Zatékání do auta

E 10, E 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
michael
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 147
Registrován: pon říj 24, 2005 7:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Zatékání do auta

Příspěvek od michael »

Zdarvím příznivci Libera. Vlastním Libero r.v. 87 a začalo mi do něj docela slušně zatékat. Voda odkapává zpoza přístrojovky. Vypadá to jako by tekla předními sloupky. Občas se objeví kapky na rozhraní pravého sloupku a čalounění střechy ( u madla).
Problém jsem se rozhodl vyřešit demontáží střešního okna i s rámem a jeho přetěsněním. To se povedlo, i když to bylo spojeno s eskamotérskou demontáží zadních matic rámu. Bez demontáže čalounění jsou super přístupné. Vzhledem k tomu, že od té doby u nás jen mrzlo, bylo vše v pohodě, ale včerejší déšť se zase objevil uvnitř :evil: Voda odkapává z předních rohů přístrojovky a krásně cáká na repro umístěné ve dveřích.
Pokud by vás někoho napadlo, která místa možného vnikání vody ještě prověřít, dejte mi vědět. Díky.
voílfik

zatekani

Příspěvek od voílfik »

me zatekalo kolem jednoho ostrikovace protoze byl povolenej.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Moja skúsenosť: teklo po stlpiku vedla prístrojovky, tak som do spary medzi tesnenim skla a otvorom karoserie natlacil tmel na vany. bolo to dobre dva roky, ale tesnenie skla sa opät nejak zosušilo a tieklo to znova, tak som to chcel šrobovakom odtlačit a znovu tam dat tmelu, asi som miestne zabral viac, skončilo to nádhernou pavučinou - sklo odišlo.... Stálo to 5,6 tisícov a more rečí od manželky , aby som sa toho už nechytal znova, lebo po výmene skla to tieklo zas. Tak som kúpil čiernu PVC pásku, takú asi 40 mm širokú za 37.- a prilepil ponad rám skla "obočí", aby som prekryl tú špáru. A neteče. Už dve zimy. A drží, vydržala aj umyvárku. Ale hladám solídneho a odvážneho servisáka na to sklo, reklamovat to nejdem, neverím im už. :evil:
Odpovědět