4WD

E 10, E 12
Odpovědět
Josef Žlebek
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 23, 2011 6:48 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí Podlesí 456

4WD

Příspěvek od Josef Žlebek »

Dobrý den,mám špatné selenoidy na přepínání 4WD.Poradí někdo kde se dájí sehnat nové azhruba za kolik.Měl jsem to již asi třikrát rozebrané,ale bez kladného výsledku.Děkuji.
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1939
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: 4WD

Příspěvek od Mis.us »

jeden zrenovovanej mam doma,napište sz.....


já se na ty aktivní témata vykašlu,ale co,kdybych trochu koukal tak vidim,že je to na starší krám...omlouvám se za mylnou reakci,mám pouze na novější,takže se snad objetuje někdo jinej,kdo má starý...
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Josef Žlebek
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: stř úno 23, 2011 6:48 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí Podlesí 456

Re: 4WD

Příspěvek od Josef Žlebek »

Dobrý večer,tak jsem to vyřešil dá se říct za pár korun.Byl jsem stavený u známeho automechanika,který před několika lety liberko vlastnil a byl sním velmi spokojen.Konzultovali jsme společně jak to vyřešit.Říkal vyměnit selenoidy načež volal do prodejny,kde jeden vycházel na neuvěřitelných 2600,-kč což je 5200,-kč za oba.Ale říkal ať zkusím sehnat selenoidy na Ladu Nivu,prý u novějších typů se použivaly na podtlak do karburátoru.Takže jsem vyrazil do mototechny a objednal dva kusy.Prodavač říkal že vyjdou oba dva zhruba kolem pětistovky.Ve finále vyšly na 420,-kč.Jsou sice o malinko větší,ale v pohodě tam vešly a šlape to jako hodinky.
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Re: 4WD

Příspěvek od Martin H. »

Tímhle stylem si postavit celé nové auto, to by byla paráda. :D

Martin.
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: 4WD

Příspěvek od jenýček »

Škoda že jsem to nečetl dřív-ale alespoň pro ostatní.Většina novějších aut je pod kapotou nekde má. I když netuším na co jsou tam. Takže jsem při jedné návštěvě vrakáče zvedl kapotu (bylo jich tam hodně-náhodný výběr)Peugeot 309 a při pohledu zpředu vpravo až v rohu jeden je.Ten samej i stejně velkej jen se musej přepájet ty elektrospojky.Vyoperoval jsem 2 pažouty a cena 50,-kč. Takže další ověřený zdroj.
Odpovědět