Dvanáctý sraz Jaro 2009 M. Třebová

Srazy a setkání
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Dvanáctý sraz Jaro 2009 M. Třebová

Příspěvek od Jarda »

Ve dnech 24. 25 a 26 Dubna 2009 se uskutečnil dvanáctý sraz v Moravské Třebové, ( v M. Třebové už po čtvrté)
V pátek odpoledne se sjíždí první účastníci na rekreačním středisku je vítám já ( Jarda ) a Petr s Pavlínkou, kteří přijeli již ve středu pomoct s organizací. Do večeře přijelo 18 osádek, po zaplacení zápisného (200 Kč) dostal každý srazový modrý tričko. (dar od sponzorů STAVEBNINY STUPKA a KÖSSO prodej látek.) Ubytování bylo v Chatkách nebo na budově střediska. Po večeři byla volná zábava a hrál nám náš Liberobend. Někteří šli spát až brzy ráno. V Neděli byla naplánovaná snídaně na osmou hodinu, před devátou jsme vyjeli na spanilou jízdu do Moravské Třebové na náměstí cestu nám zabezpečovala policie.
Obrázek
Na náměstí jsme se seřadili pod morový sloup a po hodině odjeli po okolních vesnicích, pěknou krajinou a terénem, zastavili jsme se v Jaroměřicích na Kalvárií kde nám místní kaplan ukázal kapli.
Obrázek
Z Jaroměřic jsme jeli na Srnčí poobědvat. Odpolední program: jízda zručnosti, jízda na trakaři a chůze na chůdách, ukázka a zkoušení první pomoci, ukázka bojového umění mladých, Lubomír nám ukázal, jak nacpat 22 lidí do jeho libera v 7 hodin byla večeře a po ní tombola a dražba, volná zábava.
Obrázek
V neděli ráno snídaně byla na devátou hodinu, a po ní se někteří odjeli k domovu, ostatní se vydali lesem na teréní trať do Ludvíkova, kde byla možnost vyzkoušet svoje Libero a umění v terénu.
skok.jpg
skok.jpg (97.58 KiB) Zobrazeno 13224 x
Kolem poledne jsme se rozjeli k domovu.
Nechci jako organizátor srazu hodnotit jak se povedl. Ale chtěl bych poděkovat všem, kteří se přijeli podívat a těm co mi pomohli se zajištěním soutěží, tomboly a také všem co se starali o zábavu (muzikantům)
Z peněz co se vybrali na zápisném, dražbě a tombole jsem uhradil náklady na srazové logo, cenu do soutěže, přispěl na provoz fóra a kalendáře. Dále jsem musel uhradit večeře za ty, kteří v pátek nepřijeli a neomluvili se, nebo se omluvili pozdě.
Přihlášeno bylo 33 osádek, přijelo 22 liber a čtyři osádky jinou značkou auta.

fotky najdete na http://picasaweb.google.com/korennak/Ja ... rebova2009#
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Odpovědět