ZIMNÍ SRAZ 2.3 - 4.3. 2012 POZOR soutěž str. 3 !!!!

Akce se Subaru Libero
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: ZIMNÍ SRAZ 2.3 - 4.3. 2012 POZOR soutěž str. 3 !!!!

Příspěvek od theberlin »

hallo
vielen Dank für die Einladung und perfekte Organisation beim Libero Treffen.Wir waren noch in Prag einkaufen.Bei euch haben ja die Geschäfte auch am Sonntag auch offen.Wir waren dann nach 400 km um 17:00 Uhr wieder in Berlin.
Vielen Dank an die Organisatoren.
Viel liebe Grüße aus Berlin senden euch Thomas und Sabine.


ahoj
Děkuji za pozvání a perfektní organizaci libero Treffen.Wir einkaufen.Bei byly v Praze tak můžete mít obchody v neděli také offen.Wir pak znovu po 400 km v 17:00 hodin v Berlíně.
Děkujeme organizátory projektu.
Hodně rádi, aby vám poslal pozdravy z Berlína, Thomas a Sabine.
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: ZIMNÍ SRAZ 2.3 - 4.3. 2012 POZOR soutěž str. 3 !!!!

Příspěvek od jenýček »

Já se omlouvám všem se kterými jsme se nerozloučili ale byl jsem přesvědčený,že to bude na chvilku a pojedem s váma.Jenže pán který mi opravoval píchlé kolo měl novou zouvačku se kterou ještě neuměl,takže třeba 20 minut pátral po tom proč neběží kompresor,prolezl pojistky až došel ke zjištění že už je natlakováno.Dalších 20 min.trvalo než zjistil že vypadl jistič a zouvačka se netočí atd atd. Oprava kola 1h15min.Jinak provedeno kvalitně,drží. Když už jsem chtěl vyrazit za vámi,libero nechytlo. 45min pátračka po závadě(zkrat mi vyhazoval pojistku která je na benzínové čerpadlo a od ní mám i ovládání elektromagnetu LPG) Nakonec jsem zjistil že jsem si ten drát prosekl při zaklapnutí řidičovy sedačky když jsem ukládal hever a klíč na kola.Pak cesta ve vašich stopách na vyhlídku ,pak přez Jílové na Jevany(Milča se chtěla podívat ke bydlí mistr),předtím jeden neůspěšný pokus o překročení vltavy(nebyl tam most).Takže jsme najeli 250km spotřeba cca 1.80kč/km.Děkuju Jardovi a Bohoušovi za sehnání pneuservisu a to nejlepší nakonec- samozřejmě Petrovi a Pavle za opět dokonalou organizaci a trať. Když mechanické a elektrické díly dovolí,sejdeme se na jarním srazu. Všechny zdraví Honza a Míla a kdyby mohl,tak určitě i Hurvínek.
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: ZIMNÍ SRAZ 2.3 - 4.3. 2012 POZOR soutěž str. 3 !!!!

Příspěvek od artvandal »

my dojeli kolem 3 hodiny. v kutne hore jsem jeste dostal na cestu pokutu. nejdrive na benzince nesly karty, tak sme jeli pro hotovost k bankomatu. ten byl ale na kdesi na namesti a nevsiml jsem si zony s dopravnim omezenim. z poza sloupu pohotove vystoupil prislusnik:) ale byl hodnej, dal mi to jen za stovku. za 11 let moje prvni pokuta:)
jinak dekujeme petrovi a pavle za perfektni organizaci zavodu. ten v melnice jsme bohuzel nestihli, ale tenhle jsme si opravdu uzili
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
škatulka
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 234
Registrován: čtv srp 09, 2007 11:42 am
Bydliště: Dobruška

Re: ZIMNÍ SRAZ 2.3 - 4.3. 2012 POZOR soutěž str. 3 !!!!

Příspěvek od škatulka »

Konečně jsem se dostal k internetu, tak hlásím:
Návrat domů v 14.55. Bez orienťáku najeto 362 km. Asi v 13.30 jsem tankoval ve Vlkově pod Oškobrhem.
Stav tachometru 287 km, dotankováno 17,99 l. Spotřeba 6.26 l/100km. Úžasné!! Pumpař zahlédl Libero
a říkal, že chvíli předemnou tam bylo červené. Kdopak to asi byl?
Petře a Pavlo, nechci mazat med kolem huby ale dobré a díky.
Jardo - díky.
Machovi - díky.
Lubomíre - díky.
Všichni účastníci - díky!!!
Básníkovo střevo nemělo chybu - inspirace na další sraz.
Všechny zdraví Bohouš.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: ZIMNÍ SRAZ 2.3 - 4.3. 2012 POZOR soutěž str. 3 !!!!

Příspěvek od Martinekk »

Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Odpovědět