Mašina co spolupracuje s indučkou a aktivní uhlí

E 10, E 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Mašina co spolupracuje s indučkou a aktivní uhlí

Příspěvek od Pajas »

Zdravím všecky po dlouhé době. Liberko zase začalo protestovat. Připadá mi to na ten bazmek co spolupracuje s indučkou. Vždycky po chvíli to přestávalo jet, hrozné díry v plynu, střílalo to chvílu do sání chvílu do výfuku. Jak jsem vytahl indučku a dal jinší tak zas pokoj ale po čase zas to stejné. Nemůže to být tím bazmektem nebo, že by do toho šlo nějak mín štávy a dělalo to neplechu?? Je to ten přístoj vpravo vzadu, když se oddělá čalounění
Dale bych se chtěl zeptat na to aktivní uhlí- jak se pozná že funguje nefunguje, protože když vydělám tu hadičku od karbecu co t am vede k tomu, z dá se mně že to jede o poznání líp- jde to nějak vyčisti nebo doplnit??Díky všem a bacha na sníh+led
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Mašina co spolupracuje s indučkou a aktivní uhlí

Příspěvek od Lubomír »

Tipujem to na uzemnenie - kostry. Skontroluj pripojenie "lanoví" medzi karosériou, rámom a motorom ohmmetrom, potom by som kontroloval dráty a konektory k indukčke a k rozdelovači - biely prášok znamená koróziu, jo, a napružiť objímky (dutinky) v konektoru určite!
Nádobku s uhlím som vyhodil jako "samoadjungovanú superblbovinu"... :lol: - bola napdnutá koróziou až dovnútra, je na takom blbom mieste, že som ju objavil až celkom zožratú, ale zdola som ju patlal bodenšucom pravidelne, kým neodhnil držák...a všetko funguje, zaujímavé... a hadičku, čo k nej viedla som prepojil s filtrom v konečnom štádiu....
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Odpovědět