Kinderko

Zde můžete prezentovat svůj vůz.
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Kinderko

Příspěvek od Raper »

Kupil som Libero E 12 91 ktore ma podla papierov 55kw ABS a nudzovú brzdu... to sa asi policajt pri vypisovani technicaku tak smial ze cez slzy nevidel co pise... vyslo ma 49 000 -co je asi prilis vela. :( Múch ma Kinderko cely roj: chybaju chranice na motor aby tam nesprckala voda od kolies vyfuk vyrobeny vari z plechovky na pivo co huci jak traktor, ... a mnoho dalsich. Ma za sebou uz prvu servisnu prehliadku v Trenčine a aj akciu na podporu zivotnosti ktorej sa ochotne ujal Lubomir a Martinekk za co im prekrasne Dakujem. Dostalo vzduchovy filter a stuple aby toho nemusel filtrovat az tak vela, spravne zapojenie vzduchu, nastavenie karburatora, zabezpecenie rozdelovaca...
Teraz zhanam len povinnu vybavu - od predavajuceho som ziadnu okrem rezervy nemal, stierace, a take hluposti ktorým sa netreba pridlho venovat lebo vonku je zima a do garaze sa na vysku nezmesti a na sirku to nechcem riskovat aby som neodbil spätak :lol:
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Kinderko

Příspěvek od Raper »

Par dni preslo a Subaru si po akte zamrznuteho chladica vypytalo nemrznucu zmes -nieze by tam predtym nebola ale v Polsku asi maju iny nazor na zimu*mal som polsku nemrznucu. Na silvestrovsku chatu sme sli 6iesti + batohy a dlhej trati vykazal cca 12l spotrebu! :cry: V pondelok ide na prepis na Kežmarske šPZ bol som sa aj napred informovat o tych chybach v technicaku, ze je potrebne si na zaklade VIN cisla poslat zo subaru org. parametre a az tak mi to mozu prepisat, a ak som to spravne pochopil tak aj 6miest prepisat na 7 ak to tak pride zo Subaru.
Naposledy upravil(a) Raper dne úte zář 07, 2010 12:15 am, celkem upraveno 1 x.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Kinderko

Příspěvek od Karel »

Raper píše: a ak som to spravne pochopil tak aj 6miest prepisat na 7 ak to tak pride so Subaru.
A na autě je 7 pasů /teda souprav/ :?:
K.
:cry:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Kinderko

Příspěvek od dědek »

Myslím, že se sedmi cestujícími neuspěješ. Sedmery pásy nejsou dost dobře na Liberu realizovatelné. Potíže nastanou ale spíš s ABS a tím výkonem (správně 38kW?)
Nouzová brzda je myšlena parkovací (ruční). Občas najdu v inzerátech nabídku z říše snů liberáků: jako posilovač řízení, ABS , palubní počítač a další. Zda-li si to prodejci vymysleli nebo opsali z nějakého podobného TP, jako máš ty , bůhsuď. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od peple »

dědek píše:... Sedmery pásy nejsou dost dobře na Liberu realizovatelné...
Sedmery pásy jsou na Liberu velice jednoduše realizovatelný.
U prostřední řady sedadel vpravo je ve sloupku nahoře i dole připravena díra pro tříbodovej pás (Japoci maj "vše" zrcadlově). Stačí jen vložit placku se závitem... tak jak sem to udělal já. Chce to ale mít široký sedadlo jinak to nemá cenu dělat. Když pak složím zadní řadu sedadel mám auto pro 5 a ne jen pro 4.
Bral bych hned doklady na 7míst :)
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od Pajas »

Bral bych možnost, aby měli všichni Liberáci možnost si dopsat 7 lidí do TK
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Kinderko

Příspěvek od Raper »

Tak takto ja mam v Technicaku prevadzkovu, parkovaciu, ABS a nudzovu, teda nech to mysleli ako chceli je to vadne. Takisto spravne by bolo 38kw co ma snáď môže trápit kvôli povinnému poisteniu. No a ako som písal na inšpektoráte mi vravel že čo príde zo subaru to platí, žiadne debaty o pasoch, inak aj tak mam pasy len na predných sedadlách.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od Raper »

Obrázek uf teda trochu velky obrazok ani sa cely nezmesti ale to je ono - moje Kinderko
No a samozrejme je to fotka este od byvaleho majitela kedysi zo Septembra.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
Hippo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 17, 2008 12:03 pm
Bydliště: Jeřmanice-Liberec

Re: Kinderko

Příspěvek od Hippo »

Moc hezká ta vrchní světelná rampa.Vypadá to dost dobře.
I každé hovno má své mouchy ...
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Kinderko

Příspěvek od Martin H. »

Ubrzdit Libero se sedmi dospělými na palubě, to si nedovedu představit. :shock:

Martin.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Kinderko

Příspěvek od dědek »

Brzdy jsou stavěný na 600 kg "nákladu" . Je jedno zda železného nebo živého. Daleko větší hazard bylo jezdit v Š 100 (110) v pěti lidech - a bylo to naprosto legální . To že to mohlo být i o sto kg nad limit , tak nikoho neudivovalo a nikdy jsem neviděl, že by si každý z osádky osobního auta musel při silniční kontrole stoupnout na váhu. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od peple »

A co třeba jet "legálně" v šesti a ještě s přívěsem bduh.gif
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Kinderko

Příspěvek od Martin H. »

Tak tomu říkám černý humor.

Martin.
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Kinderko

Příspěvek od Martin H. »

Jestli to auto v japonsku dovede při brždění se šestisty kg nákladu na suchém asfaltu bloknout kola, tak tam mají asi ti malí lidi ukrutně velkou sílu v té noze co tlačí na pedál brzdy. :D

Martin.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od peple »

No to je fakt :D . V Liberu sem se naučil brzdit dřív než spatřím brzdový světla před sebou... , ale mít 7 míst v techničáku - to je prostě paráda - no ne :?: hat40.gif
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od Pajas »

Fotky pásů, okopírovaný techničák na 7 míst, nějaké známosti u Subaru a flaška a mohli by dát glejt...:)
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Kinderko

Příspěvek od Raper »

Tak a opat sme sa pohli o čosi ďalej 1. mam druhy kľuč k autu :D mal som len jeden a nechcem si predstaviť čo by sa dialo ak by som ho stratil. 2. Mam novy výfuk, konečne originál, dúfam ze po nahodení si budem moct z podpisu odobrat ze huci jak traktor, ale to "bude roboty jak na Libere" lebo predosly majiteľ upravil uchyty tak aby sa tam uchytila ta jeho plechovka od piva co ju výfukom nazýval. A tak mi chyba cca 1/2 uchytnych bodov a ja nemam zvaračku :? Vysiel ma 3300sk/110eur ale dnes -samozrejme ze az teraz ked mam tento- mi volali z autodielov ze mi vedia zohnať za 3000,- ich smola a moja tiež.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
narkomanix
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: stř dub 04, 2007 7:53 am
Bydliště: Jeseníky
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od narkomanix »

máš fakt pěknou káru přesně ta barva ktera liberu podle mě nejvíc liberku sluší a ty rámy mu také dodají hodně

to people ja jsem přes leto jezdil na fesťaky normalně v 8 lidech plus baťohy a i já se svou rachytickou postavou jsem při 100km/h malem nechal pneu na cestě ono přecejenom jeden blb před tebou a velká zodpovědnost za náklad pankáčů za tebou dodá noze takovou sílu že i kola jdou do smyku akorát jsem tehdy málem vytrhl volant z té tyčky na které je nasazený :twisted:

prostě když musiš tak se i síla najde
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Kinderko

Příspěvek od Raper »

No a uz ani ja nemozem povedat ze startuje v pohodicke - dosial stale na druhy krat - dnes vobec, chcel som menit vyfuk ale skoncil som hned ked som sa snazil dostat z garaze den obetoval svieckam kt. som nakoniec ani len nevytocil - len jednu ale nebola moc spinava. a baterku som vyštavil. :oops: No radost.. Najoblubenejsie fora dnesneho dna: "studeny start" a "Mam takovy problem zo startovanim".
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
seemore
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 37
Registrován: pát srp 15, 2008 9:00 pm
Bydliště: Loštice & Roztoky u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Kinderko

Příspěvek od seemore »

finta bývalého majitele mého liberka je vzít sebou do garáže fén, a vyfénovat rozdělovač a vn kabely... Pokud to přestalo startovat takhle z ničeho nic..
Mě se to zaplať pánbůh ještě nestalo.... takže nevim esi to pomáhá :D
Odpovědět