Řízení

E12 superdeluxe, standard
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Re: Řízení

Příspěvek od Polevoj »

No na to lozisko jsem mel zalusk uz driv, viz. nekolik postu nahore, ale nakonec jsem ho nechal byt, pac jsem usoudil, ze to tim nebude.
Fakt nevim. Kdyz auto zvednu, tak naprosto bez problemu, plynuly nataceni kol. Stejne tak kdyz kroutim volantem na miste. To lupnuti se ozve jen pri pohybu a tom odlehceni jedne nebo druhe strany vozu. Proste jako by se neco zkroutilo a pak se razem ten krut uvolnil. Opet mi to evokuje ten stabilizator... :?:
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Řízení

Příspěvek od covex »

No me prijde ze by to to lozisko tlumice prave byt mohlo, jakmile ho zatizis, tak proste pri otaceni kolama chvili kroutis tlumic az lozisko konecne preskoci. Stabilizator snad k rizeni nijak pripojen neni..
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Re: Řízení

Příspěvek od Polevoj »

Jako mozne to samozrejme je, ja jen, ze kdyz jsem mel celeho McPhersona vyndaneho kvuli vymene loziska v kole, tak jsem to prozkoumal horem dolem (nerozdelal jsem ho ale, to je pravda) a nenasel jsem tam zadne vule, drhnuti, nic. Ale bylo to bez zatizeni, to je jasne...
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Re: Řízení

Příspěvek od Polevoj »

Zahada vyresena. Byl to volny jeden sroub na kosti stabilizatoru u ridice. Za urcitych okolnosti to pri properovani (v zatacce) luplo. A luplo to uplne identicky jako to oblibene lozisko rizeni. Takze oprava 30 vterin, lokalizace zavady 4 mesice :lol: :mrgreen: violent1.gif
Odpovědět