subaru libero international

Akce se Subaru Libero
Odpovědět
nusret
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 09, 2009 2:40 pm
Bydliště: turkey

subaru libero international

Příspěvek od nusret »

hi.i can't speak chezh language.i hardly member your forum.i think it's a great forum.but just in your language.there are many subaru libero lovers in the world.for example i m from turkey.if you can speak english please join us.we will be hapy if see you with us.you all are have very important technical information.but i cant understand. i just looked to pictures.

its our group on facebook

http://www.facebook.com/group.php?gid=119651261289

we will be happy if you share your informations with us
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: subaru libero international

Příspěvek od covex »

That's very nice of you. Certainly some of us know english, so do not hasitate to write here. We'll try to share our knowledge if we can.

It would be definitely better to use some kind of translator like translate.google.com, because Czech is not easy language. :wink:
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: subaru libero international

Příspěvek od Tuti »

covex píše:That's very nice of you.
Prosím, bylo by very nice of you, kdybys nám nevzdělancům aspoň rámcově přeložil, co nám pan nusret píše. Pochopil jsem to správně, že máme největší Libero-klub na světě? :D
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: subaru libero international

Příspěvek od covex »

Translation: Neumim cesky. Stezi jsem se stal clenem vaseho fora. Mate skvele forum, ale bohuzel jen ve vasem jazyce. Na svete existuje spousta milovniku Liber. Napriklad v Turecku. Pokud umite mluvit anglicky, prijdte mezi nas, budeme radi. Je videt ze mate velmi dobre technicke informace, ale bohuzel jim nerozumim, mohu jen koukat na obrazky.

(Pozn.: Komunikova s nim lze pres facebook a odkazanou skupinu. Mne psal jeste PM ze je z mesta Busra v Turecku, kde je spousta hor a ma Libero z roku 93. Pry se pokusi k nam do fora dat svoje fotky Libera, pokud se mu povede trochu naucit cestinu.)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět