Mechanismus stahování okna

Zde budeme prezentovat fotky dílů s popiskami ke kterým se může každý vyjádřit popřípadě doplnit další fotky
Odpovědět
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Mechanismus stahování okna

Příspěvek od artvandal »

přestalo fungovat stahování předního okénka. závada byla ve vyskočení silonového čepu z kolejničky, jedno rameno mechanismu bylo celé zkroucené. čep je teď docela ožvejkanej, ale zatím to chodí, chce to s citem.
mechanismus-okna-1.jpg
mechanismus-okna-1.jpg (216.4 KiB) Zobrazeno 12677 x
mechanismus-okna-2.jpg
mechanismus-okna-2.jpg (172.33 KiB) Zobrazeno 12677 x
myslím, že k tomu vyskočení čepu přispěly ofuky, protože v závěrečné fázi zavírání, kdy sklo zajíždí nahoře do rámu dveří to jde dost ztuha. nestalo se to někdy někomu z vás?
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mechanismus stahování okna

Příspěvek od vojta »

ty ofuky taky řeším...ještě nějak před zimou mi šef urval zrcátko u řidiče, po jeho výměně už ofuky nedrží jak dřív, přední část ofuku co má být o zrcátko opřená je už ožvejkaná a ofuk vlastně sklouzává - místo který si vymačkal v gumě okolo skla už ho nepodrží - váhám jestli to přilepit....právě při dotahování okýnka až nahoru se to tam děsně pere a ten mechanismus dostává zabrat abych to vůbec dovřel...

pokaždý když vykouknu z okýnka a odřu si o ten plast hlavu tak nadávám jakej je šéf kr...én, pak ještě jednou když rvu okýnko nahoru...jeden z detailů který mě zrovna nezlepšuje náladu bduh.gif

..tak jsem to nakonec zkoušel lepit, chemoprén moc nezafungoval, tak jsem po čase zkusil UHU a deflektor drží na svém místě a i okýnko jde zatáhnout lehce :)
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
Odpovědět