el Libero mio (aus Liberoc)

Zde můžete prezentovat svůj vůz.
Odpovědět
Hejkal junior
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 29, 2010 6:24 pm
Bydliště: Liberoc

el Libero mio (aus Liberoc)

Příspěvek od Hejkal junior »

Ahoj. Tak už ho taky mám. Že mi to ale trvalo. Přemýšlel jsem dlouho předlouho a nekonec zvítězilo srdce nad rozumem a láska nad cementem (to byl původní záměr, jak s penězi naložit). Když jsem viděl fotky vašich mazlů musím říct, že mě ještě čeká hodně práce a otlučených kloubů nehledě na to, že autům vůbec nerozumím a stav mýho fešáka... no posuďte sami... Forum je perfekktní. Už to,že vůbec je. Chci poděkovat za rady při koupi, ikdyž ne všemi jsem se řídil. Prostě jsem ho chtěl, ale je tu toho tolik, že mi jde z toho hlava kolem. No, dosti slov. (No a jak to vypadá, fotky budu muset přidat později, protože jsou moc velký a těď už je asi nezkomprimuju.
U.S.S Libero 1,2i 1996
Hejkal žvejkal v hubě vejkal.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: el Libero mio (aus Liberoc)

Příspěvek od peple »

Chápu to dobře že jsme spolu hovořili pod školou?
Jestli jo tak co tep. clony... chceš je pučit k okopírování? :)
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: el Libero mio (aus Liberoc)

Příspěvek od vojta »

peple píše:Chápu to dobře že jsme spolu hovořili pod školou?
Jestli jo tak co tep. clony... chceš je pučit k okopírování? :)
pod tou školou sem to byl já :D brzy taky dodám nějaké foto...a za fórum taky dík, to je prostě ohromná pomoc..
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: el Libero mio (aus Liberoc)

Příspěvek od dědek »

Potkám v Liberci už i nějaké jiné auto, než Libero? Nabízím jeden nápad. No vlastně jsem to odkoukal jinde, ale možná by se to tu mohlo také zavést. Jde o rubriku "představení nováčků" Tady by každý adept pro zapojení v liberoklubu napsal krátce svoji charakteristiku, co koupil (nebo jinak získal (nemyslím krádež ale dědictví či sponzorský dar) a čím by mohl přispět Třeba "zdatný svářeč", "mám strejdu na ministerstvu dopravy" , "našel jsem kohoutek na vedení benzínu přes moje pole a podělím se "a tak dále. Dalším nápadem je zavedení jakýhsi Libero -andělů , t.j. těch, kdo by v případě potřeby (poruchy na cestě atd.) byli ochotni pomoci - odtáhnout , opravit nebo sehnat někoho, kdo by opravil atd. Myslím tím vytvořit takový seznam, který by obsahoval jméno "spasitele" jeho číslo MT oblast, ve které se vyskytuje a v čem je ochoten pomoci. Já se dobrovolně hlásím. Kdo si tohle stihne přečíst před cestou do Telnice může o tom přemýšlet a tam se o tom můžeme pobavit. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět