Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Akce se Subaru Libero
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Ahoj,ahoj,Liberáci. Ještě jednou díky Petrovi a Pavle za suprově zorganizovaný zimní sraz. Jak jsem slíbil, tak jarní sraz bude klidnější, abychom si nezničili své autíčka. Dnes jsme s Leňou jeli trasu sobotní projížďky, domluvit galerii a hrady. Po cestě jsme měli štěstí a objevili krásný penzion cca 3km od hradu Veveří v osadě Jelenice na kraji Brněnské přehrady ( ''príglu'' ) v brněnském hantecu. Penzion je na krásném místě v lese, má velmi vstřícného majitele, pěkné dva - lůžkové pokoje ( Hadovi vemte si postýlku ). Letní terasa s možností grilovaní ( grilovačku ještě domluvím s Jardem ). Kapacita penzionu je cca 35 lidí, ale možná domluvíme další, ale očekávám od mladých a zdravích posádek, že jako my budou spát ve svých úžasných, malých, pojízdných, teréních ložničkách. Bližší info na http://www.penzionzelenydvur.cz. Možnost rezervace pokoje na tel. 602586363. Je nutné udat, že jste členy Subaru Libero klubu, jinak nemáte šanci. K programu: pátek- jako vždy, třepačka, líbačka, chlastačka, sobota - projížďka, do které jsme zařadili projížďku kolem přehrady, nějaký ty hrady, prohlídka galerie uměleckého řezbáře, zastávka na opékání, pro adrenaliňáky je tam malá teréní vložka a samozřejmě nesmějí chybět soutěže. Večer slavnostní vyhlášení vítězů, oblíbená dražba a tombola, tím Vás žádáme dovezte všechno, co Vám doma překáží a jiné by mohlo potěšit. Další info později.
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

OK,už se těšíme. :) Spaní ještě promyslíme.S tím programem to nepřeháněj,podle toho co uvádíš tak to vypadá ,že sraz bude trvat celej tejden.
Johny +Ivča +Matýsek
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Karel »

Jedeme K + M

:D + :D
Nikdo není dokonalej.
Spiro
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: ned dub 19, 2009 12:03 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Spiro »

Zdarec ľudia, vonku už je vcelku teplo, v garáži už sa dá pobudnúť a snáď sa mi podarí rozkýchať toho bieleho tátoša za asistencie Martinkka. Nejaký ten repas motora a následná výmena nás dvoch predsa ako správnych liberátorov nemôže rozhádzať :D To by som dorazil aj s kamarátom. Spali by sme v aute a pašteka to istí keby niečo. Takže buď- alebo :D
... ale ešte upresním

Liberu zdar
Uživatelský avatar
bubo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 19, 2011 3:12 pm
Bydliště: Zastávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od bubo »

Čau syfree a ostatní fandové 4x4. Když mě neukamenujete za účast s Foresterem, moc rád se zúčastním abych si zajezdil, pokecal, a pobyl nějakej čas s lidmi krevní skupiny SUBARU. :D :D
Subaru Outback 2,5cvt 2014
Toyota Hilux 2,5
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

Vitaj v klube :wink:
Určite Ťa neukameňujeme. Koniec koncov tiež mám aj Liberko aj Forestra :D
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Hola,hola,další novinky.Domluvil jsem slevu na Pernštejně (ze 130 na 80) a tak zapůsobil na šéfku Subaru prodejny v Brně,že mi nabídla předváděcí jízdu nového Forestra nebo Outbacku.Je na Vás co byste radši viděli. Já osobně bych rád ochutnal dieselovýho boxera ve Forestru. Ale nechal bych hlasovat.Mám s touto velmi příjemnou a vztřícnou paní domluvenou ještě jednu schůzku o dalších sponzorských darech.Liberka se jí velmi líbí a dokonce projevila zájem o koupi novějšího, tak kdyby jste někdo o nějakém věděli ,tak mi prosím dejte vědět.Jinak se musím pochlubit,mamka od Léni,též velká fanynka Liberek našla na aukru krásný červený novější Liberko a u lahvinky slivovice rodinná rada rozhodla prodat citrónka a vyhrát ho. To bylo svěřeno mě ,použil jsem taktiku poslední sekundy a je naše za 11000kc. Majitel tam uváděl,že nechce naskočit a že se uchlastává,ale bylo to vybitou baterkou. Chytá na první brnk a nemá rád ''fanouše'' .Včera zrušil dva,Léna u rodičů couvala tak divoce,že narazila do středového sloupku a odstřelila ho o půl metra na citrónka,žabožrout i fanouš skončili s pomačkanými plechy a dveřmi náš ''Rudý ďábel'' bez škrábance s ůsměvem na nárazníku mohl jet před náš dům kde zas pro změnu já bduh.gif omylem nejel dopředu,ale dozadu a zase za mnou stál ''fanouš'' sebevrah. Tentokrát jsme to ustáli oba. :lol: :lol: :lol: . Jediný co mě mrzí,že jsem ho vyfoukl Artvandalovi. Ale budiš mi omluvou,že jsem nevěděl,že o to taky bojuje. Promiň chlape :cry: .
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Tak ten o něj zájem myslím neprojevil. Zato jsme se o to libero byli jako lvi Tuti a já. Byl jsem se na to autíčko podívat u majitele na Sychrově a dal bych za něj deset tisíc a předpokládal jsem přehodit do něj motor z dožívajícího zeťákova. Kastle se mi zdála velmi solidní a až na vůli v řízení, několik "kosmetických" závad (urvané zrcátko, blinkry atd) celkem v pohodě. Když jsem tam byl já, baterka ještě zatočila , ale ani ťuk.Přitom říkal , že jiskru to dává, ale šíleně se to "ulejvá"(vstřiký?) Jak píšu, na deseti jsem to vzdal já a na jedenácti Tuti. Tak pokud ti bude sloužit , budeme jen rádi. V dubnu bychom ho s Tutim mohli vidět v akci. Já určitě přijedu (asi zase s oktávkou) a můj hlas je pro předváděčku Forestra. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

Hm, je sa na čo tešiť :D Nesmieme tam chýbať. Ten novej Forestr sa mi moc nepáči dizajnovo, je taký moc komerčný SUVčkový. Ale tak aspoň ho budem môcť porovnať s prvou generáciou...
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Art taky bojoval,psal mě hned po aukci. Máte u mě panáka. Ještě k autíčku,kdyby měl někdo skladem,sklíčka předních blinkrů,držák levého zrcátka,chybí mi jedna natáčecí mřížka uprostřed na palubce,popelník zezadu mezi předními sedadly,ale hlavně co potřebuji je přepínač náhonu.Bývalí majitel si nevěděl rady a tak prostrčil vedle zadního sedadla tři hadičky které mezi sebou musím propojit když chci být čtyř kolový. Vždy je jedna volná.Mockrřt dík za případné nabídky a rady. Ahojte,,, už se na Vás moc těšíme. Ještě musím uklidit v muzeu aby jste mě nepomluvili :lol:
Uživatelský avatar
bubo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 19, 2011 3:12 pm
Bydliště: Zastávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od bubo »

Pokud vše vyjde tak na ten můj 1 sraz u vás přijedu forýskem 2,5xt 2009 , pro srovnání s tím dehtíkem :mrgreen:
Subaru Outback 2,5cvt 2014
Toyota Hilux 2,5
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Ahojky, :) hlasuji pro předváděčku FORESTRA,nejradši benzín +plyn,ale z nouze i ten nafťák dobrej.Hlavně jsem zvědavej na varialibitu vnitřního prostoru.Motoricky to maj vše vychytaný super.Náš soused ,Honza ČERNEJ vydává časopis FASTER,nedávno tady měl toho naftovýho FORESTRA na testování.Moc ho chválil,jízdní vlastnosti super,a hlavně nechápal neuvěřitelně nízkou spotřebu.Zrovna jsme byli pryč,a tak jsem ho nestihl prolíst.Tak snad to dopadne na srazu.
Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Jo přepínačem (na řadící páce) to nebude. Je spíš v háji membrána nebo nějaká cívka (solenoid), nebo komplet. Jinak to řešení (přehazovat v zadu hadičky) by šlo dodělat až dopředu a řešit trojcestným ventilem mezi sedačkama. Možná, že pod názvem "přepinač" myslíš právě tohle elektro-pneumatické zařízení (pěkně na Liberu zašité a mizerně přéstupné. Prodávající mi k tomu říkal, že když měl auto s touhle závadou na opravě, mechanik diagnosu stanovil právě na tohle, ale že to stálo majlant , postačil si s řešením výše popsaným.Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Sněhulák II.
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát úno 20, 2009 9:48 am
Bydliště: Čtveřín ( 5km od Turnova)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Sněhulák II. »

jako si nás docela naštval to mělo bejt naše to Liberko co si vydražil :evil:
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

Neboj, ešte ich je dosť...
Toto http://auto.bazos.cz/inzerat/9505707/Su ... o-E-12.php alebo toto http://auto.bazos.cz/inzerat/9477059/Su ... ro-4x4.php vyzerá aspoň podľa fotiek slušne. Byť na Tvojom mieste by som sa išiel pozrieť na to druhé.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Raper »

Bohužial, pre mna je takýto termín gilotínový, ved je Velká noc.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Hola,hola liberáci. Mám domluvenej penzion od toho našeho asi 200 metrů ,není tak hezkej,ale za 100 na noc je super. Takže počáteční prodlémy s ubytovací kapacitou jsou zažehnány.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od peple »

Bohužel nemůžeme přijet. Jen bych chtěl poprosit někoho kdo pojede z Liberce a okolí, ať u mě vyzvedne kličku okna pro Lubomíra. Nějak se dohodneme přes SZ.
peple
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Tuti »

Já se tentokrát taky nezúčastním, mrzí mě to, ale fakt nestíhám :(
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj , já zase nestíhám dát dohromady liberko , ale něčím přijedeme určitě . Je potřeba nějaká rezervace ubytování ? Těšíme se na Vás .

Petr a Pavla .
Odpovědět