Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

E12 superdeluxe, standard
Odpovědět
Uživatelský avatar
Albedo
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 397
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:45 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Příspěvek od Albedo »

Snad jsem nazval správně místo za úplně zadními sedačkami, kde jsou bezpečnostní pásy uchyceny k podlaze. No že to tam mám načaté jsem věděl...ovšem dnes jsem jen šel pro nějaké blboviny do kufru, nechtěně jsem chytil pás a vzal jej s sebou, a ejhle, je tam díra, že tam bez problémů prostrčím ruku až na kolo :/
Bylo to zapatlaný nějakou Ipou a všude možně, snad původně pod kitem, nacpaně hromady papírů. Moc jsem to nezkoumal, přeci jen jsem furt chromajs o berlích. Má prosím někdo zkušenost jak uvnitř sundat ten plast (s "kapsou"), a jak to jde pak zevnitř vyvařit? Popřípadě nějaká vychytávka jak zabránit, nebo alespoň oddálit, rezivění a hnití toho místa, ať to nemusím dělat za rok znovu (ale třeba za 2 :D ) ? Děkuju předem za info.
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Příspěvek od vojta »

IMGP8070.JPG
IMGP8070.JPG (136.16 KiB) Zobrazeno 5848 x
tady máš foto, drží to bílé plastové čudle a ještě je to šouplé za dveřním těsněním....a s tím vařením, no říznout až na zdravý plech, jinak se lišky nezbavíš :wink:
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
Uživatelský avatar
Albedo
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 397
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:45 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Příspěvek od Albedo »

Super, přesně to jsem potřeboval vědět. Doufám že to půjde "vycvakat" nedestruktivně...snad mi čudle nepopraskaj a půjdou zpátky.
No vím že musím až do zdravého, chci to vyvařit nerezem, pokud to půjde tak co největší plochu nahradit. Jen nějak rozumě ošetřit napojovaná místa a předejít dalšímu postupu korodování.
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996
Uživatelský avatar
Machy_CZ
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 260
Registrován: ned led 27, 2013 8:41 pm
Typ Libera: Zatím žádné
Bydliště: Borač

Re: Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Příspěvek od Machy_CZ »

Udělej pak foto dokumentaci, až budeš vařit a zaplatovat nerezem, bude se to hodit i mě :D
Nissan 300ZX '90 3.0i V6, Abarth 5OO '10 1.4i esseesse, Subaru Impreza '09 2.0i RX
JDM:
Mitsubishi Delica '96 2.8 TD SWB Crystal Lite, Mitsubishi Delica '95 3.0i V6 LWB Crystal Lite

http://moje.auto.cz/user/Machy-CZ
Odpovědět