Klouzavá spojka "ala narkomanix"

E 10, E 12
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

Diskuse o úloze poloosy je sice poučná, nicméně odbočuje od problému. Samovolné zařazení 4x4 je nejspíš věcí prodřené izolace kabelu spínače, spíná se na kostru a prostě si ji někde chytil sám. Cukatura motoru a chod na dva válce může mít řadu příčin - začal bych vyčištěním karburátoru a komplet VN elektro, kouknul na svíčky, prověřil podtlakovou regulaci předstihu a tlaky ve válcích.
Pak taky mohou obě věci souviset, což by ukazovalo na příčinu v nějakém komplexním problému podtlakové soustavy .. v tom případě tě Narkomanixi Pánbůh potěš :(
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

narkomanix píše: nějak to tam drží tak ať to tam drží i nadále nebudu do toho vrtat
Nebude-li náboj kola sevřenej drážkovanou částí se závitem,nebo aspoň vhodným šroubem, tak prostě jenom stratíš kolo.Ono to nebude až tak doslova :arrow: brzdové destičky to chvíli udrží.Ale udělej s tím něco :!:
Obrázek
K.
:D
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Tuti píše: Samovolné zařazení 4x4
Dovolil bych si tipnout,když to nebude přidřenej drát, tak na nefunkční elektroventil :arrow: nezavírá.
K.
:roll:
Nikdo není dokonalej.
narkomanix
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: stř dub 04, 2007 7:53 am
Bydliště: Jeseníky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od narkomanix »

co se týče motoru tak ja osobně sázím na elektro dnes jsem obědnal nový víko rozdělovače a palec viko asi prasklí vydřený kontakty probíjí a dá se pootočit i o 10stupňů takže se divím že to vůbec jede palec taky nějakej vyštíplej fakt nechápu jak se to muže stát
4wd typuju na ty dráty zaplo se a po chvíli vyplo dal jsem mu o vykendu trošku zabrat v terenu test nových zadních pružin ala skoda 120
A to přední kolo nestrašte mam to tak už od koupě jen jsem byl nasranej že tam neni ta poloosa a nemužu skusit 4wd, ale nějak jinak jsem to neřešil odjeto přes 2500km a furt nic ale velice nerad bych aby mě předběhlo kolo :? bojim bojim
jo ale nějakej šroub tam asi bude protože toho že tam neni ta střdová matka jako u všechastatních kol bych si snad všiml doufam škoda že se teď nemužu jit podívat
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Martin H. »

Máš tam té polosy jenom kousek.

Martin.
Odpovědět