Hlava rozdelovaca

E12 superdeluxe, standard
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan-Pavel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: sob úno 16, 2008 4:11 pm
Bydliště: Banska Bystrica

Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Jan-Pavel »

Mam problem ked je vlhko alebo prsi auto nejde nastartovat ,najskor som si mislel ze je to rozvodak ale ten bol v poriadku,tak som rozobral hlavu rozdelovaca a zistil som ze jeprasknuta ale us aj davnejsie lepena (asi dusa z bicykla).Kedze sme polovnici a nechcem skoncit v dazdi niekde v lese tak to musim opravit.Takze chcem kupit novu hlavu rozdelovaca ale nikde som ju nezohnal tak sa chcem spitat ci o niecom neviete. A ak sa to neda zohnat tak neviem ci to mam zalepit alebo daco ine.Dakujem za kazdu informaciu.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Lubomír »

toš vitaj medzi Liberátormi, Jan Pavol, keby si nad svojo ctenou osobou poodhrnul závoj tajomstva a zverejnil aspoň, kde že to bývaš, možno by v núdzi vyšší bola aj pomoc bližší...
Takto ti nemôžem iné, len oznámiť, že jednu hlavu tak pre lesné dojazdy by som našiel . Vymenil som ju za novú, keď som ju obviňoval z neštartovania v zime. Bola nevinná. Ale v Subaru by sa určite nad tebou zlutovali, a dodajú ti funglovku, dá sa zohnať ak potrebuješ tú pravú Liberácku spoľahlivosť naveky vekov a nikdy inak...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
ix
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 145
Registrován: ned zář 30, 2007 11:37 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od ix »

dodají funglovku, ale za kolik? a já tam čtu že je z BB :)
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Lubomír »

To: ix: tak už to tam je, že je z BB, ale nebolo, inak by som ho tak nevyzýval na odhalenie identity aspoň bydliska...
To : Jan Pavol: tú hlavu mám zo staršieho, pasuje na to JanPavlovo novšie? Ak áno, bude odložená iba pre Teba. Prejdi na SZ, dohodneme sa, a téma sa môže za nejaký čas zmazať. Ak nie, tu už nepomôžem.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Martin H. »

Hlava ze staršího na novější nepasuje, neb je na perka a ta novější na šroubky. :evil:

Martin.
škatulka
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 234
Registrován: čtv srp 09, 2007 11:42 am
Bydliště: Dobruška

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od škatulka »

Jen pro zajímavost. V únoru jsem od AUTO KELLY objednal víčko rozdělovače a palec
na staré. Přišlo druhý den zn. NIPPARTS za 670 kč a palec za 78 kč a je po problémech
s chodem na dva válce.(Měnil jsem i kabely z Tesly Blatná).
Uživatelský avatar
Jan-Pavel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: sob úno 16, 2008 4:11 pm
Bydliště: Banska Bystrica

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Jan-Pavel »

dakujem za informacie ale radsej tam dam novu hlavu ale teraz mam problem v tom ze klepe rozvodovy remen koly tomu ze pri vymene rozvodaku sa strhol zavit na motore chcem tam urobit zavitnikom 9 zavit no 9 sroubu nemam tak tam spravim asi 10 no ak je nejaky iny sposob tak si ho rad precitam
obrazok som robil v PC no potom spravim aj foto a to ze som z BB tam este nebolo
Přílohy
kladka1.jpg
kladka1.jpg (1.76 KiB) Zobrazeno 8533 x
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Petr+Barča »

Taky se mi strhl ten závit . Přetočil jsem to na 10 a trošku propiloval ten podélný otvor na šroub . Drží to jak za mlada. Akorát se ten závit špatně přetáčí protože je tam málo místa .

P+B.
Uživatelský avatar
Jan-Pavel
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: sob úno 16, 2008 4:11 pm
Bydliště: Banska Bystrica

Re: Hlava rozdelovaca

Příspěvek od Jan-Pavel »

Ja som sa bal zze 10 us bude velka tak som tam spravil 9 ale srouba nebola k zohnatiu nakoniec som jednu nasiel ale dlhu tak som tam musel odrezat trochu rurky a nic som nemusel upravovat a jazdi to
Odpovědět