nejde za plynom?

Jak na to - vychytávky, které se můžou hodit
Uživatelský avatar
Vladino
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 41
Registrován: pon pro 07, 2009 9:37 pm
Bydliště: Trenčín,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde za plynom?

Příspěvek od Vladino »

Opravu samotnej membrány lepením som zamietol, keďže je možné dostať takéto materiály v metráži. Väčší problém by bol zrejme to celé zalisovať. Originál som nezohnal, ale dostal som kúpiť membránu na Favorita za 8 Eur, čo je rozumné. Mechanické prevedenie som nechal na Ľubomíra. Prikladám obrázok. Bolo treba odbrúsiť časť telesa rozdeľovača a na prvý raz sa podarilo nastaviť príliš veľký predstih, čo nevyhovovalo. Tiahlo od membrány bolo akoby krátke, ale ďalším odbrúsením sa to zlepšilo. Išlo o to, aby rozdeľovač bolo možné natáčať podľa potreby, a aby nebol vo svojej dorazovej polohe. Po upevnení membrány som netesné miesta zatmelil pružným silikonovým tesniacim tmelom na olejové vane kvôli ochrane pred nečistotou. Pružina membrány na Favorit je uzatvorená šroubom, ako vidieť na obrázku. Možno by bolo lepšie použiť membránu na Škodu 1O5,120...Garde, Rapid. Tam je pružina uzavretá nastavovacím šroubom. Objednávacie číslo podtlakovej komory pre rad Š105S...Š120GLS je 111-911101 (číslo dielu 443 930 230 790). Pružiny na Libero a na Favorita majú iný počet závitov, dĺžku aj pružnosť. Na Favorita je pružina mäkšia a to dosť podstatne. Tak som si ju podložil podložkami, aby ten predstih nešiel „až za roh“. K tomu je dobrý ten nastavovací šroub. Nastavenie predstihu sme kontrolovali stroboskopom. Urobil som si to na 5° pred hornou úvraťou. Potom som autíčko odskúšal a musím zodpovedne prehlásiť, že netrpí na „diery“ v karburátore. Za plynom to ide veľmi pekne. Malý divoch! Takže záhada je zrejme vyriešená.
Přílohy
Toto je prvá úprava. Podtlaková komôrka trochu ďaleko. A nastáva ďalšie brúsenie...
Toto je prvá úprava. Podtlaková komôrka trochu ďaleko. A nastáva ďalšie brúsenie...
nova_membrana.jpg (52.55 KiB) Zobrazeno 12824 x
Doteraz kuriózna dvojkolka v bordó-metalíze od Lubomíra...
+ bielostrieborná E12 na OR32kách(drapáky) uff!
Uživatelský avatar
Vladino
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 41
Registrován: pon pro 07, 2009 9:37 pm
Bydliště: Trenčín,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde za plynom?

Příspěvek od Vladino »

Ešte je dobré zreferovať, ako mi dopadli pokusy s EF10 a EF12 a v podstate sa trochu pochváliť. Predstih zapaľovania som nastavil stroboskopom na 5°, neskôr na 7° až 8° pred hornou úvraťou. Karburátor som mohol nastaviť len podľa sluchu a skúšobných jázd. Vlani, 8.12. som bol na emisnej kontrole s EF12. Vybral som si pracovisko autoškoly, kde nemajú problém s prípadným nastavovaním karburátora. Po vsunutí sondy do výfuku sa ma pracovník prekvapene spýtal, čo tam chcem nastavovať, keď je to dobré. Obsah CO bol 1,69 % (norma 1-2),obsah HC 157 ppm (norma 300). Len som ho požiadal, aby mi zvýšil otáčky. Dal ich na 830 ot/min.
Na dvojkolke EF10 som to spočiatku prehnal proti norme 2x, ale keďže pred rokom som mal CO na 1,1 % , tak som nemal starosť o to, že by sa to nedalo nastaviť. Mladý, začínajúci pracovník videl takýto motor po prvý krát, ale spoločnými silami sme to zvládli. Obsah CO som nechal na 1,606 % a obsah HC bol 191 ppm. Keď sa jeho šéf vrátil z obeda, tak mu to odsúhlasil a chlapec mal prvú skúsenosť s nastavovaním a kontrolou takéhoto motora. A ja som mal 26.1. tohoto roku radosť, že je to v poriadku. Stálo to za to...
Naposledy upravil(a) Vladino dne pon dub 20, 2015 10:15 am, celkem upraveno 1 x.
Doteraz kuriózna dvojkolka v bordó-metalíze od Lubomíra...
+ bielostrieborná E12 na OR32kách(drapáky) uff!
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: nejde za plynom?

Příspěvek od Mis.us »

Membránka na starší, cena okolo 1200,- Originál DENSO

http://misuss.rajce.idnes.cz/dily#P1030891.jpg
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Odpovědět