Moje nová Beruška

Zde můžete prezentovat svůj vůz.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavlinaxx
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 01, 2009 7:19 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Moje nová Beruška

Příspěvek od pavlinaxx »

Tak jsem se asi před pár měsíci zamilovala do této cihličky postavené na bok. Po delším hledání jsem objevila jednu, pro kterou si příští týden jedu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od dědek »

Tak ať ti to vyjde. Trochu černé barvy na přední rám jistě napraví jinak celkem slušný dojem z obrázků. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od Lubomír »

Pozorné oko ocení dobrý stav laku, ale typické Liberkovské miesta korózie je poznať aj na fotkách, bude dobré zastaviť koróziu , kým nepostúpi moc ďaleko - a je najvyšší čas, ďalšia zima a vykvitnú naplno!
Držím palec, nech vyžaduje len lakýrničinu, to sa dá zvládnuť aj doma.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
pavlinaxx
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 01, 2009 7:19 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od pavlinaxx »

Tak jsem si Berunku dnes dovezla ..... cena se nakonec podařila stlačit na velice příjemných 8000,- Kč. A teď z toho trochu horšího konce. Výfuk ..... death (bývalý majitel byl tak trochu hobbybastler a nacpal do Liberka jakýsi výfuk z motorky podélně umístěný pod nárazníkem a přibastlený k tažnému zařízení), chladič ..... death(po cestě z Brna do Prahy jsem 3x vařila a dolévala zhruba po litru vody - a to nemluvím o jakési konstrukci hadiček vyvedených do prostoru kabiny a zavěšené expanzce pod střechou auta), autíko je předěláno nelegálně na plyn ( provedení - no mám z toho strach - musí to ven). Jinak částečná koroze jedněch šoupaček a vůbec nutno vše zkontrolovat a co půjde opravit. Má drahá polovička prohlásila, že jsme si pořídily kostel po nájezdu husitů :-) Jinak je autíko nádherné a je z toho láska na první pohled.
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od kce »

no tak to je opravdu prace jak na kostele, hodne stesti...
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od Pajas »

To vaření teda nic moc. To bude chtět asi udělat těsnění pod hlavú aj srovnat hlavu možná. Pokud ti teda netekla voda. Přechodné řešení - neřešení jak už jsem někde psal vydělat termostat, a mět zaplé obě topení na max a taky mít puštěné ventilátor u chladiče...Tak přeji at sa vám zadaří. Kdybys něco potřebovala s čím možu pomoct tož SZ přes týden bývám v Praze...
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
pavlinaxx
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 01, 2009 7:19 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od pavlinaxx »

Takže zítra po ránu se s tím doploužím do Hostivic, kde už je připravena nová chladící soustava. Doufám, že motor to neodnesl. pokud to dobře dopadne, tak je reálná možnost uvidět se na srazu :-)
Uživatelský avatar
Pavlinaxy
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 13, 2009 9:45 am
Bydliště: Praha

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od Pavlinaxy »

Ahojky ..."chladící soustava" jak nazvala moje Pavlínka ten mušinec co jsme si pořídily jako náhradu na osmi!!!! :evil: místech pájeného a tedy ucpaného cladiče-spíše "vařiče" bez spirálek mezi lamelami je velkou nadějí,že bude lepší a zmizí z interiéru ta "kapačka" -tedy vnitřní expanzní nádoba za krkem řidiče.. bduh.gif .Dalším úlovkem je vlnovec a oba plechy okolo něj , půjdou opískovat a našopovat .Sháníme další díly na "výfukovou soustavu"-první a druhý hrnec a samozřejmě tu plechovou krabici ,kterou tak důvěrně zná každý liberák..my ji neznáme ,my ji nemáme ,nikdy jsme ji neviděly ,leda na obrázku :D :D
To čtyřkolové zvířátko uhání docela hezky a také ochotně šplhá do kopečka...asi nám chtělo ukázat ,že s novými součástkami bude ještě lepší ,tak mu je opatříme.. :D :D :P
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od covex »

Posledni dil vyfuku koupite i novy, pokud uz se vsechny na vrakovistich rozlozily na Fe2O3. Vyrabi BOSAL. Kdyz uz budete v tom sopovani tak ho tam soupnete rovnou taky. BOSAL nema nejbytelnejsi materialy a rychle kvete.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Moje nová Beruška

Příspěvek od dědek »

Poslední díl je k mání v MJAuto ve dvou provedení . Dodávka do tří dnů a cena pod tři tisíce. Doporučuji objednat i filtr oleje a případně vzduchovou vložku. Zásilka nad tři tisíce je pak grátis. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět