Číslo motoru

E 10, E 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
Doktor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 24, 2006 5:51 pm
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Číslo motoru

Příspěvek od Doktor »

Pánové, velmi prozaický a nejspíš velmi tupý dotaz... Kde je na motoru EF12 číslo ??? Dnes se ve mě nějak hnulo svědomí, či co a tak jsem byl konečně po víc jak čtvrt roce vlastnictví na evidenčce, že si to teda nechám na sebe přepsat. A milej technik nešťastník běhal s přenoskou po motorovém prostoru a porád ne a ne najít číslo. Nakonec se slovy "já se na to vyseru" zaklapl kapotu a vypsal protokol "BEZ ZÁVAD". Ale už vidím, že až pojedu na STK, tak budou dělat pupínky. Jasně že až přijdu z práce, tak si vezmu montérky a pudu to číslo hledat, protože mě to zajímá. Ale pokud mi někdo chce ušetřit práci :)
Pokud je to v zimě hustý - pomůže ti jenom Justy !
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Cosi mi říká,že je čitelné odspoda tedy "auto na rampě" :roll:
:roll: Toť je skromné ohlášení, že máš konečně dokonalé auto :?:
K.
:lol:
Nikdo není dokonalej.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Karel píše:Toť je skromné ohlášení, že máš konečně dokonalé auto :?:
K.
:lol:
Asi na sraz chystá překvápko :)
Uživatelský avatar
Doktor
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 24, 2006 5:51 pm
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doktor »

:( Né...bohužel porád jen u Justyho.

Ale když jsem šel minulej tejden z Bowlingu, viděl jsem u stadionu Libero jak z výkladu. A novou jihlavskou značku. Asi si udělal radost někdo jinej :shock:

Když mi taky nikdo nic nenabídnete...To mám jezdit naslepo po vracích z Annonce ? :wink:
Pokud je to v zimě hustý - pomůže ti jenom Justy !
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Skus http://www.autostarsy.cz/ zelené mám otamtud.Jsem dost vybíravej zákazník,ale tady nebylo potřeba ani smlouvat.Bylo mi jasné,že se mnou majitel opatrně a nenápadně manipuluje systémem :evil: :twisted: jste druhý ,ten před vámi si vyřizuje půjčku, ale kdybyste platil keš a mohl mi dát / ale vratnou :!: / zálohu za každý den do podpisu kupní smlouvy 1000,- tak je auto vaše.Mlčky jsem to bral :D ono lehké chytračení patří k dobrému obchodu :P Na autě bylo ulomené P.P.zrcátko. Místo slevy mi nabídl převoz na plaťáku až před barák.Což bylo pro mně velmi výhodné.Doporučuji spojit se přímo s majitelem.Získáš tak 1. záchytný bod :!:Oklepni si trh. :!:
K.
:roll:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

Obrázek
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Stejný žážitek jako má Doktor z evidenční kontroly mám taky . Dlouho technik bádal nad motorem a jelikož nechtěl vypadat jako že nic nevybádal tak koukal na nějakou samolepku s číslem na startéru a tvrdil že to číslo souhlasí . Další čísla už se raději nepokoušel najít .
P+B.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

číslo motora...

Příspěvek od Lubomír »

Hm, moje staršie približovadielko má číslo motora presne, ako v manuále, na tom náliatku bloku motora, ale to bez 4WD- technik na STK(!) ma presvedčil, že to je to číslo, čo je vyrazené na bloku motora na opracovanej ploške blízko výfukového potrubia a je viditeľné odspodu na rampe. Dobre, tam mal rozhodne pravdu on, lebo to číslo sedelo s dokladmi, tak som mu ani nejak neodporoval...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Když jsem byl na evidenčce teď s tím novějším, opakovalo se stejné divadýlko jako před rokem se starším. I když se šel na Libero podívat úplně jiný mechanik s baterkou a drátěným kartáčem v rukou, kouknul na štítek na sloupku dveří a pak někde zasvítil pod auto a řekl, že souhlasí.Motor opět vidět nechtěl. Záleží tedy asi na STK a kdo tu evidenčku dělá. Číslo motoru jsem do formuláře vůbec nepsal a myslím, že už na to nebyla ani kolonka. V malém OTP číslo taky není uváděno.Pouze typ a VIN. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polevoj »

Tak to mate vsichni stesti. Kdyz jsem ja po koupi Libera musel na evidencni kontrolu, technika na STK v Brne Kr.Poli (kdo muze, at se jim vyhne!) marne hledani cisla motoru zrejme tak znechutilo, ze me dotycny Z M R D :evil: (pardon, lepe ho popsat neumim) do protokolu napsal " Cislo motoru nenalezeno a cislo karoserie necitelne" a tim mi zajistil dalsi napinavy den straveny na odboru dopravy a v aut. servisu, kde mi do ramu dveri vyklepali nove pridelene cislo. O cene ani nemluvim. Jeste ted, kdyz si na to vzpomenu, tak se mi otvira kudla v kapse :evil: :evil: :evil:
Takze STK Brno Kralovo pole nebrat :!:
Odpovědět