Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Lubomír »

Ujal som sa Subaruznaku na znak, že sa ujímam organizácie jarného Liberosrazu. Navrhujem termín 17-18-19.5.2013.
Program je ešte v tvorbe. Za lákadlo považujem návštevu Trenčianskeho hradu. Subarufanda Mário ( - inak majiteľ Subaru Forestera - bol na zimnom zraze v Lubomírovej posádke) je pilotom vrtulníka a má možnosť zariadiť vyhliadkové lety vrtulníkom - kamkoľvek, v okolí, - sľubuje to minimálne nádherné fotky na Liberosraz z výšky, to tu ešte nebolo...
takže dve základné otázky:
1.prejavte prosím predbežný záujem o sraz na Slovensku - kvôli dimenzovaniu ubytka, prípadne aj možnosti spať v aute,
2. prejavte názor na vzdušný výlet, predpokladaná cena na úrovni 25 € za skok (i s přistáním, to v letecké hantýrce je skok=krátky let, podobne jak herci majú "štěk"), normálne s letenkou, je to trojmiestny vrtulník + pilot, ( na veľký , 7 miestny sa asi neposkladáme ) - ale je ponuka aj zariadiť normálne malé lietadlo - je to za 40 €/20minút/1 osoba alebo aj 80 €/20 minút/3osoby...
Lubomír + team
Naposledy upravil(a) Lubomír dne ned bře 03, 2013 11:00 pm, celkem upraveno 2 x.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Tuti »

To je velmi lákavé :!: a projevuji předběžný zájem včetně vý-letu vrtulníkem :D (v tradiční výjezdní sestavě já a Lukáš). Jen mě malinko zneklidňuje cena uvedená za "skok" ... svezou mě i zpátky na zem nebo si mám shánět padák :mrgreen:
Klasické éro většinou vychází levněji než vrtulník, jestli je to tady obráceně tak jen dobře - vrtulník mi přijde atraktivnější.
Spaní asi v autě.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od jenýček »

My se teda hlásíme i s ubytováním ale zůstanem nohama pevně na zemi.
H+M
Doufám že uvaříš halušky s bryndzou!!!
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od dědek »

Já jsem taky v Liberci hlasoval pro Trenčín. Chci se rovněž zúčastnit, a v nejhorším případě sám. O vrtulník mám rovněž zájem . Za tyhle peníze tě v ČR nenechají ani nastoupit a vystoupit. Taky mne docela zarazilo "skok" , ale chápu to snad dobře, jak bylo nakonec napsáno, že to znamené krátký let a ne seskok s padákem. To by připadalo v úvahu jen jako tandemový seskok se kterým mne rodina strašila , když jsem slavil "kulatiny". Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od dědek »

A právě jsem se dozvěděl, že 18-19.5. je u nás pouť a to k nám jezdí celé příbuzenstvo. Tak zústane-li tento termín platný , jsem ze hry venku. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od artvandal »

kdyz se nestane neco neocekavaneho, tak se hlasime
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Aja+Dandy+2
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 186
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:24 pm
Bydliště: Unhošť

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Aja+Dandy+2 »

Ahoj, předběžně se hlasíme,ale bohužel nic nemůžeme slíbit,neboť v průběhu dubna čeká Bzuka celková reinkarnace na Bzuka 2 a uvidíme jak rychle a s jakým úspěchem se zadaří. Aleš :D
Aleš
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj , taky se předběžně hlásíme a těšíme se na vrtulník :D

P+B.
škatulka
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 234
Registrován: čtv srp 09, 2007 11:42 am
Bydliště: Dobruška

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od škatulka »

Protože jsem z trojice která to vlastně na Lubomíra upekla, hlásím se také téměř závazně.
Spaní bez paní v autě. Létání už mám za sebou - tedy nemám zájem.
Škoda, že je to až za dva a půl měsíce. Už teď se těším jako malý Jarda.
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Taky se hlásíme ,na "skok" se těšíme,počty včas upřesníme. :)
Johny +Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od theberlin »

hallo

Danke für die Information.Wann und wo findet das nächste Treffen statt.Wir haben Freunde in der Stadt Roznov p.R.also nicht weit von der Slowakei weg.Bei dieser Gelegenheit könnten wir sie besuchen .Berlin -Roznov p.R sind etwa 650 Kilometer.

íky za Information.Wann a kde budou další setkání s přáteli statt.Wir v Rožnově pRalso se nedaleko od Slovenska weg.Bei této příležitosti jsme mohli navštívit. Berlin Rožnov pR je asi 650 km

Thomas und Sabine aus Berlin

Schrott und knitterfreie Fahrt wünscht theberlin
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
dagmar.machova
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:06 pm
Bydliště: Úpice

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od dagmar.machova »

Na jarní sraz se už moc těšíme, hlásíme se dva a možná s námi pojede Čenda.
Spali by jsme asi v autě, ale to ještě upřesníme.
Uvažujeme o odjezdu na sraz už 15.5. ve středu ( to abychom si to užili ). Na vrtulník se taky těšíme.
Zdravíme Mach a Šebestová
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od theberlin »

hallo

Wir möchten gerne zum Treffen in der Slowakai kommen.Wir haben in dieser Zeit unseren Urlaub geplant und wollen von Berlin über die Slowakai nach Ungarn ( Budapest und Balaton ) und danach nach Österreich ( Wien ) fahren.Gebt mir bitte genaue Information zum Treffen ,wie der genaue Ort ist ( Adresse für Navigation ) .Sollen wir aus Berlin noch was mitbringen.Wir machen immer Camping im Libero und schlafen auch im Libero.Wir brauchen nur gutes Bier und Slivovice :D :D :D :D :D .
Meldet euch bitte .

E-Mail: theberlin@freenet.de

Viele liebe Grüße von Thomas und Sabine aus Berlin



ahoj

Chtěli bychom mít schůzku na Slovensku kommen.Wir v této době naše dovolená plánované a chcete v Berlíně fahren.Gebt na Slovensko do Maďarska (Budapešť a jezero Balaton), a pak do Rakouska (Vídeň) mně přesné informace o schůzce, aspřesné umístění (adresa pro navigaci) měli bychom udělat něco od berlínského mitbringen.Wir vždy kempu v libera a spát v Libero.Wir stačí dobré pivo a slivovice:. D: D: D: D: D.
Hlaste se prosím.

E-mail: theberlin@freenet.de

Spousta lásky z Thomase a Sabine z Berlína
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Lubomír »

Eine Nachricht speziell fuer Thomas und Sabine:
Alles klar, danke, alle infos kriegen Sie schon bald, melden Sie bitte auch, ob Sie auch einen Rundflug mit dem Hubschrauber ( Robinson = Pilot +3 Personen - 25€/Persone) Trencin-Burg umforbei absolvieren wollen,... ein paar fotos machen - wegen der Zeitplannung - (aber ist es moeglich auch mit dem Flugzeug fliegen).
Ich freue mich unsere Treffung an.
Lubomir, Trenčín, Slowakei
(Entschuldigung fuer die Gramatik...)
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od theberlin »

Hallo Lubomir

Vielen Dank für die Information.Ich möchte den Helikopter Rundflug mitmachen.Sabine schaut sich die Burg lieber von unten an.
Deine Grammatik in deutsch ist besser als meine Grammatik mit dem Google Translater :)

Viele Grüße aus dem kalten und Schnee bedeckten Berlin wünscht Thomas und Sabine ( -16 °C ) am 24.03 2013 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kalt.

dobrý deň Lubomír

Vďaka za Information.Ich vyzerá ako helikoptérou do zámockej mitmachen.Sabine radšej dole.
Vaša gramatika je lepší ako mojej nemeckej gramatiky s Google prekladateľ :)

Pozdrav z chladu a snehu-vzťahuje Berlin Thomas a Sabine (-16 ° C) si želá v 3,24 v roku 2013 brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr chladu.
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
Janissek
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 14
Registrován: úte dub 23, 2013 6:24 am
Typ Libera: subaru libero,r.v.93
Bydliště: Náchod

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Janissek »

Hlásíme se na jarní sraz. Spát budeme v autě. Těšíme se.

Jozef, Jana a Erik
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od dědek »

Lubomíre, mohl bych se dostavit na sraz i bez Libera ? Tou dobou už nebudu majitelem Libera , ale původní termín místního (Desenská světoznámá pouť) svátku je 10.-12. května a tak bych mohl přijel. Kolik "eček" bude tahle legrace asi stát? Mě láká ta možnost spadnout s helikoptérou. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
sněhulák
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: ned kvě 20, 2007 6:28 pm
Bydliště: Turnov-Český ráj

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od sněhulák »

Ahoj,sněhuláci se taky hlásí na sraz.Přijedeme v pátek večer v počtu 3 kusy.Do auta se všichni nevejdeme tak i s nějakým spaním.
Aja+Dandy+2
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 186
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:24 pm
Bydliště: Unhošť

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Aja+Dandy+2 »

Ahoj Lubomíre,tentokrát se bohužel musíme ze srazu omluvit. Je nám to moc líto. Aleš
Aleš
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Jarní sraz 2013 Trenčín 17-19.5.2013 - Slovakia

Příspěvek od Lubomír »

Je čas na predbežné zrazové informácie:
- je dohodnuté ubytko s približne 18 izbami, mohlo by to stačiť, nedokázali sme obsadiť iný lacnejší celý penzión, páč dosť osádok sa rozhodlo pre hajando v autíčku, takže cena za ubytko 2 posteľ izba je predbežne okolo 10 €/noc/osobu, (pre deti môžu byť prístelky).
- cena za jedlo od piatku večer do nedele ráno je spolu 20 €, piatkové a sobotné večerné jedlo sú porcie, raňajky švédske stoly standardne v mieste ubytovania, sobotný obed vonku
- vstupenka na hrad je 4,5 €.
- navrhujem systém „teměř al inclusive“, (všetko - okrem piva), a tak budem vyberať 20+20+5=45 € za osobu (deti menej – ubytko lacnejšie + treba hlásiť detské porcie )
+ 10 € štartovné za posádku (tričko, nálepka, parkovné)
- pivo a nápoje budú systémom kto kolko vypije, tolko si zaplatí, menovité účty ako na Srnčí, zdá sa mi to spravodlivé
( pivári bez obav, bude slovenské pivko Zlatý bažant, dám do placu aj nejakú slivku ako navigačný štamperlík )
- pre vyťaženie vrtulníka sa predbežne hlási málo osôb, treba doplniť záujem, bolo by to škoda rušiť pre nedostatok záujemcov, (trenčianske letisko nie je domovské, nutný prelet, benál sa rozloží na čo najviac pasažierov, má vplyv na cenu, je to pokrytí nákladov a nie na zisk) - spolieham sa vyslyšané modlitby a bude dobré a letové počasie
- dostihnúť Tutim nastavenú latku sa mi asi nepodarí na prvý pokus, čiastočnú kompenzáciu ponúkam v cenách za súťaže v podobe kanistrov benzínu na čiastočnú kompenzáciu dojazdovej vzdialenosti, skracujem aj pojazdenie v sobotu po Liberotrase na nejakých 50 km, ale tankovanie si netreba nechávať na sobotu, zdržuje to ostatných a narušuje harmonogram.
- sobotné poobedné súťaže a Liberokonzultácie budeme kombinovať s vyhliadkovými letmi a prípadnou konzumáciou piva.
Všetko ešte upresním.
Vítaní budú samozrejme aj priaznivci značky (Dědek, pripravíme ti samostatné Liberko na spanilku, alebo sa pridáš k niekomu?)
Zrazu zdar.
Lubomír
Upravená cena, (našla sa ešte priaznivejšia kombinácia)
Naposledy upravil(a) Lubomír dne pát dub 26, 2013 8:58 pm, celkem upraveno 1 x.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Odpovědět