Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Akce se Subaru Libero
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od syfree »

Ahooooj ,velcí kamaradi malých autíček.Jak jsme avizovali na zimním a posléze na velmi povedeném jarnim srazu na Slovensku ujímáme se pořádání podzimního srazu .Zodpovědnost je veliká ,páč je to jubilejní 40 . sraz našeho klubu plných úžasných lidí na úžasných strojích. Táák,,,,taškařice se bude konat od 28.-30.9. 2018 (pozor zmena, puvodne bylo 5-7.10.2018). Na Hálově mlýně v údolí Bílého potoka. Program je zatím v plenkách,ale nápadů je hodně. Máte se na co těšit. Jediný co vím jistě je,že bude soutěž o nejhezčí a nejzajímavější pokrývku hlavy. Veteráni budou ve výhodě. Kdysy tato soutěž již proběhla. Bude hodnocena mimo ostatní soutěže nezávislou porotou,aby nevznikly rozepře. Také oprášíme imenovky, abychom měli jednodušší komunikaci. Datum oznamujem dosti dopředu,tak doufám v obrovskou účast nejen stálých srazmenů ,ale i ostatních členů našeho klubu a přátel značky Subaru. I těch velkejch :D . Bližší informace budou následovat ,až budem vědět víc . Ubytováni lze za mluvit na http://www.haluvmlyn.cz Heslo : Subaru Libero sraz. Těšíme se na Vás Sysel,Léňa,Matýsek,Terezka.
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od David »

Hurá, budeme se těšit, ale zatím neslibuji ani počet dětí, ani počet aut. Zn: Trabant to jistí - dá se taky považovat za pokrývku hlavy ?
Zdravím, David
Uživatelský avatar
Albedo
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 397
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:45 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Albedo »

Já si už zabůkoval termín, tam prostě nesmím chybět, ať se děje co se děje. Zatím tedy netuším zda s ženou, nebo bez ženy, zda s dětmi či bez dětí, ale já tam BUDU! ;)
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Lubomír »

Lubomírovci sa predbežne tiež hlásia, minimálne v 2 osobách, esli tedy zdravíčko a Liberko dovolí...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od theberlin »

Hallo an alle Subaru Libero Fahrer.Sabine und ich (Thomas) haben im Oktober Urlaub und möchten gerne zum Treffen kommen.Leider hat es ja bei Lubomir nicht geklappt das wir uns alle sehen konnten .Viele liebe Grüße von Sabine und Thomas.



Dobrý den, máte všechny Subaru Libero Fahrer.Sabine a I (Thomas) na dovolenou října a chtěli setkat kommen.Leider to nefungovalo Lubomir jsme mohli vidět všechny z nás .Many pozdravy z Sabine a Thomas.


Dobrý deň, máte všetky Subaru Libero Fahrer.Sabine a I (Thomas) na dovolenku októbra a chceli stretnúť kommen.Leider to nefungovalo Lubomir sme mohli vidieť všetky z nás .Many pozdravy z Sabine a Thomas.
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
dagmar.machova
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:06 pm
Bydliště: Úpice

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od dagmar.machova »

Tento termín máme volný. Tak se doufám dostavíme . Vaši Maši
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Tak bohužel ani tentokrát to nevyjde, :( jedem na svatbu sestřenice do "dcuziny".
Všechny zdravíme a těšíme se na zimní popř. jarní setkání.
Johny +Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
Phweb
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 166
Registrován: ned říj 02, 2016 8:28 pm
Typ Libera: Zatim zadne
Bydliště: Brno

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Phweb »

Budeme taky predbezne pocitat s terminem a snad bude i pojizdne nejake Libero. Ten kousek to tam v nejhorsim snad dotlacime.

Btw. Mohl by nam nekdo poslat akordy hymny, ze bychom zkusili nacvicit?
Libero 1,2 '96 superdeluxe
škatulka
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 234
Registrován: čtv srp 09, 2007 11:42 am
Bydliště: Dobruška

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od škatulka »

Melodie je převzatá z písně Nelly Blay od skupiny K.T.O. a hraje se v tonině G dur. Text hymny je kupodivu můj.
Texty má rozmnožené Johny Mandolína. Budu rád když se ji naučí další Liberáci.Bohouš.
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od artvandal »

Ahojte, ahojte.
Moc nás to mrzí, ale jak jsme hlásili dopředu, tento termín nedáme, ani kdybych měla jet jenom já s dětma :( Tak si to užijte a jarní snad už zase vyjde :wink:

Artovic
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj kamarádi , taky hlásíme na sraz a těšíme se na vás . Dnes jsem se pokoušel telefonicky zarezervovat ubytování , ale mají tam v tom nějaký zmatek . Rozhodně přijedeme od pátku do neděle .
Petr a Pavla .

P+B.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od dědek »

Tak i já se pokusím dorazit něčím co v tu dobu pojede. Bohužel malý subárko Justy, co jsem měl na srazu u Turnova už zase nemám. Bylo to moc malý. Teď na starý kolena přestavuji domek v Tanvaldě a s časem je to všelijaké. Neslibuji na sto procent , ale chtěl bych přijet a přivést nějaké "střepy"
Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od syfree »

Milý Subaráci,
musíme Vám oznámit změnu termínu plánovaného srazu ke které došlo kvůli organizačním změnám na Halové mlýně (změna provozovatele). Bohužel jsme se o této změně dozvěděli se zpožděním a bývalý provozní nesdělil naší rezervaci. Museli jsme hodně za bojovat,abychom získali jediný volný termín,který vychází na poslední víkend v září 28.-30.9. 2018.
Další změnou je, že závazné rezervace na ubytování všichni pište sem. K dispozici jsou chaty pro 3 nebo 6 lidí. Možnost i spaní v autě za poplatek 60kč/auto.
Ceny chatek zůstávají na webových stránkách haluvmlyn.cz.
Moc nás to mrzí,ale tato změna není naší vinou.
Takže všechny rezervace a dotazy pište zde na naše stránky a bližší plány sdělíme v co nejbližší době.
Doufáme,že tyto změny nenarušili Vaše plány a třeba Ti,co nemohli budou moci dorazit.
Liberu zdar. Vaši Sysláci.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od dědek »

Tak pro mne je tato změna vítána. Hodí se mi víc. Jen ještě dodávám, že spát budu ve vlastním, přijedu sám a tak si mě tam někde poznamenej. Na úřad www. se už hlásit nemusím? Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
dagmar.machova
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:06 pm
Bydliště: Úpice

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od dagmar.machova »

Pro fanoušky divadla hrajeme 9. září na Vyšehradě dvakrát za sebou PRODANOU NEVĚSTU. Lístky jsou už v předprodeji. Do konce listopadu to hrajeme ještě 17 krát. Jičín, Trutnov, Znojmo , Krupka , Ústí n Orl ,...………Vaši Maši
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Raper »

Ahoj, jo datum jse libi a tak predbezne prijedu v poctu 2. spani ve vlastnim aute zajem o stravu mame od Patku do Nedele.
Jsem v Norsku a na Slovensku jse objevim az 24.9. teda do doby srazu Kinderko nemam sanci ozivit... ale bratr mi uz prislibil vozitko na pujceni, bude to Nissan Serena :D At tam tou hezkou kolonu nelamu nejakym obrim Dutatom :) Tesime jse!
Naposledy upravil(a) Raper dne ned zář 02, 2018 9:08 am, celkem upraveno 1 x.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od jenýček »

Tak se taky konečně hlásíme jako obvykle 1+1. Spaní někde s přístupem ke sprše a kde bude teplota v noci vykazovat plusové hodnoty. Doufám že se sejdeme v hojném počtu. Těšíme se M+H.
Naposledy upravil(a) jenýček dne čtv srp 30, 2018 6:27 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Tuti »

I já se hlásím, sice ještě drobně hrozí nějaká kolize termínů s jinou akcí, ale snad to klapne. Pokud dojedu sám, vyspím se v autě. Kdyby nás bylo víc, budu se na poslední chvíli shánět po nějakém přístřeší.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Tak bohužel ani tento víkend nemůžem. :( Tak snad příště. :)
Johny+Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jubilejní 40. sraz V Údolí bílého potoka

Příspěvek od syfree »

Drazí Subaráci,
termín naše srazu se nenávratně blíží a tudíž by jsme potřebovali vědět kdo chce malou (3liberaky nebo velkou 6 liberaku) chatou. Pan provozní na nás začíná lehce tlačit,aby nám zbytečně nerezervoval moc chatek. Ohledně jídla a cen se ozveme během zítřka..
Odpovědět