Stránka 1 z 1

Úpravy fóra

Napsal: pát úno 16, 2007 9:27 pm
od peple
Po domluvě bude do inzerce možné přispívat pouze po přihlášení.
Zamezí se tak omylům, anonymům a vtipálkům reagujícím pod jménem někoho jiného.

zimný zraz už je dávno preč...

Napsal: ned bře 25, 2007 7:13 pm
od Lubomír
Nechcelo by to už pozvánku na jarný zraz?

POZVANKA

Napsal: ned bře 25, 2007 9:41 pm
od Honza
ZITRA SE DO NI PUSTIM :wink:

Napsal: ned srp 26, 2007 7:39 pm
od Patrik 1
měl bych dotaz.... když napíšu zprávu a někdo po mně napíše další tak už tu svojí nemůžu smazat?

Napsal: ned srp 26, 2007 7:42 pm
od peple
Přesně tak. Můžeš ji zpětně jen upravovat. Smáznout ji můžeš jen když je ve vláknu poslední.
Tamty sem už upravil a smazal :wink:

Napsal: ned srp 26, 2007 7:49 pm
od Patrik 1
hmm taky sem nato přišel .... přečet sem si nápovědu (nikdy nečtu návody než něco udělám), kolik je administrátorů - jde to nějak zjistit?
jak se někdo stane administrátorem

Napsal: pon srp 27, 2007 5:05 pm
od covex
Administratori jsou ted dva jesli se nepletu, moderatoru mozna vicero, zjistit to jde v administraci. Pak je tu este ale jeden superadministrator, ktereho neni vubec videt, ale kdyz se rozhodne tak muze smazat uplne vsechno.:) Administratorem se clovek stane tak, ze ten stary umre, nebo da vypoved.:)

Re: Úpravy fóra

Napsal: stř led 07, 2009 1:58 pm
od Lubomír
k provozu fora:
mám pripomienku, esli by nejak nešlo rozširit popis pri prispevku, aby bolo možno identifikovat, kdo je majitelom staršiho, a kdo novšího Liberka, prípadne povinný údej o roku výroby - nejak zanikol dobrý zvyk zo začiatku existencie fóra, že si tam každý do toho podpisu dal aj jakú že to plechovku jazdí, prípadne aj domáci názov teho pekáču a tak bolo vše jasné - páč jinak vznikajú nadbytočné otázky k provedení a roku výroby, Karel sa nechce vyjadrit k staršímu a podobne. A nepíšem to, že mám obe prevedenia pod barákom, ale často sa chystám odpovedať, a si uvedomím, že sa mi podarilo už aj kecať - dať zavádzajúcu informáciu, lebo som nesprávne identifikoval typ... vyjadrite sa k tomu, alebo to riešme na zraze!

Re: Úpravy fóra

Napsal: pát led 09, 2009 11:56 am
od covex
Chapu, ale v tuhle chvili nevim jak. Teoreticky lze do profilu zavest nepovinnou polozku pro rv auta. (Myslim ze implementace povinne je mimo stavajici moznosti.) Co je nepovinne to ale lidi nevyplnuji. Trvalo celkem dlouho nez jsem byl schopny zavest aspon povinne bydliste. Budu nad tim premyslet ale nic neslibuju.

Re: Úpravy fóra

Napsal: pát led 09, 2009 6:11 pm
od Lubomír
díky, napadá ma ešte, že by možná bolo vhodné doporučiť do tej malej fotečky dať obrázok svojho Liberka a bolo by všetko jasné... no, ale niektorí tam majú už teraz roztodivné figúrky a obrázky, a pritom sú to vážení členovia fóra, tak nad tým váham, - doporučovať im zmenu obrázku asi nebude privítané hromadnými oslavnými ódami :(

Re: Úpravy fóra

Napsal: ned úno 08, 2009 10:14 pm
od peple
Začal jsem sjednocovat některá témata. Mít třeba tři témata o převodovce je při hledání k ničemu a dělám to vždy jen v rámci "sekcí" starší, mladší,... Tak se nelekejte když nenaleznete vlákno co jste založili. Prostě je sloučeno s jiným a pod srozumitelným názvem :wink:

Re: Úpravy fóra

Napsal: pon úno 09, 2009 10:29 am
od covex
Dej pozor jen na jedno - ve foru existují příspěvky, které na nějaké jiné vlákno odkazuji. Pokud se vlákna přesouvají a preskupují zřejmě tyto odkazy zneplatní. Stejně tak je to pak ve vyhledávačích typu google. Oni to časem přeindexují, ale chvíli to trvá. Nejsem si jist, ale zdejšímu vyhledávání to taky může na chvíli zamotat hlavu.

Re: Úpravy fóra

Napsal: čtv bře 10, 2011 12:58 pm
od peple
Tak to ještě sem veřejně napíšu že jsem smazal cca 180 neaktivních uživatelů bez příspěvků...