Stránka 1 z 1

Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Napsal: pon črc 04, 2016 6:37 pm
od Albedo
Snad jsem nazval správně místo za úplně zadními sedačkami, kde jsou bezpečnostní pásy uchyceny k podlaze. No že to tam mám načaté jsem věděl...ovšem dnes jsem jen šel pro nějaké blboviny do kufru, nechtěně jsem chytil pás a vzal jej s sebou, a ejhle, je tam díra, že tam bez problémů prostrčím ruku až na kolo :/
Bylo to zapatlaný nějakou Ipou a všude možně, snad původně pod kitem, nacpaně hromady papírů. Moc jsem to nezkoumal, přeci jen jsem furt chromajs o berlích. Má prosím někdo zkušenost jak uvnitř sundat ten plast (s "kapsou"), a jak to jde pak zevnitř vyvařit? Popřípadě nějaká vychytávka jak zabránit, nebo alespoň oddálit, rezivění a hnití toho místa, ať to nemusím dělat za rok znovu (ale třeba za 2 :D ) ? Děkuju předem za info.

Re: Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Napsal: úte črc 05, 2016 5:17 pm
od vojta
IMGP8070.JPG
IMGP8070.JPG (136.16 KiB) Zobrazeno 2832 x
tady máš foto, drží to bílé plastové čudle a ještě je to šouplé za dveřním těsněním....a s tím vařením, no říznout až na zdravý plech, jinak se lišky nezbavíš :wink:

Re: Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Napsal: úte črc 05, 2016 9:57 pm
od Albedo
Super, přesně to jsem potřeboval vědět. Doufám že to půjde "vycvakat" nedestruktivně...snad mi čudle nepopraskaj a půjdou zpátky.
No vím že musím až do zdravého, chci to vyvařit nerezem, pokud to půjde tak co největší plochu nahradit. Jen nějak rozumě ošetřit napojovaná místa a předejít dalšímu postupu korodování.

Re: Sundání vnitřního plastu levý zadní podběh - bok

Napsal: stř črc 06, 2016 11:41 am
od Machy_CZ
Udělej pak foto dokumentaci, až budeš vařit a zaplatovat nerezem, bude se to hodit i mě :D