autoradio

E 10, E 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek Budsky
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: ned bře 11, 2007 7:35 pm
Bydliště: Praha

autoradio

Příspěvek od Mirek Budsky »

jek jste kdo vyřešil montaž autoradia mě se tam nevejde na dýlku da se pořidit nějaka redukce a kde bych ji sehnal diky za radu :shock:
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Ano, "normovaný" autorádio se ti celý do díry nevejde.Podívej, zda-li předcházející majitel nenechal za radíem takový držák. Ten musíš určitě demontovat. A pak zastrčíš normální rádio témeř celý a asi 1cm ti bude horní hrana přečuhovat.Dá se zamaskovat nějakou lištou- další řešení je použít prastaré rádio, který bylo dřív kratší a bez kazeťáku nebo CD. Ty ale neuměly většinou FM 88-106MHz a na AM se nedá nic poslouchat. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Mira
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte pro 05, 2006 11:37 am
Bydliště: Kostelany

Příspěvek od Mira »

Mám takovou myšlenku, že koupím GPS s přehrávačem MP3 a do té díry strčím jen nějaký zesilovač. Jen nevím jestli to umí současně hrát i navigovat. Díky ynteligentním příspěvkům na různé témata volajících posluchačů :? mám na rádio alergii i když dopravní zpávy se občas hodí.
tak už bez
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Do novějšího jde rádio oupně v pohodě.
Jen sem do něj obtížně strkal konektor k anténě - kabel je krátkej.
Uživatelský avatar
Mirek Budsky
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: ned bře 11, 2007 7:35 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirek Budsky »

tak jsem se pustil do výroby po vzoru ramečku z bratrova libera tento rameček diru prodlouží a zaroven radio vic nakloní do vodorovné polohy takže se potom neopírá o ovladaní ventilace tak uvidíme jak se to celé povede koupit se mi to nepovedlo nikde sem to nesehnal
Odpovědět