Přepínač 4wd

E12 superdeluxe, standard
Odpovědět
Aja+Dandy+2
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 186
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:24 pm
Bydliště: Unhošť

Přepínač 4wd

Příspěvek od Aja+Dandy+2 »

Takhle jedu a z ničeho nic mi začne svítít 4wd,tak si říkám v lepším případě podtlak v horším ten přepínač podtlaků,který se skládá ze dvou zalitejch cívek. Tak jsem na to doma kouknul. podtlaky v pohodě. Vymontoval jsem ten přepínač-práce šílená a nemít celkem malé ruce asi bych to ani nevyndal,jak je tam blbej přístup a i tak jsem 1 šroub musel utrhnout. Vyzkoušel jsem ty cívky venku a jedna je opravdu v špatná A ou. zajel jsem do Hostivic za 500.- koupil poslední co tam měli, a ted to tam jdu namontovat a vyzkoušet,tak se modlím aby byl v pohodě, jinak jezdím jen na 2wd a popř růčo přendavám na 4wd . Asi tahle součástka odchází, nebot na všech nových liberech v Hostivicích už byly pryč.
Dneska jsem to tam zkoušel dát. A ou a ono nic. tak jsem to rozebral vyzkoušel znova civky dobré,ale vnitřek totálně zarezlý. tak jsem to proházel s tím mojím lepším a supeeeeeerrrr už to zase maká jak má. Všechny typová čísla jsem opsal a nafotil. Časem to dám do dokumentace. ahoj
Aleš
Hejkal junior
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 29, 2010 6:24 pm
Bydliště: Liberoc

Re: Přepínač 4wd

Příspěvek od Hejkal junior »

prosím tě a jak dáváš ručně 4WD?
U.S.S Libero 1,2i 1996
Hejkal žvejkal v hubě vejkal.
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Přepínač 4wd

Příspěvek od Mis.us »

odpoj od ventilu hadičku co vede do sání a zapoj ji na levou stranu membrány na převodovce.Mišus
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Odpovědět