Tlumiče

Jak na to - vychytávky, které se můžou hodit
Uživatelský avatar
michael
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 147
Registrován: pon říj 24, 2005 7:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Zadní tlumiče

Příspěvek od michael »

Nevím jak ze Škodovky, ale ze Žigula pasují. Mám vzadu přední tlumiče ze Žigula, jen jsem musel přelisovat ze starých originálních tlumičů silentblok spodního uložení. Není to asi to pravé ořechové, ale pořád lepší, než jak to bylo. Na jaře se chystám ještě na výměnu nebo na repasi předních tlumičů.
Subaru Libero E12 r.v. 91
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Tak jsem se včera vrhl na zadek svého autíčka . Na programu byli tlumiče a péra . Už mi došla trpělivost pořád schánět nová a nová péra když mi stále praskala . Zvolil jsem metodu Škoda 120 a vyšlo to.
Použil jsem péra a tlumiče z přední nápravy Š 120 . Péra se musí zkrátit podle originálu a tlumiče sedí bez úprav . Jsou k tomu i nové gumové podložky . Celá tato akce vyšla na 1.682 Kč a to jsem kupoval všechno nové . Jízdní vlastnosti dobré . Tak snad to chvíly vydrží .
P+B.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Tak po nějakém čase opět téma tlumiče. Doporučuji včas vyměnit neboť mají obrovský vliv na jízdní vlastnosti Libera. I když na první pohled ty starý nevypadaly opotřebovaně, tak to měly "zasebou" a vůbec netlumily .Pořizovací cena 1550 za jeden.. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět