Par dotazu

E 10, E 12
Uživatelský avatar
rosifun
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 14, 2012 11:18 am
Typ Libera: staršie
Bydliště: Ivanka pri Dunaji
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu

Příspěvek od rosifun »

No, v Tvojom prípade je mi to jasné, ale ja nemám príliš miesta na skladovanie. Proste chcem si nechať len veci, čo sú buď úzky profil, alebo sú síce dostupné, ale drahé. Napríklad dnes som sa tu dočítal o cievkach prepínania 4wd. To asi bude relatívna vzácnosť, či? Tu ma napadá otázka, kde vlastne nájdem ten prepínač?
Subaru Libero ´91, E12, strieborno-biele. Malé problémy sa vyriešia samé, veľké treba rozdeliť na veľa malých.
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Par dotazu

Příspěvek od Mis.us »

s místem mám taky problém,neboj :oops: co se tejče mag.ventilů přepínání 4WD,tak ty se kazej hlavně na novějších modelech,nevim jak na starejch-Skladovatelnost je super,žádný místo ta krabička nezabírá :-)
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Uživatelský avatar
rosifun
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 14, 2012 11:18 am
Typ Libera: staršie
Bydliště: Ivanka pri Dunaji
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu

Příspěvek od rosifun »

Šak práve preto sa na ňu pýtam. :wink:
Subaru Libero ´91, E12, strieborno-biele. Malé problémy sa vyriešia samé, veľké treba rozdeliť na veľa malých.
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu

Příspěvek od Raper »

na starsim je prepinani 4WD v motorovem prostoru tesne na okraji motoroveho krytu v pravo hore (pri pohledu spoza auta) spoznas to podle toho ze tam vedou podtlaky. Dale se Ti oplati vzit silentbloky vyfuku pokud jsou org. tepelne clony, tlumice obzvlaste predni pac ty nicim nenahradis, palivove cerpadlo a stupel nadrze-rad se zapomene na benzince. U mne je to to same, do kovosrotu se dava pouze hola kasña. Btw. kde to stoji?
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
rosifun
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 14, 2012 11:18 am
Typ Libera: staršie
Bydliště: Ivanka pri Dunaji
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu

Příspěvek od rosifun »

Dík, Rapere. Je to u chlapíka, čo som od neho kúpil Liberko v Zlatých Moravciach. Dal mi to v cene, ale už som sa s ním dohodol, že zvyšok mu nechám na ten kovošrot. Takže po vašich radách mu nechám len holý rám a budku. :wink:
Subaru Libero ´91, E12, strieborno-biele. Malé problémy sa vyriešia samé, veľké treba rozdeliť na veľa malých.
Odpovědět