Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Tak jsme taky šťastně dorazili v sedm večír.:) .Akci hodnotíme velice kladně.Děkujem organizátorům Syslovi a Lence a příjemnému personálu Zeleného dvora.Doufám že vyjde video a foto z neděle,z dobytí Čebínského lomu a rozhledny ,aby i ostatní z toho něco měli.Byla to nádhera,úžasný panorámata.Doporučuji zařadit do programu některého z budoucích srazů.
Johny +Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Karel »

Ahojky. Tady Míla - Karel čumí /to mi napovídá přes rameno/. Až na nepříjemnost
s žárovkou - to už Jarda vykecal - jsme dojeli před 18 hodinou v pohodě. Policajti nás stavěli
jenom jednou - v Děčíně. Celkově jsme ujeli 802 km. Průměrná spotřeba 6,5 l/100 km.
Jinak velký dík Syslovi a jeho kolektivu - zabodoval jsi, bylo to sqělé /napoprvé velmi,
až podezřele sqělé/. Vyspali jsme se a už se těšíme na další podobnou akci. Díky, díky, díky.
Včerejší deštivá Morava dorazila k nám právě teď.
M+K.
:D + :D
Nikdo není dokonalej.
milan legacy
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 25, 2011 11:53 am
Bydliště: Příbram na Moravě

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od milan legacy »

Tak dík Bubovi sem se mezi vás nasomroval a musím uznat že měl pravdu že jste super partie. Bylo to fajn akorát ještě teď je mi nějak divně.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Martinekk »

Včera som prišiel domov okolo 13tej hodiny, spotreba okolo 7,5L je celkom OK. Večer u nás bola riadna búrka, vidím že nielen u nás...
Ďakujeme za super sraz, nič nemalo chybu :wink:
Ten terénny zjazd z toho kopca ako sme boli v tej galérii by som si dal ešte raz, to bola naprostá paráda :D

Milane, už nepi toľko, lebo sa mi rozmazávaš :lol:
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj všichni , taky jsme dorazili v pohodě domů a tedy můžeme poděkovat Syslovi a Lence za další povedený srázek . Po malém přemlouvání , s tebou zase Sysle můžu kamarádit :D
Byla to super akce , supr obsluha i supr počasí .

Petr a Pavla

P+B.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Tak Jimny mě mile překvapil . Spotřeba 6,07 l na sto. (Ale to možná díky tomu, že jsem většinou jel ve vzdušném pytli za Sněhulákem) Počasí nádherný , příroda ,prostředí i náplň dle mého gusta . Sysle a Lenko díky. Sem tam nějaká chybička se vždycky vloudí ( Výhazov z louky a šraňka na lesní cestě) Ale máme na co aspoň vzpomínat. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Ahoj ahoj,všichni zcestovalí Liberáci. Díky vám všem (hlavně Míle s Karlem) co jste dorazili a pomohli nám užít si společně ,myslím ůžasný víkend plný průserů ,které jsme společně zvládli. Slibuji příště se polepším. Už se nemůžem s Léňou dočkat na podzimní srázek ať je v Aši nebo v Košicích. Jen škoda,že jste nemohli v neděli s námi na ten lom.Příště. A prosím,prosím dejte sem vaše fota a videa co nejdříve už se nemohu dočkat. Já sem neměl čas fotit. A Pavli dík,že zas mohu kamarádit s Petrem. Už se těším co zas vymyslíme :mrgreen: Mějte se všichni moc hezky a užijte si léto. Čau čau
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Ahojky,se mnou to bude s tou rychlostí horší,ale doufám že do příštího srazu něco stočím.Včera jsme neodolali,a půl videa skoukli jen tak z kamery.Obvzlášť nás zajímala pasáž s Tebou na Petrově zahrádce pod Perštejnem,jelikož zrovna došla kazeta.K všeobecné radosti naštěstí až po sjezdu dolů,takže podstatná část kaskadérského výkonu je zachycena.
Jinak po nedělním výjezdu do lomu,a po Tvém ukecávání to vypadá že si Ferdu necháme. :) Je to furt ještě moc velká láska,asi na celej život.Jako by něco tušil a poslední dobou šlape jak švýcary.
Ještě jednou díky za vydařenej sraz,a jestli chceš ty pakny,tak 3.6.pojedem kolem ,tak bychTi je mohl vzít nasmažené,ale musíš mi nějak dopravit ojeté.
Nebo mrkni na
http://www.renovak.cz/
Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Polevoj »

Mohli jsme pobyt jen chvili, ale i tak jsem rad, ze jsem konecne nektere z vas videl nazivo - at vam Libera dal slapou.
(Nam se druhy den rozskocila zadni brzda a byli jsme K.O. - nastesti kousek od garaze a ne na vyjizdce :mrgreen: )
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Lubomír »

Ahoj, všetci Liberáci i fandovia, i Foresťáci,
Lubomír s Jarkou - jak tak boli rozcestovaní a opojení krásnym počasím dobrými priateľmi a "rozdováděným" Liberkom, - stočili sme to ešte cez Hodonín, Trnavu a Nitru až na chatu ešte asi tak 15 km za Nitrou - keď sa už v aute našli klúče od chaty, kto by odolal, - asi sme dorazili domov až poslední - ale to už pršalo, tak fajn spláchlo ten prášok z lesa, ten svatopeterský striekací tunel je predsa len spolahlivý. Tak s krásnymi spomienkami na zraz - aj keď Lubomírovo rameno ešte pobolieva - pridávame sa k poďakovaniam a tešíme sa zas na niekedy nabudúce.
Lubomír s Jarkou, (aj s Dunčovou - haf!).
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Tuti »

Jak to tak pročítám, tak na srazu asi nuda nebyla ... škoda, že jsem o to přišel :(
Mám dotaz - dorazily kalendáře a pokud ano, tak jak dopadl prodej? A jestli nedošly včas, tak prosím Sysla, aby se někdy na penzionu pro ně stavil a vzal je k sobě, aby neskončily v kotli.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od artvandal »

Tak jsem se probral kvantem fotek, vetsinu jich spolecne se zuzkou vyradil, a i tak jich je vic nez je zdravo:) Nektere byly presvetlene, tak jsem je musel ztmavit a je to na nich videt, ale celkove myslim, ze se zuzce povedly :)
http://artvandal.rajce.idnes.cz/Subici_ ... 4.04.2011/

PS: sorry za spoustu fotek s felishou, ale nemohl jsem si pomoct:)
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Karel »

artvandal píše: ze se zuzce povedly :)
Ano, lze jedině souhlasit. Jen víc takovýhle vzpomínek :!:
K.
:D
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od artvandal »

K těm fotkám - je jich mnohem víc. Kdyby je někdo chtěl opravdu všechny, dejte vědět, v září je dodáme.
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Fotky se moc povedly,ale ta nejkrásnější je z neděle s Johnym, jak stojí na vysílači ukazuje a křičí do dáli,,,,všichni ste jedničkyýýýý,,,, :lol: :lol: :wink:
(a můj ůchyláček se ti taky moc povedl:oops: :oops: )
Uživatelský avatar
bubo
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 19, 2011 3:12 pm
Bydliště: Zastávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od bubo »

Ahoj,ahoj. Nějak mezi těmi kytkami nestíhám, ale konečně můžu napsat. Chci vám všem poděkovat za krásný víkend, a za bezva partu lidí,kterými bezesporu všichni jste. Nemohl jsem sice na projížďku, ale přesto to bylo super na 100%. Atmosféra mezi vámi mě vrátila o hezkých pár let nazpět, kdy jsem coby tramp jezdil do přírody se starými kamarády, a cítil se tam moc dobře. Tak že ::::::::: Pokud vše vyjde časově, a jestli mě mezi sebou ještě ztrpíte :lol: moc moc rád přijedu v září na další sraz. hello2.gif . Třeba, možná..... rád bych i Liberkem :mrgreen: . Budu usilovně pátrat po nějakém zachovalém kuse. :mrgreen: :twisted: Zatím se mějte všichni hezky, a ať subárka šlapou jak hodiny.
Subaru Outback 2,5cvt 2014
Toyota Hilux 2,5
Subaru Legacy 2,5 sedan 1999
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Karel »

bubo píše: Budu usilovně pátrat po nějakém zachovalém kuse.
Posílám @ na firmu.
K.
:D
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od Tuti »

Chápu, že mezi všemi ohlasy můj dotaz snadno zapadne. Takže znova: dorazil na sraz balíček s 6 kusy kalendářů :?:
Posílal jsem je poštou ve čtvrtek na adresu penzionu (teda doufám ... na webu penzionu jsem poštovní adresu nenašel a nadiktoval mi ji do telefonu nějaký napůl rusky mluvící chlapík).
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od dědek »

Tuti, ten napůl rusky mluvící člověk je snad šéf tamějšího podniku. Obávám se, že kalendáře dorazily pozdě a je na Syslovi , aby je tam vyzvednul. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Jarní sraz 22.-24.4. ( na príglu )

Příspěvek od syfree »

Volal mi v pátek,že je vyzvedl na poště. Já ted dojel z čarodek. Jsem grogy,takže se tam otočím az zítra.
Odpovědět