libero bomóneček

E 10, E 12
Odpovědět
tommiks
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 18, 2016 2:07 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Radlík

libero bomóneček

Příspěvek od tommiks »

Ahoj přátelíčkové. musím se vás zeptat a zároveň poprosit o radu. Potřebovala bych koupit asi nové těsnění u zadního okna. Je zpuchřelé . Kde, jak , u koho a za kolik ??? Díky za info -----------Jityna
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: libero bomóneček

Příspěvek od Tuti »

Tak vítej mezi postiženými .. Jak jsi psala v jiném příspěvku, koupili jste červené od K. Varů - tam bylo na prodej novější (byly tady o něm nějaké nelichotivé zmínky, ale nechci vám kazit radost). Podstatné je, že tohle je téma ke staršímu modelu Libera (se čtyřmi hranatými světly) a je dost možné, že by ti někdo v dobré víře prodal těsnění na jiný model. Takže ujasni typ auta a hlavně poptávky dávej do sekce inzerce. Jestli jste se pustili do důkladné renovace, určitě toho budete potřebovat víc.
K tomu těsnění - když koupíte použité, doporučuji ošetřit ho přípravkem Regum. Je sice drobínek jedovatý, ale funguje.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: libero bomóneček

Příspěvek od setrilek »

Ahojky, právě jaksi omylem mi naskočilam tahle stránka, kde jsem už nějakou dobu nebyl.Takže mohu nabídnout na čtyřsvětlové Liberko okno i s dobrou gumou.Bude-li se hodit, cenu rozumnou dohodneme.Jinak tu ještě mám i boční dobrá okna s gumovým rámem a lecos z rozebraných subarek,jestli byl zájem.Stačí jen zavolat na 604 381 434 Mirek.
Uživatelský avatar
Fofřík
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 32
Registrován: stř srp 01, 2012 1:10 pm
Typ Libera: 1997 E12
Bydliště: Praha

Re: libero bomóneček

Příspěvek od Fofřík »

Mohl bych, Mirku, zavolat i já? :-D
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: libero bomóneček

Příspěvek od setrilek »

No přeci jsem od toho dal na odpověď i číslo mého telefonu? Mirek
Odpovědět