Stránka 1 z 1

Intervalové spínání stěračů

Napsal: čtv dub 27, 2017 10:36 pm
od Albedo
Nějak jsem tu nikde nic nenašel. V manuálu (i elektro) jsou popisovány dvě verze spínání stěračů. První s polohami 0-LO-HI a druhá 0-INT-LO-HI. Předpokládám že INT mají všichni se seuperdeluxe verzí, ale nechápu jak to funguje, je to jen prostě pevně daný přerušovaný interval, nebo lze délku intervalu nějak měnit? V naší Barči samozřejmě tuto polohu máme, ale nevím právě zda lze interval nastavit. Z manuálu jsem se dočetl pouze, že je to stírání s prodlevou/pauzou/přerušením.
Zkoušel jsem klasicky 0-INT-0 a po požadované době na INT. No nic, stírá furt stejně. Takže přemýšlím že tam naimplementuji třeba AEV 2062 známé z Felicií, které tuhle funkci umí. Má s tím někdo zkušenosti, nebo někomu právě interval od výroby funguje tak jak jsem popsal? Docela mě štve to pořád zapínat ručně, když jen trošku mrholí a potřebuji setřít třeba co 17 sekund :)

Re: Intervalové spínání stěračů

Napsal: pát dub 28, 2017 12:01 am
od Mis.us
poloha int má pevně dannej interval, proto má nový libero tu vymoženost, že spínáš ručně směrem k sobě kdy potřebuješ. U strýho se tak ostřikuje okno a páčku musim přepínat jak debil nahoru a dolu. M.

Re: Intervalové spínání stěračů

Napsal: pát dub 28, 2017 12:03 pm
od covex
Je to jako pise Misus - programovat se to nijak neda, pouzivam pritahnuti packy. Uprimne me to programovani sice taky nejdriv chybelo, protoze to je ale na kazdym aute jiny jak se to programuje, tak sem nakonec rad, ze to je na Liberu jednoduchy a jednoznacny. Jen pro zajimavost - na Viviu kde je v podstat identicke ovladani, tak pritahnuti packy zaroven ostrikuje a stira - asi nejaky "mezistupen".

Re: Intervalové spínání stěračů

Napsal: pát dub 28, 2017 3:48 pm
od Albedo
No já si myslel že to tak bude, že to bude pevný interval. Jo, páčku k sobě taky používám a v celku to i vyhovuje, ale manželce, ačkoliv jezdí sporadicky to chybí. Ptal jsem se, jen abych se ujistil že se to fakt nedá od výroby nastavovat. No musím se podívat jak to tam je udělané a možná tam dám ten intervalák viz. nahoře. A nebo manželka přestane jezdit :)

Re: Intervalové spínání stěračů

Napsal: pát dub 28, 2017 9:11 pm
od covex
Staci kdyz nebude jezdit za deste.. stejne to klouze a je to nebezpecne..:)

Re: Intervalové spínání stěračů

Napsal: pát dub 28, 2017 9:45 pm
od Albedo
No, ona jela stejně jen asi 3x , vždy jsme něco slavili a já byl ve stavu kdy nebylo záhodno obsluhovat stroje, natož tak řídit. A jak na potvoru vždy pršelo a já si vyslechl svoje (ohledně stěračů samozřejmě ;) ).
Budu muset přestat slavit, nebo jezdit taxíkem.....