Katalog náhradních dílů

Odkazy na návody, dokumentaci a další radosti
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Už ho mám doma tak až bude čas mrknu na to.
Dík :P
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

peple píše:Už ho mám doma
Chodí :?: chodí :?:
K.
:wink:
Nikdo není dokonalej.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Zatím není čas, ale příští tejden.... :wink:
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Petr+Barča píše: manulál na staré P+B.
Petře,byl jsem se zeptat,jak jsem slíbil a na staré je to bohužel ještě na mikrofiších .Tak že :arrow: napsat konkrétní věc ,a poslat dotaz.Mohu sprostředkovat.A možná od příštího měsíce dostanu dílerskou slevu snad i 25% :?: toothy5.gif
K.
:roll:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Diky , nic konkrétního nepotřebuju , jenom jsem myslel že by to mohlo být zajímavé . Na to staré libero ten program ale určitě existuje , protože mi na něm ve značkové prodějně něco hledali a moc se mi to líbylo .

P+B.
Uživatelský avatar
Mira
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte pro 05, 2006 11:37 am
Bydliště: Kostelany

Příspěvek od Mira »

Díky Karle, CD došlo, program se nainstaloval i spustil bez problémů :lol: . Dokonce zná i VIN kód mého vozu, jen mě trochu děsí "Color code : DEEP BLUE M" :shock:.
Mám pár obrázků jak jsem sháněl díly na řízení a je to z tohoto programu. Asi jich víc nebude.
Takže ještě jednou díky, Mira
tak už bez
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Mira píše: "Color code : DEEP BLUE M" :shock:.
Jsm rád, že jsi rád.Jen to napiš počesky :twisted:
K.
:lol:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
Mira
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte pro 05, 2006 11:37 am
Bydliště: Kostelany

Příspěvek od Mira »

Karel píše:
Mira píše: "Color code : DEEP BLUE M" :shock:.
Jsm rád, že jsi rád.Jen to napiš počesky :twisted:
K.
:lol:
doslovně "barevný kód : hluboce modrý M". :) což se s barvou mého vozu příliš neshoduje. Mám doma ještě jeden štítek s VIN kódem a tomu odpovídá barva červená. Ale to má být z vozu ze kterého je udělaná přestavba na ten můj současný, takže neplatné.

Co ostatní, souhlasí vám ůdaje vozu s programem?
tak už bez
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

U mých to sedí.
Červený :arrow: "POLKA RED Color Code 002.
Zelený: :arrow: DEPP GREEN Color Code 307.
Tak nevím :?: Na objednání dílu to asi nemá vliv evil7.gif
Ale rozhodující u Liber jsou detaily ve vybavení /střecha,šíbr,atd/ a potom v katalogu je výbava "asia a zbytek světa" :idea:
K.
:wink:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od covex »

Katalog SUBARU FAST 2 jsem "u me" sprovoznil. Na WXP je postup asi takovyto:

1. spustit sffastpg\win\setup.exe
2. pri instalaci si nechte zazalohovat prepisovane knihovny (u me Comct332.ocx, Msjet35.dll, Msrepl35.dll, TabCtl32.ocx), nainstalujte kam chcete
3. po instalaci spuste z menu SUBARU-FAST2\2) Setup a jako cestu k CD nastavte korenovy adresar vasi mechaniky s CDckem ze ktereho jste instalovali, ukoncete setup
4. spuste z menu 1) Retrieve Parts Number
5. zadejte vase VIN
6. prehled dilu ziskate kliknutim na ikonku s okynkem "Illustrated index". Ovladani je trochu krkolomne.

DOSovou verzi jsem pod WXP nesprovoznil, ostatni jsem nezkousel. :) Pod Linuxem to jde pod wine nainstalovatn, nastavit, ale nechce se spustit krok 4 :(.

Podle meho je na CD zmet nekolika nastroju. Jednak hlavni SUBARU FAST 2, pak v adresari subaruex je starsi verze SUBARU FAST, v sfsort je jen starsi verze Price tool ktera je uz pak soucasti FAST 2.

V mem pripade vypadlo DP GREEN M/ME GRAY M rv. 07/96 coz odpovida tomu co jsem zjistil uz driv :).
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Josef
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 03, 2005 4:35 pm
Bydliště: Český Těšín ČR,Tisovec SR

Dokumentace

Příspěvek od Josef »

Ahoj. Už dlouho "nassávám" nové info z vaší stránky, ale teď jsem nevydržel ticho sedět. Už delší dobu sháním pár věcí , a tak trochu mám problém. První a podstatní. v techničáku mám jako typ motoru EG12 KAT (kromě toho, že mi nechtěli přepsat auto-prý ten motor neexistuje, ani v nabídce ND není). Ten program mě potěšil, že ho máte. Měl jsem podobný z Meteoru- ale při krachu Windows padl za vlast. Pokud je program k mání- prosím nabídněte. Hodiny přeseděné za netem bych věděl jinak využít. Díky Josef
Uživatelský avatar
Mira
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte pro 05, 2006 11:37 am
Bydliště: Kostelany

Re: Dokumentace

Příspěvek od Mira »

Josef píše:... v techničáku mám jako typ motoru EG12 KAT
toto je od "pravých" subaristů:
http://www.subaruclub.cz/engines_list.php
je tam jen EG33 a třílitrový motor do libera leda místo prostřední řady sedaček. Někdo při přihlášení se uklepl a pořád se to vleče. F a G jsou hned vedle sebe.

Dejte mi do SZ adresu na sebe, ať to všechno nemusí posílat Karel.
Mira
tak už bez
Uživatelský avatar
Josef
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 33
Registrován: sob pro 03, 2005 4:35 pm
Bydliště: Český Těšín ČR,Tisovec SR

Dokumentace

Příspěvek od Josef »

Moje Liberko bylo v 1995 roce jako jedno z mála dovezeno do ČR prodejcem Subaru.V prvopise velkého techničáku je uveden jako typ motoru EG 12 KAT , sice vservisní knížce (psaná v němčině- , ale razítka servisú jsou naše) a v českém záručáku o typu motoru není ani zmínka- pouze číslo motoru. Nepopírám, že mohlo dojít k chybě, ale na samém začátku??? Tovární značka je FA8 L a číslo motoru je 346538/1995 -doufám ,že se bude od čeho "odrazit". Zatím nemám s ním žádné vážné problémy,co se dalo je už opravené , ale po podrobnější prohlídce se musím přichystat na: brzdy, katalizátor, převodovka ,rozvodák.Manželka tvrdí, že všechno vidím černě- asi je to pravda. Ve firmě žel mé "předpovědi" jsou vyplněné. To CD-čko, co jste popisovali , dá se k němu nějak dostat?Rád bych měl v ND jasno.
Jinak spokojený už rok a púl. Dík za trpělivost.
Josef
Uživatelský avatar
Mira
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte pro 05, 2006 11:37 am
Bydliště: Kostelany

Re: Dokumentace

Příspěvek od Mira »

Jak jsem psal výše: (že budu citovat sám sebe jsem netušil)
Mira píše:...

Dejte mi do SZ adresu na sebe, ať to všechno nemusí posílat Karel.
Mira
SZ = soukrmá zpráva - to políčko pod příspěvkem. Tam napište svou adresu a čekejte psaní poštou. :) A to je vše, co pro to musíte udělat.

Mira
tak už bez
Peetan
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 11, 2007 8:25 am
Bydliště: Nové Město nad Metují

Re: Katalog náhradních dílů

Příspěvek od Peetan »

Ahoj "krabicáři"
Mám už nějaký čas totálně rozebrané libero u známého v servisu. Mám tam v háji kupa dílů a nutně potřebuju katalog ND pro jejich objednání...
Dá se někde stáhnout, nebo může mi ho někdo poslat?
Všem díkes. :wink:
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Katalog náhradních dílů

Příspěvek od Lubomír »

Jó ti dóm krabicářúú!!! Předně nefim co to je, a pak mňe to urážíí!!
Tak se předstaf, vrkni, cože to máš za rezavinu a neděléé si z nás trhací kalendář, jo? :lol: fotku, + co je už het, motor? ....
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Peetan
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 11, 2007 8:25 am
Bydliště: Nové Město nad Metují

Re: Katalog náhradních dílů

Příspěvek od Peetan »

Jsem z Orlických hor, mám 2. rokem krabici a jsem až na spotřebu a momentálních kupa závad spokojen...

Servisák i kupa lidí mi radí, abych se toho zbavil, že to nemá cenu apod. ale doma už jsme si zvykli, takže do toho radši nasypu...

Takže asi tak... toto je můj pekáčík...
1,2, rv. 89. 122tis km
Přílohy
1.JPG
1.JPG (92.36 KiB) Zobrazeno 28050 x
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Katalog náhradních dílů

Příspěvek od Lubomír »

Vypadá pěkně, udržovaně... díky za všecky zvědavé kolegy. Takže, co ti vlastně chybí? Jsou lidi, co maj katalogy, ta má verze čeká na instalační pokyny zvenku, takže sorry.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Peetan
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 11, 2007 8:25 am
Bydliště: Nové Město nad Metují

Re: Katalog náhradních dílů

Příspěvek od Peetan »

Potřebuju katalogová čísla silentbloků motoru a přední nápravy... Mám je odtržené a některé unavené. + totálně shnilé prahy, lemy a podběhy, takže bude vyvařovačka... Taky to potřebuju nějak ošetřit kolem motoru, ale vyndávat si ho netroufnu a jestli to bude nutné, příjde tam motor 1,0 D daihatsu... protože mám dost vysokou spotřebu a karbec z 1,0 nezabral...

Ve stavu viz foto jsem ho koupil, ale bylo hýčkané a garážované, já parkuju venku a jedna zima ho totálně odrovnala... takže jsem se rozhodl pro menší generálku... na šrot má ještě dost času.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Katalog náhradních dílů

Příspěvek od Martinekk »

Keby si tu na fóre použil tlačidlo hľadať a napísal ako kľúčové slovo silentblok, zistil by si, ako sa dajú origo silentbloky nahradiť škodováckymi, za pár korún. Ja to tak mám, aj vpredu na diferáku, aj vzadu na motore a aj na výfuku. A veselo jazdím. Za originály by si sa nedoplatil. Vyvarovanie je klasika, aj na túto tému je tu napísane dosť a dosť, ja uprednostňujem nitovanie štýlom "Lubomírov Nautilus"
Spotreba je závislá od viacerých faktorov, akú máš teraz s tisícovkovým karbecom? Ono záleží na jeho nastavení, stave filtrov, ložísk, bŕzd... Ja som začínal so spotrebou medzimesto cca 7,5 až 8l. Teraz mám 6,1 až 6,5 s E12tkou motorom. Tá starostlivosť sa vyplatí...
Iný motor tam asi nenapcháš, a upravovať kvôli nemu prevodovku... Nechcel by som.
Inak odporúčal by som Ti založiť svoj topic v sekcii naše vozítka, a tam dať fotky, dotazy... Nech niesme off topic.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Odpovědět