Stránka 1 z 1

Nehody

Napsal: úte čer 13, 2017 6:08 pm
od Albedo
Tak dnes při kliknutí na odkaz: https://automix.cars.cz/galerie/nehody- ... 8-8482-115
na mne vyskočilo tohle, kdopak to byl?
Pro případnou možnost nefunkčního odkazu přidávám fota z webu, kde se píše o kuriozních nehodách roku 2016...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: Nehody

Napsal: stř čer 14, 2017 10:54 am
od Mis.us
vidíš? A nepřevrátilo se....by :lol: možna jeste vyjelo :wink:

Re: Nehody

Napsal: stř čer 14, 2017 6:02 pm
od artvandal
Ja myslim ze jen parkuje, s liberem proste najdes vzdycky flek:D

Re: Nehody

Napsal: stř čer 14, 2017 9:18 pm
od vojta
Mazec, no chvíli jsem si namlouval že se to s nim sesunulo, ale vypadá to že to tam fakt poslal...jeníček by to určo vyjel zpátky :) ...každovodopádně to je ve Vansdorfu, Husova ulice :shock:

Re: Nehody

Napsal: pon lis 20, 2017 4:46 pm
od vojta
sice je to z okinawy, ale je liberko, resp. sambárek ...
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/ ... kohol.html

Re: Nehody

Napsal: pon lis 20, 2017 6:12 pm
od Albedo
Za zničeného Sambárka navrhuji čtyřnásobné doživotí ;)

Re: Nehody

Napsal: stř čer 13, 2018 9:17 pm
od Tuti
Včera do mě (přesněji řečeno do Libera) na parkovišti na Ještědu nacouval nějaký šikula s Golfem. Ani se nešel podívat a ujel, jenže chudák nevěděl, že ho viděl kluk co na parkovišti vybírá a navíc je všechno na kameře. Škoda není velká, kdyby slušně počkal, určitě bychom se dohodli. Takhle to jde přes policii a určitě to bude mít dražší a ještě s ostudou. Na Liberu to odnesl pravý boční díl nárazníku - sklápěcí část naštěstí minul doslova o milimetry. Boční plast je odřený a má utrhané úchyty, jeho plechový držák je trochu pokroucený, ale půjde je opravit. Na blatníku je lehký šrám, jak se po něm plast sklouzl, ale zdá se, že půjde rozleštit. Zatím jsem jen plast přimotal páskou a zbytek budu řešit, až to uvidí pojišťovák. Jsem zvědav, jak to ohodnotí.

Re: Nehody

Napsal: pát čer 15, 2018 7:26 pm
od Albedo
Ajaj, tak to nás mrzí.
Mimochodem, k nárazníku, my na našem máme boční díly zadního nárazníku tak různě omlácené a plechy pokroucené že je v nich asi 2cm fuga. Každou chvíli to vyklepávám a rovnám, ale furt mi tu do toho na sídlišti při parkování najíždějí. Na předku nic nevidět, ale párkrát jsem některé přistihl při činu....
Tak snad bude pojišťovák rozumný člověk ;)

Re: Nehody

Napsal: pon čer 18, 2018 8:10 am
od covex
To se mi stalo taky u Bauhaus na parkovisti, slecna tam chudak cela zkrousena cekala nez jsem prisel, no vysledek byl, ze jsem ucho narazniku sundal, promackl zpet a drzak narazniku narovnal a krom utrzenych plastovych drzaku to bylo jen odrene. Nakonec jsem od Misuse koupil tohle ucho narazniku "nove", ale uz je to zase odrene. Je potreba rict, ze i tohle je na Liberu vychytane - proste ten naraznik ma v tehle casti samostatny dil, ktery se da snadno vymenit a opravit.

Re: Nehody

Napsal: pon zář 10, 2018 10:00 pm
od Tuti
Minulý týden (tedy po více než dvou měsících) policie odhalila podle registrační značky majitele Golfu a zaslala mi vyrozumění, se kterým jsem konečně mohl na pojišťovnu viníka. Tedy vlastně jsem mohl hned na svoji pojišťovnu (Podnikatelská pojišťovna), jenže když jsem volal na její infolinku, bylo mi sděleno, že mám jednat rovnou s pojišťovnou viníka. Až zpětně jsem se dozvěděl, že to měla vyřídit moje pojišťovna a pak si to s druhou pojišťovnou proúčtovat, ale firemní strategie je ušetřit si práci, když je to možné. No mě to zase tolik netrápilo, nárazník omotaný izolačkou sice nebyl nic krásného, ale jak praví klasik - na funkci to vliv nemělo. V pátek škodu nafotili a sepsali u Global Expertu, takže jsem včera provedl aspoň hrubou opravu - za chvilku bylo hotovo, nicméně kdyby se vše mělo uvést skutečně do původního stavu, je to kromě srovnání plechu a opravy plastu i lakování obou dílů. Tak jsem zvědav, jak to likvidátoři ohodnotí.