těsnění

Jak na to - vychytávky, které se můžou hodit
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

těsnění

Příspěvek od Jarda »

můj Brouček začal smrdět spáleným olejem a viditelný unik oleje. diagnóza prasklé těsnění pod víkem hlavy válců. bylo mi poraděno zalepit červeným silikonem, udělal jsem, asi bylo zima nebo špatně jsem víko nasadil, olej tekl dál, tak jsem objednal těsnšění, stálo 260 kč na pultě, :lol: po výměně olej neteče. už zase můžeme do terénu. paráda
Mirek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: stř čer 21, 2006 5:32 pm
Bydliště: Stráž nad Nisou

Příspěvek od Mirek »

Taky jsem teď chtěl měnit těsnění... obědnal jsem na E12, ale po sundání víka ventilů jsem zjistil, že nepasuje. Tak jsem obědnal na E10 a je to přesně ono. Takže moje E12 je asi E10.... Chtěl bych vás poprosit, kdo máte určitě E12, mohl by jste sem někdo hodit fotku správného těsnění? Zajímalo by mně, jestli v tom mám opravdu litrovej motor, nebo se jenom spletli na krámě. Předem moc dík.
Uživatelský avatar
michael
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 147
Registrován: pon říj 24, 2005 7:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Těsnění pod víko ventilů

Příspěvek od michael »

Takovéto těsnění mi poslali podle specifikace na E12 starší typ.
Obrázek
Poté co jsem je upozornil, že to asi nebude to pravé, tak mi zaslali správné. Asi tam existují nějaké změny v typech. Obrázek
A při zběžném pohledu na víko nověšího typu E12 r. v. 95 by se asi taky nehodilo.
Subaru Libero E12 r.v. 91
Mirek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 115
Registrován: stř čer 21, 2006 5:32 pm
Bydliště: Stráž nad Nisou

Příspěvek od Mirek »

Tak jsem hned klidnější. :) Prvně mi dali taky to co je na první fotce, asi v tom budou mít nějakej zmatek. Dík.
Petr E12
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát led 12, 2007 8:51 pm
Bydliště: Praha

Těsnění

Příspěvek od Petr E12 »

Tak sem dopad stejně,na E12 jsem dostal také to na první fotce,už jsem ho byl v elitu vyměnit.
E12,1987
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: těsnění

Příspěvek od Pajas »

Taky mi Matějíček dal toto. Zjistil jsem až včera, že je špatné snad mi to vymění..
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: těsnění

Příspěvek od Lubomír »

Mne poslali také hned dve - obe nesprávne, asi sú pre Justýnu? Alebo zmatky v označovaní.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Odpovědět