Zadní náprava

E 10, E 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Zadní náprava

Příspěvek od Petr+Barča »

Při jízdě mi cvaká zadní kolo . Cvakání se ozývá pouze když je poloosa z záběru a při dosažení asi 40 km to přestane , při jízdě z kopce a na neutrál to necvaká . Články na fóru už sem prostudoval , ale spíš mi jde o to jestli někdo nemá skušenost jestli jsou polosy a bubny stejné na e10 a e12 . Díky .
P+B.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

cvakání v kole

Příspěvek od Lubomír »

Ako som už písal inde, ono to iba vo vyššej rýchlosti a bez zaťaženia "není slyšitelné", ale ten problémik ostáva.
Celá oblasť zadných kolies je podľa mojich skúseností identická pre E10 aj pre E12 našich ročníkov. Nenašiel som odchýlku, dokonca sa táto náprava používala aj v iných káričkách tejto triedy ako Isuzu, Toyota, Suzuki, ba aj v Mitsubishi ! Pakne sú tie isté, bubon je uplne ten istý. Spoznal som ho na vrakáči, aj keď nie všetky tieto autiačiky majú odpruženie vinutými pružinami, niektoré majú len listové perá (!) Ale aj listové pero je dobré. Karel by o tom mohol iste napísať viac.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Díky za odpověď . Zadní náprava je schodná na 10 a 12 včetně ložisek a brzd , už jsem to odskoušel . Jediný rozdíl je v zadní pružině . Desítková je menší . Dá se tam nacpat i z 12 , ale nesedí tam jak by mněla .
P+B.
Mirek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: stř čer 21, 2006 5:32 pm
Bydliště: Stráž nad Nisou

Příspěvek od Mirek »

Měl bych dotázek k tomu cvakání. Nevíte někdo, co by to mohlo být?? Dělá mi to tuším jen na levé straně. Chystám se to trošku prozkoumat, tak abych šel trochu na jisto. Díky.
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Závadu jsem ještě nenašel . Dělá mi to taky levá strana . Vyměnil jsem už: péro , ložiska , poloosu , pakny a stále cvaká . Dneska skusím přehodit buben a pak už nemám tušení co by to mohlo být. Když na to příjdu dám určitě vědět.
P+B.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

lupotání v náboji kola

Příspěvek od Lubomír »

o mojej skúsenosti s odstránením lupotania v kolese som už písal v téme "ložiska zad. kola" v sekcii o novších ročníkoch, skús to, je tam i fotka, pre lepšiu názornosť. Tá fotka je čerstvá, kontroloval som pred dovolenkou hrúbku obložení brzd, ale krúžok na vystredenie bubna je tam dobre viditeľný , a to už má za sebou dobrých 100 000 km! A tisícihran je v dobrom stave, teším sa , že bude ešte dlho slúžiť... - zaregistroval som niekde, že sa niekomu tisíchran užvatlal, samozrejme oprava nemožná, iba výmena. To ten krúžok z pružinového drátu je lacnejší...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Vladino
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 41
Registrován: pon pro 07, 2009 9:37 pm
Bydliště: Trenčín,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní náprava

Příspěvek od Vladino »

Moja skúsenosť s buchotom od ľavého zadného kolesa. Potreboval som vymeniť ľavé zadné rameno na EF10, pretože bolo hrdzavé tak, že sa ho neoplatilo zvárať. Mal som možnosť použiť ho z iného vozidla v dobrom stave. Z dôvodu pohodlnosti som nechal pôvodné ložiská aj poloos v domnienke, že je to určite dobré. Vymenil som toto rameno aj s poloosou ako celok, zmontoval a pozapájal tak, aby to fungovalo. Celý postup neopisujem, nie je to podstatné. Urobil som kontrolnú jazdu a od toho ľavého zadného kolesa bolo počuť pomerne silný buchot. Následne som odpojil a vybral poloos, vymenil obe ložiská (6206 2RS C3, ak ma pamäť neklame) a vnútorné gufero zo strany poloosi (38x62x12). Ložiská aj toto gufero je bežne dostať kúpiť v ložiskovej spoločnosti a nie je to drahé. Vonkajšie gufero, zo strany brzdového bubna nie je bežne dostať, tak som ho vytĺkol aj s ložiskom, aby som si ho zachoval. Možno by sa veľa nestalo, ak by tam to gufero nebolo, keďže sú ložiská uzavreté z oboch strán, a nečistota od bubna sa tam zrejme nedostane, ale patrí to tam. Pôvodné ložiská už toho mali za sebou zrejme dosť, ale ešte by možno nejaký čas vydržali. Poloos som dal tú, ktorá tam bola do tejto výmeny ramena, a buchot z nej nešiel. Urobil som kontrolnú jazdu a všetko je v poriadku. Aby som sa dopátral kde bola chyba, tak som rozobral homokinetický kĺb ten, ktorý sa pripojí k diferenciálu. Vlastne to bolo vidieť aj zvonka pri pohľade do miesta mnohohranu. Niekto mu hovorí aj tisíchran, ale ja som sa stratil už pri čísle 23. :lol: Je tam zátka (=špunt) medzi mnohohranom a priestorom s klietkou a gulôčkami. Táto zátka nebola zarazená na svojom mieste, ale zrejme narážala do klietky s gulôčkami. Na obrázku vidieť, ako to s tou zátkou dopadlo v porovnaní s dobrou zátkou, ktorá bola na svojom mieste. Mám príjemný pocit z toho, že som odstránil jednu poruchu, ale zlý z toho, že celú prípravu ramena s výmenou ložísk aj namontovaním poloosi som mohol urobiť pohodlne v dielni, a nemusel som sa váľať kvôli tomu pod autom.
homokinetak.jpg
homokinetak.jpg (89.44 KiB) Zobrazeno 16445 x
Doteraz kuriózna dvojkolka v bordó-metalíze od Lubomíra...
+ bielostrieborná E12 na OR32kách(drapáky) uff!
Odpovědět