Poloanonymové a bezdomovci

Témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "přání a stížnosti" atd...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Tuti »

Těší mě, že nám hezky přibývá členů. Ale fakt by mě zajímalo, proč nově registrovaní čím dál méně uvádějí bydliště a natož pak jakékoliv další osobní údaje? :evil: Schválně jsem si dal práci a spočítal uvedené bydliště na stránkách seznamu členů .. mezi prvními padesáti je bydliště 42x, ve druhé padesátce 35x, třetí 30x, čtvrtá strana už jen 20x a ze zatím 21 registací na páté straně je jen pět s bydlištěm. Soukromý mail nebo webovky, to už je asi úplně tabu. Jasně, povinné údaje to nejsou, ale když o sobě někdo neudá nic víc než přezdívku, připadá mi, že je to v podstatě poloviční anonym. Že by si Libera začali pořizovat bezdomovci? Nebo jsem to jenom já sám koho zajímá, s kým si to zrovna dopisuje :?: :evil:
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Jarda »

souhlasím s tím že by měla být slušnost se i představit jak to udělali někteří.
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Petr+Barča »

Pěknou mapku členů mají na tomto fóru .

http://www.lj80.unas.cz

P+B.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od dědek »

Pokud se "nový" zaregistrovaný člen vypraví na nejbližší setkání, tak ho tam vyzpovídáme, odkud je , co dělá , co ho vedlo k tomu ztřeštěnému nápadu rodinné úspory vrazit do tohohle vozítka, když za to by byla už slušna Felicia (třeba i combi). Pak je to celkem jedno a většina z nás ví o koho se jedná. Je-li to však "cílený" záměr "vytáhnout" i draze vykoupený zkušenosti ( a za dobu fungování fóra už se z toho dá postavit manuál na svépomocné opravování a vylepšování autíčka Libero), je tak trochu podpásovka. Kdyby to tak šlo udělat , že "mrtvý "člen , který se například rok neozve bude automaticky vyrušen (jako e.mailová adresa bez pohybu) . Naprosto souhlasím s názorem , že každý nový člen by na úvod měl prohodit pár slov o sobě a odkud je , než vysloví svoje přání. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Karel »

dědek píše: Je-li to však "cílený" záměr "vytáhnout" i draze vykoupený zkušenosti ( a za dobu fungování fóra už se z toho dá postavit manuál na svépomocné opravování a vylepšování autíčka Libero), je tak trochu podpásovka.
Asi máš na mysli tento způsob konverzace. viewtopic.php?f=1&t=970 Na toto nereaguju. Jen mě pobavila tato část :arrow: : no a tak mě ted napadlo jestli má Libero takovou tu vyblikávací diagnostiku. Tím myslím asi toto když má suzuki nějaký problém začne svítit Check Engine a tak nastupuje drátek ten pripojíte na nejaky mistecko a pak sepnete kliček a check engine se vam rozblika a tolik krat kolik blikne vam rekne cislo chyby. tu chybu najdete v manualu a ono vam to treba rekne blby cidlo teploty nebo klapka nebo lambda atd atd no a vy jdete pomalu na jisto ne sice vzdy ale holt to pomuze a clovek nemusi litat furt do servisu a platit furt dokola ... tak co ma libero nebo neba ...
Peple je moc hodnej a taky velkej dobrák.Proto odpověděl.
K.
:twisted:
Naposledy upravil(a) Karel dne stř pro 17, 2008 11:25 am, celkem upraveno 1 x.
Nikdo není dokonalej.
tonda.laser
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: stř led 09, 2008 10:15 pm
Bydliště: Nýdek 233
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od tonda.laser »

tak jsem se ted docela pobavil to co tady citujete je muj prispevek ;o)
a jestli vadi to ze jsem anonym? no protoze libero nemam takze nepomu a toto byly jen 2 prispevky prvni byl dotaz k liberu tak abych vedel co cekat az si ho snad jendou poridim a druhy prispevek byl k elektromobilnim liberum pac elektromobily taky obdivuju oboji si neporidim protoze nemam prachy a problemy s vitarou
takze abych nebyl anonym
Jiří Gieraczka
Nýdek 233
739 95
kraj . Moravskoslezsky
okres . Frýdek-Místek
město . Třinec
obec . Nýdek
souřadnice Loc: 49°40'47.757"N, 18°45'51.365"E
dcera Emička
žena Marie
nadmožska vyska okolo 580m
proto 4x4 neni to frajerina spis ryze prakticka vec - jezdete s miminem ve snehu bez 4x4?
no a dal mimochodem ja se prihlasuju prakticky kazdy den sak peple to asi v logu uvidi jak casto tady ctu ty vase prispevky protoze jen studiem clovek neco pozna a cast druha praxe snad taky prijde ale to az prodam suzuki
a proc se dal neptam no prave proto abych tady nezasilar forum _neliberackyma_ otazkama.
docela me potesilo ze muj prispevek se tady omila jako jediny anonymni atd. prosteC se bavim tak ja sem budu prispivat zcela irelevantnimi otazkami a hlavne vas vsechny budu informovat o Vitarackych problemech.
Nebojte nebudu muj nazor na anonymy je jasny a to jeste v momente kdyz se treba ptaj porad a porad dokola na veci co uz se resili ale ja se ozval jen 2X JEDNOU PROTO ZE JSEM OPRAVDU NENASEL a PODRUHE PROTOZE JSEM NASEL NECO CO JE OPRAVDU HEZKE A S LIBERY TO MA HOOOODNE SPOLECNYHO.
a k tem mym prispevkum ja na zacatku upozornil ze se zeptam ze libero nevlastnim ale chci a ze vlastnim Vitaru ... vite co ja proste mam zajem a manual opravdu vydavat neminim jen ctu co muzu cekat a kde to pripadne hledat reps kde hledat pomoc bydlim v takovy prdeli ze si na tom job delat nebudu. a myslim ze trochu rozumu a moralky. Cílené to opravdu není ale o vytažení infa se jednalo aspon u prvního příspěvku. Takže vězte že s těmi anonymy souhlasim ano nevyplnil jsem registraci protoze jsem proste chtel rychle rychle rychle napsat co me napadlo a co chci Libero novejsi urcite 4x4 a urcite az pote co opravim a prodam suzuki. Tak jestli tohle nekomu vadi tak ja se uz ptat nebudu a mozna az si jednou poridim Libero tak vas budu informovat. Ano pane Karle, Peple je urcite nejen hodky a velky dobrak taky je trpelivy a zrucny (tohle jsem se docet neznam ho osobne) a karel jak se zda si musi rejpnout ;o) a ja taky tak se prosim nezlobte ja ty informace doplnim a uvdime zdali nekomu k necemu budou ;o) a hlavne az najdu nejaky prispevek s otazkou na kterou budu moci a umet zodpoved zodpovim ji. Vezte ze ji zodpovim - teda ikdyz fakt netusim s cim ja bych mohl pomoci. TAKZE VELKA OMLUVA A ZA MOMENT UZ ZE ME ANONYM NEBUDE a predstaveni jsem si myslim odbyl ted tady - a na sraz tezko prijedu je to spousta km az bude nekde pobliz mozna prijdu a taky me napadlo ho udelat tady ale jak by liberaci prijali pozvani Vitaráka? no nevím ;o) proste nepojedu daleko protoze nemam rad kourici auta ale proste ted na elektromobil nemam ;o) krasny den vsem a jeste jednou omluva. J. Gieraczka as tonda.laser
pojed tudy je to sice dal ale za to horsi cesta
4x4? lepsi zbran mit a nepouzit nez nemit a potrebovat
jezdit prirodou tak abych nesmrdel a nehlucel
Uživatelský avatar
MartinBenJaroš
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 08, 2008 1:18 pm
Bydliště: Praha 5 ; Hlubočepy

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od MartinBenJaroš »

Asi jsem fakt zelenáč, ale kde bych mohl -lidi dobrý- najít sekci, kam mohu své skromné údaje poskytnout?
Díky...

... Aha, omlouvám se, už to mám:)
stačí chvíli ponoření do webu a je to!
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od peple »

Všechno je to pořád dokola a s pravidelností se objevuje i v jivých fórech.
Zde je celkem pěkný članek od p. Satrapy který stojí zato alespoň si přečíst. A když si ho přečtete zjistíte že už není celkem co dodat...
Pavel Satrapa píše: -Než se zeptáte, zkuste se porozhlédnout po existující odpovědi. Použijte vyhledávací službu, podívejte se do archivu konference či na často kladené dotazy a odpovědi. Pokud zopakujete stokrát zodpovězený elementární dotaz, snadno sklidíte podrážděné reakce.
-Pokud požadujete odpovědi elektronickou poštou, je slušné poslat pak jejich shrnutí a dát ostatním k dispozici, co jste se dozvěděli.
-Jestliže se vyznáte v dotazované problematice, poraďte.
-Jste to, co píšete. Ostatní o vás zpravidla nic nevědí - jak vypadáte, co děláte, jaké máte vzdělání a životní zkušenosti. Udělají si o vás obrázek čistě na základě vašich textů - dopisů či příspěvků do diskuse. Vyplatí se věnovat jim patřičnou pozornost, a to po obsahové i formální stránce (gramatika).
A právě to poslední si snad přečtou i "Poloanonymové a bezdomovci" protože osobní údaje v profilu nám taky něco říkají o osobnosti přispěvatele.
Uživatelský avatar
MartinBenJaroš
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 08, 2008 1:18 pm
Bydliště: Praha 5 ; Hlubočepy

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od MartinBenJaroš »

Díky Peple, už mlčím... :|
God bless U!
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od peple »

MartinBenJaroš píše:Díky Peple, už mlčím... :|
Jen to ne!!! Všechno jen né mlčet :D
Pište, pište, pište, ale do odpovídajících topiců - témat...
Uživatelský avatar
MartinBenJaroš
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 08, 2008 1:18 pm
Bydliště: Praha 5 ; Hlubočepy

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od MartinBenJaroš »

Hohó, dobře.. Popravdě jsem něco podobného čekal!! :lol: díky za trpělivost, tak ať to frčí!!!
God bless U!
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Jarda »

Tuti píše:Těší mě, že nám hezky přibývá členů. Ale fakt by mě zajímalo, proč nově registrovaní čím dál méně uvádějí bydliště a natož pak jakékoliv další osobní údaje? :evil: Schválně jsem si dal práci a spočítal uvedené bydliště na stránkách seznamu členů .. mezi prvními padesáti je bydliště 42x, ve druhé padesátce 35x, třetí 30x, čtvrtá strana už jen 20x a ze zatím 21 registací na páté straně je jen pět s bydlištěm. Soukromý mail nebo webovky, to už je asi úplně tabu. Jasně, povinné údaje to nejsou, ale když o sobě někdo neudá nic víc než přezdívku, připadá mi, že je to v podstatě poloviční anonym. Že by si Libera začali pořizovat bezdomovci? Nebo jsem to jenom já sám koho zajímá, s kým si to zrovna dopisuje :?: :evil:
Nelíbí se mi vůbec že se nově registrovaní vydávají za bezdomovce, stačí se zaregistrovat pod přezdívkou co by se stalo připojit bydliště, mělo by se tak zvanými bezdomovci něco udělat.
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Karel »

Jarda píše:souhlasím s tím že by měla být slušnost se i představit jak to udělali někteří.
Tak,ňák si tu čtu, co bylo.... "Bezdomovců"ale neubylo. Je to smutné.
K.
:cry:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od dědek »

No řešením by bylo , kdybychom se dokázali domluvit na tom, že "bezdomovcům" nebudeme odpovídat dokud se nepředstaví. Když si ale vzpomenu, jak jsem byl vděčný za každou radu, když jsem prvé Libero dovezl před barák a ono prskalo a nechtělo jet . Jo je to těžký odolat a aspoń zkušeností nepomoci. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Karel »

dědek píše: Když si ale vzpomenu, jak jsem byl vděčný za každou radu
Ale, překonal jsi počáteční ostych a strach a přihlásil si se. Tak tím bych neomlouval ostatní "bezdomovce"
K.
:shock:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od covex »

Od tohoto okamziku je v registraci pridano povinne policko Bydliste, bez ktereho nepujde registraci dokoncit. Co tam lidi budou psat, to je jina vec..:)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Karel »

Dobrá práce :D
K.
:D
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Pajas »

První nově zaregistrovaný a vypadá to, že vyplnil dobře...Děkumem Covexi
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od covex »

Myslis ten "Hliník nad hroom"? No nevim nevim..:) Ale skutecne existuje Hlinik nad Hronom.. asi jen preklep.:)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Poloanonymové a bezdomovci

Příspěvek od Jarda »

Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Odpovědět