Raketa :)

Zde můžete prezentovat svůj vůz.
Odpovědět
Kyslik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 29, 2008 4:13 pm

Raketa :)

Příspěvek od Kyslik »

Ahoj tak jsem se stal majitel tohohle auta, který naprosto předčilo moje očekávání. Jezdim často na hory na lyže a na kolo který tam dam bez provlému celý :D ,dělam myslivost. Všude vyjede, že se někdy nestačim divit. Najel jsem už 7500 km bez problému, snad jen , že mi přestali teˇpři cestě z Liberce svítit zadní svělla - pojistky a žárovky v pohodě tak netušim kde se co stalo, ale to se vyřeší. Fotky dodam co nejdřív.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Raketa :)

Příspěvek od dědek »

Zdrávím tě Kyslíku. Než dáš fotku, pověz co jsi koupil (starší-novější) a odkud jsi. Zkrátka něco o sobě. Důvod- proč jsi koupil jsi objasnil dostatečně. V zimě sníh a v létě bláto. Stejně jako u mě. V zimě řeším jak se dostat domů na kopec v Desné v Jizerských horách a v létě příjezd a odjezd (to především) na rybaření od rybníka. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Raketa :)

Příspěvek od Pajas »

Ty zadní světla se zkus podívat na pojistky vzadu v autě!!!Ty ovládají i zadní světla!!!
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Raketa :)

Příspěvek od Karel »

Kyslik píše:Ahoj tak jsem se stal majitel tohohle auta, který naprosto předčilo moje očekávání.
Tak O 2 vítej. Jak by řekla jedna: "mezi stejně postiženejma"
A fotka, aspoň malá by nebyla :?:
K.
:D
Nikdo není dokonalej.
Odpovědět