Stránka 1 z 1

Omlazovací kůra - dotazy

Napsal: stř pro 20, 2017 4:02 pm
od stenlyman1
Ahoj liberáci. Pustil jsem se do takové omlazovací kůry a asi se budu potřebovat občas trochu poradit. Muj první cíl je sundat karoserii z podvozku. Karoserie bude potřeba opravit tam kde je to rezavé (podlaha lemy, prahy atd) a přelakovat. Otázka zní jestli je potřeba abych demontoval všechno co je pod palubní deskou. Topení dráty a všechno to příslušenství. Co si o tom myslíte? jak byste postupovali? dík Stenly
IMG_3464.JPG
IMG_3464.JPG (36.87 KiB) Zobrazeno 2115 x

Re: Omlazovací kůra - dotazy

Napsal: stř pro 20, 2017 6:41 pm
od Mis.us
No chlapce, to sis vymyslel peknou vec. Kecy nemaj cenu, koukni na moje rajce a uvidis jak se to dela. Sundavat kasli kuli vyvareni je blbost a kdyz uz ji budes mit sundanou udelej to vsechno do sroubku jinak je vse zbytecna prace. Ps. je to casove neskutecne narocny a penezne jeste vic. Hodne stesti ti preju. M.

Re: Omlazovací kůra - dotazy

Napsal: stř pro 20, 2017 7:32 pm
od stenlyman1
Právě prožívám ten pocit kdy si říkám sakra do čeho jsem se to pustil :D -...muj první cíl dát dolu kastli. Tu bych někomu dal - na karosařinu a lakování se fakt necítím :)) když vidím fotky myslím, že ten muj kus je v relativně dobrém stavu. No a pak práce na podvozku...ten chci top stejně jako karoserii. No a motor ten bych taky někomu svěřil. A ted tedy...má smysl pajcovat ven ty ventilátory a všechny ty věci kolem co jsou pod palubkou? tam není není co opravovat vše je jen zaprášené.

Re: Omlazovací kůra - dotazy

Napsal: čtv pro 21, 2017 8:05 pm
od Mis.us
A jakej mas finanxni plan? Pokud budes davat kasli dolu uplne ji ohol na skelet. Je to tak nejlepsi. M.

Re: Omlazovací kůra - dotazy

Napsal: stř pro 27, 2017 8:16 am
od Mis.us
To je asi tajny.. :D :D Já jen ze Když chceš udělat top Liberko ...je to pres čtvrť mice :shock: