Kryty nad zadníma kolama

Jak na to - vychytávky, které se můžou hodit
Odpovědět
Aja+Dandy+2
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 186
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:24 pm
Bydliště: Unhošť

Kryty nad zadníma kolama

Příspěvek od Aja+Dandy+2 »

Ahoj Liberáci,taky vás vždycky štvalo bahno atd. všude kolem zadních kol (i předních,ty příjdou na řadu později) Už jsem měl v hlavě dlouho to nějak zakrytovat a když jsem to viděl u Vanilky pořešený,tak jsem se do toho už musel pustit taky. Podobnou folii jako má Vanilka jsem nakonec nikde nesehnal a tak nakonec výborně posloužilo staré lino. Postupně jsem vyřezal potřebný tvar, aby to tam bylo celé na fest a přitáh plast.elektrikářskými pásky. Nechtěl jsem nic vrtat do rámu ani kastle. Vše se zadařilo a drží to tam jak Ž.v. :)
DSCI0280.JPG
DSCI0280.JPG (122.8 KiB) Zobrazeno 7272 x
DSCI0281.JPG
DSCI0281.JPG (111.08 KiB) Zobrazeno 7272 x
Přílohy
DSCI0282.JPG
DSCI0282.JPG (118.16 KiB) Zobrazeno 7272 x
Aleš
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Kryty nad zadníma kolama

Příspěvek od Lubomír »

krááásnýýý, Takže šup sem s výkresom! (Možná stačí položiť to na dlažbu v kúpelni (štvorcová sieť)a priložiť meter... :P )
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryty nad zadníma kolama

Příspěvek od covex »

Je to hezky, akorat ta barva.. udelal bych to kdyz uz asi z cerny gumy - ja tam ale z casti ma originalni kryty. Mimochodem ty cerny plastovy ochrany hran blatniku asi taky nejsou origo (nebo to je jen natreny?).

Este bych upozornil na jednu vec - pridelavat to k trubce tlumice neni dobry napad. Zadni tlumi nepracuje jen nahoru a dolu - v prolisu plechu je videt cely jeho pracovni rozsah. Aby ti to na nejakem hrbolu nevytrhal nebo nepritahl k penumatice...
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Aja+Dandy+2
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 186
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:24 pm
Bydliště: Unhošť

Re: Kryty nad zadníma kolama

Příspěvek od Aja+Dandy+2 »

Jojo, černá guma by byla fajn,ale jak jsem zjistil tak je to docela drahá záležitost. Lino bylo zadarmo a navíc to ted vypadá,jak když za zadníma kolama jdou plameny :lol: :lol: :lol: .Jinak je to sice přidělaný k tlumiči,ale až nahoře v uchycení a tam to už nepracuje. To černý je jen ochranej nátěr :cry: ,ale chystám něco lepšího,až objevím ten správný materiál.
DSCI0288.JPG
DSCI0288.JPG (169.68 KiB) Zobrazeno 7231 x
Chce to pak ještě lehce dořezat,dle potřeby. Aleš :D
Aleš
Odpovědět