Ofuky na "novější" na přední dveře.

E12 superdeluxe, standard
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Ofuky na "novější" na přední dveře.

Příspěvek od dědek »

Koupil bych pár ofuky na přední dveře na novější Libero. Sháněl jsem je po různých prodejcích a především na internetu. Jsou k mání ofuky na "starší" (mohu poskytnout adresu) ale na novější (r.v.94-98) jsem nikde nenašel.Spokojil bych se i se slušnými staršími.Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Už sme tu několikrát o ofucích na novější psali a nikde nic.
Ale taky taky se psalo že je někdo někde vyrábí na míru ke všem možným vozům. Co ho zkusit vypátrat a dát mu pořádnou zakázku protože já bych do toho šel taky. Když nás bude víc můžem stlačit cenu dolů :) .
Tak kdo další má zájem o ofuky :?:
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Už sem to našel a psal si to ty dědku :lol: http://subaru-libero.cestovatel.cz/foru ... =4423#4423
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Jó, tenhle člověk jezdí do Jičína dost pravidelně v sobotu na trh.Jenže nemá ponětí o tom, že ty nabízený na internetu odkud sám čerpá, ofuky mají,ale bohužel jen do r.v.93( tedy na starší)a ty na novější vžádném případě nejdou.Ale já se nevzdávám, Udělám si šablonu na "vingl" a horní délku. To šikmý bych nějak zbastlil.Zatím vím, že všechna "nejrozšířenější" auta nevyhovují.Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Starý na nový nejdou - to je jasný. Ale já myslel že ten člověk je schopen udělat ofuky z ničeho - teda bez šablony(originálu).
Že mu k tomu budou stačit jen dveře který si oměří :?:
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Peple , to je "kšeftman" Ten jen nabízí a prodává. Když jsem ho vzal za slovo, tak to takhle dopadlo.Proto jsem taky napsal do téhle rubriky, že bych ofuky od někoho koupil. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Takže už nám jenom zbejvá sehnat tu firmu jak si psal :roll:
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

V tom je právě ten problém. Docela jsem byl nadšený, když mi nejprve říkal, že ví o firmě, která udělá ofuky na co si vzpomenu.Při dalším setkání to byl kontakt na prodejce na internetu( a ne úplný- dalo docela práci najít opravdovou internetovou adresu a tak skutečně v nabídce jsou ofuky na mraky aut včetně Subaru. Našel jsem Libero a nejprve zajásal, že to mám. Ale další bylo r.v. 89-98 a to bylo podezřelý, našel jsem kontakt a hned učinil dotaz. No a upřesnění už znáš. Vloudila se chybička a ofuky jsou, ale jen na do 93. S tím chlapíkem v Jičíně je řeč jak s kozou na trhu. Nakonec z něj vylezlo, že všechno co prodává, objedná si přez internet, něco přirazí, a nabízí na trhu. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Tak už je to 11dní, co jsem byl opět v Jičíně a tentokrat se tam sešli už dva prodejci ofuků a dalších "zbytečností" na auto, které bez nich určitě jezdí, ale zpříjemňují jízdu. Připoměl jsem se tomu původnímu, a opět tvrdil, že mi ofuky obratem sežene a že mi zavolá. Připoměl jsem mu, že jsme o tom mluvili už na podzim, a jestli to shání na internetu, je to marný. Tvrdil to samý co poprvé a že mi do dvou dnů zavolá(obzvášť, když jsem mu řekl, že by nás bylo víc . Druhý si také vše pečlivě zapsal, ale rovněž se mi neozval. Teď tam jedu na velikonoce a podám tady zprávu jak jsem dopadl. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

To je ale překupníkova klasika. Je to samá slibotechna a prd... :evil:
Uživatelský avatar
zvire.333
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: stř říj 25, 2006 10:18 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od zvire.333 »

nazdárek já bych docela bral tu adresu na ty ofuky na starýho subíka předem dík :lol:
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Zde máme int. prodejce dílů a tady je jedna z adres na ofuky pro starší za 585kč
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Tak jak jsem sliboval, podělím se o nejnovější zkušenosti. V sobotu jsem opět byl v Jičíně a hned naběhl na oba prodejce ofuků na trhu. Tak ten první se hned omlouval, že bohužel je nikde nesehnal- nabyl jsem přesvědčení, že zná prodejců na internetu ještě méně než já a nakonec, že mi to "zapoměl zavolat jak slíbil. No nic , šel jsem za druhým. Ten ofuky kupuje od dvou "výrobců" ( oba znám a od prvého (Linde?? mám ofuky na staré Octávce v práci a u druhého jsem je koupil na Tu co mám v garáži (nějak od "f"?) A také nastalo omlouvání a že by "se" muselo vyrobit "kopyto". Tak že nic Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Tak to se dalo nakonec čekat.
Seženem nějakýho nadšence z Japonska ať nám je pošle :wink:
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Peple, jeden z těch dvou něco mechtal o tom, že by se daly (ty ofuky) sehnat v Německu za eura, ale je to prý kotel. Tak na setkání se "němců "hned zeptám. Dědek.
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Jak sem tak projížděl německý stránky liberistů a jejich fotogalerie tak nikde žáný nemá ofuky.
To vypadá na špatnou zprávu :?
Uživatelský avatar
michalson
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 01, 2006 4:35 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od michalson »

Kočí
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: ned kvě 06, 2007 5:12 pm
Bydliště: Ženklava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kočí »

Zdravím, ofuky na nové Libero jsem viděl u pana Bíma z Čisté u Mladé Boleslavi, takže pokud by byl někdo schopen vyrobit je podle předlohy, snad by se s ním dalo domluvit, aby je půjčil. Měl je na předních i zadních oknech. Kontakt na něho je 777238368, mibim@seznam.cz.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Zas až takovej kutil nejsem, ale na srazu Jarda domlouval koupi s němcema.
Tak se ukáže...

Tyhle jsou z jedný japonský aukce, použitý a po přepočtu za 500kč(škoda že sou tak daleko)
Obrázek
hijack
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: sob kvě 26, 2007 10:44 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hijack »

Jelikoz jsem asi jeden z mala majitelu ofuku, rozhodl jsem se ze vam zkusim sehnat o nich nejaky informace. Ty moje jsou od vyrobce Climair Germany, u nas v CR jsem narazil na jednoho prodejce -

http://www.milotec.net/vetrne-clony-bocnich-oken/

Koukal jsem do jejich katalogu a Subaru Libero tam maji uvedene, takze ty ofuky by meli mit. Cena vypada na 990Kc. Tak snad to nekomu pomuze, jestli to nekdo bude objednavat, dejte vedet jak jste dopadli :)
Odpovědět