jak koupit díly bez vin?

E12 superdeluxe, standard
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Jeste jsem stihnul dneska koupit tesneni motorove vany za 86,-s DPH a
taky sadu tesneni vika ventilu za 467,- take s dani uplne v poho a bez vinu. tak jeste cas a chut a du na to.
K.
:D :D :D
Nikdo není dokonalej.
kubajs
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 10, 2006 9:02 pm
Bydliště: praha 6

Příspěvek od kubajs »

Karel píše:Tak jeste k tomu vinu. Prave sem se vratil ze Subaru servisu v UL a zjistil jsem nasledujici:ten vin se musi zadat do katalogu ND jinak to nemaka
pak se presne zobrazi ten hledany dil.Katalog maji natolik vymakanej ze z vinu se automaticky zobrazi ten konkretni dil ktery byl montovany presne v okamziku montaze auta.Zkratka to reaguje na zmeny behem vyroby.A soucasne to reaguje i na modifikace ve vybave a zemi urceniTakze mas-li vin tak to sedi.Na zkousku jsem udelal dotaz na predni tlumice a objednaci cislo orig:20201TA530 =1 ks 4165,-s DPH. a ta cena plati u vsech prodejcu stejne :!: Drazsi by rozhodne nikde nemel byt prodejce pri "lepsim" nakupu ale muze udelat i slevu.
K.
:D :D :D
hm tak já volal po té co ste mi dali vaše vinko,do subara a řekli mi za přední tlumiče 16tis. za oba což je rozdíl oproti 8mi jak píšeš :oops:
eště trochu levnější a pudu do nich,ale 16 je nesmysl :roll:
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

No nevim , nevim asi neni Subaru jako Subaru ale nemohlo dojit u toho dvojnasobku ze prodavac vytahl cenu "na vuz" misto za kus :?: .Pro overeni si zavolej s mym vinem (je uvedeny vys) na tel. do UL.
K.
:D
Nikdo není dokonalej.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Je fakt že za dva je 16 dost nesmysl :shock:
Odpovědět