Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Lubomír »

Přihlasují se:
Lubomír + Jarka + 1 pes malý, Liberko , Trenčín , SK, bez noclehu - spíme v autě
+ Martinekk , asi na Foresťáku 2,0 , Trenčín , SK, bez noclehu - spí v autě
Klaus-Dieter + Rieta Kriegovi , Liberko, DE , nocleh zajednán
Chriestian * Roswith Wilhelmovi, Liberko, DE, nocleh zajednán...
naši přátelé mi psali o zajednání ubytka, potvrzeno od 21.do 25.4.
...no to se ví, zase se sejdem, za sedum dní, či příští tejden, bude se hrát, bude se zpívat, prijďte se dívat, bude nám fajn....
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Ahoj Všichni. Rezervace je třeba do předu na wwww.penzionzelenydvur.cz. Stačí jen zavolat, majitel je moc vstřícný a milý pán. Jen bych Vás chtěla všechny poprosit, aby jste nám tady na fóru začali potvrzovat účast, aby jsme měli už pomalu představu, kolik nás vůbec bude. Jo a ještě malý dotaz..Moje nově vyhraná "Béééruška" nějak moc žere. Nevíte čím by to mohlo být? Počítala jsem to na nějakých 10l/100km. Což je dost!! Prosím o rady, co s tím. Předem děkuji a mějte se všichni moc hezky. Léňa.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

V sobotu by rád pršiel aj Libero-sympatizant na Forestri 2,5XT, ubytko netreba, bude len na sobotu.

Inak spotreba môže byť vo viacerých veciach, skontroloval by som či je čidlo teploty OK, ak nieje tak si RJ myslí že je motor studený a beží v režime obohatenia zmesi- proste na sytič a motor žerie a trávu okolo cesty. Na našom bolo toto čidl vadné a prejavovalo sa to takto. Výmena je jednoduchá, čidlo sme tam dali tužím z Felície alebo nejakej podobnej škodivky. Takže to by som ako prvé skontroloval, potom predstih, vzduchový filter, kostry aj lambdy, brzdy...
Je toho viac.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Aja+Dandy+2
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 186
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:24 pm
Bydliště: Unhošť

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Aja+Dandy+2 »

Ahoj kamarádi, bohužel tento sraz budeme muset vynechat. Užijte si to pořádně i za nás :( . Aleš,Dandy, Kuba, Zůza
Aleš
Uživatelský avatar
sněhulák
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: ned kvě 20, 2007 6:28 pm
Bydliště: Turnov-Český ráj

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od sněhulák »

Ahoj,přijedeme v sobotu,ubytování máme zajištěno ale potřebuji vědět jak je naplánovaný odjezd na akce aby jsme dojeli včas.Milan
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Připojuji se s tímto dotazem též. Taky pojedu v sobotu ráno. (Se Sněhulákem bychom si mohli někde domluvit čas srazu na cestě a hodinu a pak "bloudit "společně. Navrhuji Ulibice za kruháčem v 7.hodin .(Tedy pokud nepojedeš celou cestu přez Prahu po dálnici) Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
bubo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 19, 2011 3:12 pm
Bydliště: Zastávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od bubo »

Ahoj. Hlásím účast. Ubytování rezervováno. Jestli je vítaná i kytara, tak ji beru sebou. S Forestíkem dojedem už v pátek odpoledne. :D
Subaru Outback 2,5cvt 2014
Toyota Hilux 2,5
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Kytara samozřejmě vítána je,těch není nikdy dost. :) Možná bude i banjo,s exkluzivním banjistou!!! A jestli vezme i Dědek,tak budou banja dvě.A to tu ještě nebylo.
Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Ahoj ahoj,byl jsem mimo signál skoro dva týdny (hrozný). Ted odjíždím ještě něco doladit ohledně blížícího se srazu. Večer budu moudřejší a rád se s vámi podělím. Ale jednu malou prosbičku mám, Paní Janoudová (co nám přijede ukázat ''dízlovýho lesáka'') ,nám domluvila na vedení firmy jako sponzorský dar trička. Mám už domluvenýho grafika ,koupený trička, ale s motivem je to horší.Mám domluvenou A4 ze předu i ze zadu. Na prso,nebo na rameno ,dáme logo sponzora.(Miju subaru). Prosím,prosím posílejte návrhy,fotky ,náčrtky,loga,,,,,no prostě vše co vás napadne. Výherce bude náležitě odměněn. :D
Ted jedem s Léňou na rande s kuchařem. Večer se ozvu Ahoj
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od covex »

Davat fotky na trika nedoporucuju - zvlaste tistene, je to zatrest, pod celym tim obrazkem je triko neprodysne a jak je tepleji tak se v tom neda vydrzet. Jedine ornamenty a "carovou" grafiku. Jarda jich na trika mival dost, na netu se neco taky urcite vali.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

Je aj taká technológia že farbu vlastne vstreknú do samotnej tkaniny, a priedušné je stále rovnako. Dávali sme si s kamarátmi robiť týmto spôsobom tričká a sú fakt kvalitné. Vyzerajú takto http://redyuri.wheel.sk/gallery/?dir=Au ... +new+zadok Robila firma t-shock.cz (ak je to prílišná reklama tak kľudne zmažte).
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Největší zkušenosti má Jarda z MT . Já bych za sebe doporučil na jednu stranu SUBARU -LIBERO a na druhou 4x4 , jednoduché a účinné. Triko si vezmeme na každý následující sraz. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od vojta »

trika nažehlujeme v práci pro jednu firmu a můžu potvrdit že klasické fotkové stojí za houby - to pořádně nevydrží, lepší výsledky jsou právě s jednobarevnou fólií do které se na plotru vyřezává motiv - případně se dá udělat více barevný motiv vrstvením takových fólií. S tiskem přímo na textil takovou zkušenost nemám ale vše lepší než ty klasické obrázkové z fotolabu...a když už tedy takové máte tak vydží trošku déle když se pere naruby :)
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Jarda »

dědek píše:Největší zkušenosti má Jarda z MT . Já bych za sebe doporučil na jednu stranu SUBARU -LIBERO a na druhou 4x4 , jednoduché a účinné. Triko si vezmeme na každý následující sraz. Dědek
Já to nechal odborníkům. Přijedu v sobotu ráno, spím v autě
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Příspěvek od syfree »

Ahojky,další info. Od dalšího subaru sponzora mám igelitku reklamních drobností do tombole a na ocenění vítěze . Jinak v pátek budu na Jelenici už od čtyř. Kdyby bylo potřeba tak můj tel. je 608933664. V sobotu po snídani cca půl desátá bychom vyjeli do Nedvědice na prohlídku hradu Pernštejn. Po cestě jěště bude malá zastávka v Křížovicích v galerii Z ruky. Na hradě dáme oběd.Z hradu zajedem do Lažánek do jednoho lomu který mi ochotně půjčil místní pan starosta ,tam na vás mám nachystaný nějaký soutěže. Pak se skutálíme do naší rodné Veverské Bítýšky kde případné zájemce rád provedu ve svém pidi muzeu. Už 25 let sbírám vše co se týká druhé světové války. Takže jestli náhodou něco doma máte, tak to vemte sebou ,vyměním,vykoupím,protislužbou. :D
A pak hurá na Jelenici na vyhlášení vítězů,oblíbenou tombolu a dražbu. Jo a málem bych zapoměl, po oba večery nám k tanci a poslechu bude hrát světově proslulý vynikající ""Libero band"". Těšíme se na vás Sysel a Léňa
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Tak, že asi nejlepší by bylo připojit se v sobotu ráno (no- dopoledne) mezi 10-10.30 na hradě Pernštejn. Na Penzionu koukám už nikdo do večera nebude. Dědek
(Tak co Sněhuláku? Připojíme se na hradě?)
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Ahoj dedku,nejlepší by bylo počkat na nás v Černvíru to je 3 kiláky od Nedvědice směr Brno. Je tam krásnej zastřešenej dřevěnej most z roku raz dva. A odtam jedem ještě do té galerie k uměleckému řezbáři. Hrad mám zamluvenej až kolem půl 12.
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Tady máte ještě odkaz na tu galerii,abyste věděli co vás čeká. www.galeriezruky.cz/
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od artvandal »

tak se taky hlasime, 2 + pes, prespime v aute
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Odpovědět