Pneumatiky - rozměry, huštění atd.

Odkazy na návody, dokumentaci a další radosti
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Bydliště/Město: Desná v Jizerských horách

Re: Pneumatiky - rozměry, huštění atd.

Příspěvekod dědek » sob led 20, 2018 8:57 am

Když jsem přivezl JUSTY byla na letních a hned jsem ji musel obout na zimu. Koupil jsem u Pneu Peterka 155 /13 ( origo na Libero) protektory Pneuman. Ve sněhu výborné , ale na holým asfaltu docela rámus. Dědek
Suzuki Jimny cabrio 4x4 ,
VW Touran 1.9TDi a zase bez Subaru

Gamer
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Bydliště/Město: Trenčín

Re: Pneumatiky - rozměry, huštění atd.

Příspěvekod Gamer » pon led 22, 2018 11:45 am

Ja mam Justy z vacsej casti na normalne jazdenie, mam na leto v predu niake matadorky 155/70R13 na origo elektronoch s tusim 5 sirkou, vzadu neviem presne ake cestne protektory tiez 155/70R13 co som splasil celu sadu (2 nepouzite 2 lahko ojazdene) za facku (tusim okolo 35€ vsetky 4 spolu) daval som to obut a ked som to potom isiel nahadzovat na auto tak som si vimol ze tie dve ojazdene maju poriadne bubliny a uz dobre "osmirglovane" takze majitel dobre vedel preco to predava tak lacno... preto som rychlo kupoval tie nove matadorky za cca 25€/kus... v septembri som im trocha nalozil na motokarovom okruhu, drzali celkom pekne a nevizera ze by im nieco bolo... na zimu som mal 165/70R13 Matadorky MP55 po ujovej felde z roku 2004... na origo Justynkovom pofaceliftovom plechu (takto z fleku neviem rozmery), dezen este mali ale na lade uz to bolo o hubu (obcas asi aj v snehu) tak som ich v decembri vymenil za nove 155/70R13 Barumky Polaris 3 tiez mi to prislo ze to trocha viac plava (na Justy to asi vadi menej nez na Liberach) ale inak zaber aj na ujazdenom snehu podla mna paradny aspon teda smykat sa na snehu s tym da o dost narocnejsie nez s tymy matadorkami :D

Zpět na