky sem si rikal ze v tom bude hacek, protoze ta cena.. i o tom pocitadle sem uvazoval uplne stejne..
a sem zrovna z tech co radsi kastli fpoho a motorschade k tomu..
nespecham, klidne pockam pulrok, nez se 'objevi' "to prave" ;)

..jinak chci rict ze fakt dekuju za tohle forum.. nekde ste tu resili jak vyrobci nadavaj bo co.. sem rad ze este existujou lidi kterejm nejde jen o penize..:)
jen tak dal, doufam ez casem tez prispeju svou troskou do mlyna nike.gif
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

cerna farba

Příspěvek od kce »

jo, jinak koukam ted na ruzny dalsi inzeraty a faktem je, ze vetsina to ma od toho plastovyho prouzku na strane smerem dolu natreny na cerno, nektery klidne jen v urcity casti (uprostred, vzadu) ..takze asi 'znamej' trik jak zamaskovat shnilej spodek, co?
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

pardon..

Příspěvek od kce »

nechci to tady zahlcovat tunou inzeratu a furt se ptat jestli je neco ok a tak.. takze se omlouvam a tohle je (nejspis) posledni..
ale- myslite ze treba tohle by bylo "fcajk" ? :)
ne ze bych si ho chtel koupit, ja spis jestli uz sem se naucil poznavat ty 'ferovy' inzeraty..
http://cgi.ebay.de/SUBARU-LIBERO-E12-mi ... dZViewItem

dik... a zdar! :wink:
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

kce píše:... nekde ste tu resili jak vyrobci nadavaj bo co..
Výrobcům je tohle fórum určitě putna, ale dovozcům a překupníkům asi ne...

Jinak to auto je přesně jak psal Petr. Radši trochu rzi na originále než nějaká naprskyná černá tabulovka :wink:
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

Tohle už vypadá podstatně líp :) , navíc je přímo od majitele a ten (co jsem schopen z němčiny pochytit) ho v textu vychvaluje do nebes. Nabídky cenu asi dost vyženou, ale třeba to může vyjít. Za sebe říkám, že bych radši dal 1000e za tohle než 500 za to první .. samozřejmě teda jestli ten inzerát moc nekecá.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

dik..

Příspěvek od kce »

taky mi prijde o moc lepci, navic ma papiry..
ale faktem je ze zbyva jeste dost do konce.. avsak mas pravdu, klidne dam i vic nez 1000.. ale z ebaye je to trosku problem..
jinak to prej moc nebrzdi a este naky drobnosti, ale aspon prej 100% neni rezaty..
kazdopadne sem rad ze se najdou i vcelku fajyn auta, budu muset kontaktovat nemecky pribuzenstvo ;)
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Jestli umíš trochu německy, jel bych se na to podívat. Nevím, kde ta německá vesnice (od"H") leží, ale doufej, že to není u francouzkých hranic. Některý inzerenti uvádějí i číslo telefonu. To je vyhráno, protože ani já jsem nenašel fígl jak obelstít to blbý přihlášení do" ebay" aby šlo přihazovat a ptát se na podrobnosti. Někde to je přihlášení zadara,ale tady to vypadá na "zaplatit nějaký EURO", ale jak a komu nevím. Prý člověk dostane nějaký kupón s číslem? Nevím . Ale zkus to i obráceně - dej si na nějakých hodně navštěvovaných inzertních stránkách na internetu inzerát, že koupíš Libero za tolik a tolik s tvoji představou jak by mělo vypadat a uvidíš. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Kamarád si přes ebay před rokem kupoval vw kulaťáka a bylo to v klidu. Je ale fakt, že dotyčnej byl ze Žitavy. Po prohlídce a "plácnutí si" mu auto na německejch značkách převezl za hranice a vrátil se pěšky :) . Kámoš pak těch pár kiláků do Liberce přefrčel.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

peple, to bylo ale asi před červencem 2006 co ? Od té doby je to jet bez značek skoro jak když někoho zavraždíš. Když jsem přihlašoval to novější v prosinci na "Úřadě" v Tanvaldě, chyběl mi jeden doklad (pojištění) a chtěl jsem pro něj skočit 2km k nám bez čísel, který jsem měl už sundaný a hned jsem se dozvěděl co mě za to venku čeká a čísla mi vrátili a já je opět přidělával. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

On ale nejel bez čísel. Jel na německejch papírech a číslech. Zkrátka se dohodli a ostatní se řešilo poštou. Dneska už má všechno vyřízený(veterán), ale byla to pakárna
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

To první je i na náhradní díly drahá psí bouda. Do Německa již dovezeno ze Švýcarska.

To druhé je sice na začátku vychválené, ale také se na konci píše o nějakých mouchách.
Např. Motor "koktá" - spojitost se zapalováním {dobrý mechanik opraví
Také se píše že není určen pro překupníky
Vypadá čistě, škoda, že není foto palubovky.
Cena našim odhadem se vyšplhá tak na 800 - 1100€
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

Jen pro zajímavost - cena se vyšplhala až na 2.119,01 hat40.gif poldík

http://cgi.ebay.de/SUBARU-LIBERO-E12-mi ... dZViewItem
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Konecne(!!!) ...

Příspěvek od kce »

konecne jsem se jakz takz vymotal z rekneme osobnich problemu, donasetril penize...a tak uz je muj cil jasny- do zacatku prazdnin (cerven/cervenec) chci zakoupit "to starsi" liberko... uz jsem odpovedel na dost inzeratu, dost toho obtelefonoval, a porad nic moc, tedy spis nic nez moc.. :(
najde se nekdo kdo by mi alespon krapet pomohl? rozhdone nechci tezce vydrene penize investovat do vraku s novym lakem, a nejsem odbornikem, takze opravdu (a urcite i materialne;) ocenim kazdou pomoc.... diky za odpovedi, zdravi budouci liberista koce :)
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

nabidka pro me- co si myslite?

Příspěvek od kce »

tak mam moznost zaoupit jedno liberko z hostivic u phy.. ale nevim. nevidel jsem ho teda jeste osobne, ale pry ma korozi ramu, coz je u libera dosti podstatna cast vozu, ze :D
jako jel bych se na nej pristi patek podivat..
inzerat: http://www.tipcars.com/own/nown/applica ... 1177525819
nejsem si jist jestli ten odkaz je primo tam, nicmene je to zeleny libero, 1987, nalitano ma 133000km a je za 29.000,- coz mi prijde docela dost..ale tezko rict kdyz jsem nevidel..
diky za ohlasy:)
Uživatelský avatar
Vlado
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř kvě 03, 2006 2:35 pm
Bydliště: Lieskovec okr. Zvolen

Příspěvek od Vlado »

Prezri si na nom zadne pruziny, podla obrazku ma zadne kolesa utopene v blatnikoch. Ja som mal oboje zadne zlomene na 3 kusy. Ale vymena je mozna.
Vlado.
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

diky vlado,

Příspěvek od kce »

diky, ale stejne uz jsem tento vuz zavrhnul z duvodu ktery sem psat nechci;)
jinak k tem pruzinam - do libera jdou i pruziny ze skodovky, akorat je treba ja zkratit, myslim ze o tom uz nekdo sem do fora psal...

liberum zdar!:)
Odpovědět