29. zimní sraz Hedeč

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Tuti »

Já prosím taky o jeden guláš míň, Lukáš se mnou pravděpodobně nepřijede, protože na něj nejspíš leze nějaká chřipka. Já ihned po příjezdu začnu s dezinfekcí, abych na srazu nerozšířil bacily :mrgreen:
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od covex »

Bohuzel na nas uz to vlezlo a vzhledem k nedostatecne dezinfekci poslednich dni jsme neschopni se zucastnit. :( Na ubytovani jsem psal.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od artvandal »

Petr+Barča píše:Ahoj všichni . S politováním musíme naší účast na srazu odvolat , jelikož nám včera totálně kleklo naše Liberko / zlomený rám u předního kola /.
A nechcete prijet aspon s land roverem?:)
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od artvandal »

Jeste jedna vec, kdyby ste si chtel nekdo v nedeli zalyzovat, neni problem. vemte si lyze, u chaty je zdarma 70m vlek (spise teda detsky) :) Ale v okoli je kdyztak spoustu dospelackych vleku....
A jestli nekdo mate takovej ten barevnej sprej, co se pouziva treba na oznaceni nehod, tak ho prosim vemte. diky
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Petr+Barča »

A nechcete prijet aspon s land roverem?:)[/quote]

Jelikož nám Liberko perfektně sloužilo " až do roztrhání těla " tak jsem opravu startéru na Diskošce odsouval na později .
Teď to mám jeden start na deset pokusů a nový startér bude až v pondělí , tak to nechci pokoušet .
Je nám to fakt líto :(
Petr a Pavla
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Tuti »

K tomu prdlýmu rámu pak určitě dodej víc informací, ať víme, na co případně dávat bacha. Normálně rámy hnijou spíš od zadku, zlomenina vpředu je docela kuriozita :(
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Petr+Barča »

Je to u Mišuse , tak to nafotíme a dáme to sem .

P+B.
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od artvandal »

Tak to je skoda:(

Jinak trochu se nam kvuli vojenskemu muzeu zmenil harmonogram. Hned po snidani bude navsteva klastera a pamatniku internace, pak pojedeme na k-s 14 cihelna, potom obed a az pak bude vojenske muzeum. Po ty co prijedou az v sobotu, tak do cca pul 11 budeme na Hedci. Kdyztak volejte na 608 834 191 (art)
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

:( Tak bohužel musím na poslední chvíli zrušit naši účast.Ivča ulehla,něco akutně střevního.(ani 53% procentní moravská medecína nezabrala)
Pokud by to jen trochu šlo dorazíme zítra. S p.Hoteliérem domluveno.
Johny Mandolína
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Tuti »

Byl jsem v Hedči, heč. Takhle se můžu vytahovat na ty co tam nebyli, protože přišli o další zdařilý sraz. Škoda, že zákeřné choroby postihly posádky i techniku a naše řady tím prořídly. Ale užili jsme si to, vyjížďka byla moc pěkná a bunkr i muzeum jsou super. Zlatým hřebem byl jako tradičně večerní program s dražbolou, ale trošku se nám stýskalo po tradičním repertoáru Liberobandu.
Cesta domů proběhla nakonec celkem v pohodě, fučelo sice fest a občas padal či spíš létal sníh v nejrůznějších podobách a místy i ve směsi s drobnými větvemi, ale žádná dramatická situace nenastala. Ovšem celou cestu mi nešli z hlavy dva chlapi s běžkama, které jsem potkal na cestě z Poutního domu do Králíků. Co asi v takovém ránu může člověka přimět k tomu, aby popadl běžky a vyrazil na tůru? Snad jedině to museli být duchové Hanče a Vrbaty.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
sněhulák
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: ned kvě 20, 2007 6:28 pm
Bydliště: Turnov-Český ráj

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od sněhulák »

Tak sněhuláci jsou v pořádku doma,do Hradce to za moc nestálo ale pak už to šlo.Děkujeme organizátorům za velmi vydařený sraz, moc jsme si ho užili a těšíme se na další.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od dědek »

Tak domu jsem jel raději přez HK. Do Vamberka po bílým a dál už občas břečka . Po cestě dvě bouračky. Jedno auto uprostřed města na střeše( kdo jel za mnou musel vidět odtahovku jak to nakládá). Potom nic dramatického až u Jičína v Soběrazech. Těsně přede mnou se srazila dvě auta, která jela ve stejnem směru. Jedno dostalo v zatáčce hodiny, vlítlo do pangejtu a druhý (Superb) bacil do něj. bylo to na ledu jen asi 20m ve stínu. Podle RZ jeli někam na zimní prázdniny a teď tohle. Vystoupili z nich samý mlaďasové, kterým ta auta asi neříkali pane. Ale dneska je všechno možný, že si dvacetiletý kluk koupí Superba. To druhý auto byl buď Megan nebo laguna a ten dopad podstatně hůř. Z něj tekla chladicí kapalina, byl zabořený ve sněhu a vypadalo to na blatník a světlo. Nejdřív mě zastavili, ale pak když jeden cestu uvolnil, dali mi znamení, ať jedu dál. Tenhle sraz naplněný vojenskou technikou byl podle mého gusta. V květnu se budeme těšit na památky Českého Ráje. Tak ještě jednou díky "Artíci", bylo to fajn. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Martinekk »

Pred chvíľou sme dorazili domov, bez akýchkoľvek problémov. Cesty boli tak pol na pol biele alebo brečka až suché, úplne bez problémov prejazdné. Ďakujeme organizátorom za zraz :wink:
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Lubomír »

Doplňujem Martinekka:
Na dvoch miestach cestou sme boli v snehobielej tme - byť tam tak nehoda alebo len kolóna, tak som v nej doteraz, viditeľnosť tak 20 cm...zlý pocit, ale pomalučku sme to prešli (cestou tam bola v tých miestach nejaká búračka). Inak - zimné cesty Liberku vcelku svedčali, len farba sa zvonku nezhoduje s papiermi - je teraz biele od soli.
Zraz sme si užili, sniežik sa vydaril, tá neplánovaná návšteva priekopy cestou tam bolo iba spestrenie a na výstrahu, zatial bez viditeľných fyzických následkov na osádke i Liberku, (uvidíme, keď ho a sa umyjeme)...Psychické následky ovšem vytrvávajú - môj navigátor to ešte bude dlho rozchádzať myslím...
Takže ďakujeme za krásne spomienky, ktorým dali vzniknúť poriadajúci - díky Artovci - i účinkujúci - díky Bohoušovi za tombolodražbu, skvelé, rychlé účinné a vtipné riešenie. Tešíeme sa na ďalšie stretnutie...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od covex »

Jsme zvedavi aspon na nejake fotky nebo videa. Tesili jsme se na sraz, snih i "tanky" ale posledni dobou se nam nejak nedari plany vubec dodrzovat, protoze je vzdycky nekdo marod.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od syfree »

Ahojte liberáci. Teď jsme se probudili,byli jsme celkem utahaní.Cesta proběhla s pár výstřelama a mrtvým motorem. Stačilo pár něžných pohlazení káblů a jelo se dál.Díky Artíci,vybrali jste hezké místo na sraz. Na tento sraz budu rád vzpomínat jako na sraz kde jsem dvakráte zachránil Jeníčka. :lol: :mrgreen: :lol: :wink: . Už se těšíme na květen.Doufám ,že sněhuláci zařadí ňákou rally vložku,abych zas mohl zachraňovat Jeníčka. :twisted: . To já rád. Snad se nás dostaví víc. Mějte se hezky a v květnu ahoj. :wink:
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Ahojky,podle ohlasů dopadl sraz dobře,tak to je moc fajn. :) Mysleli jsme na Vás,bohužel z náhlé střevní příhody se klube něco víc,tak jsme nemohli dorazit ani včera.
Z příspěvků vyplývá,že v květnu se chystá něco v Českém ráji pod patronací Sněhuláků -jestli jsem dobře pochopil.Nevím jestli už je rozhodnuto o termínu,ale pokud se to dá ještě nějak ovlivnit,tak uvádím termín kdy nemůžem a sice 15.-17.5 a 22.-24.5. Jinak jsme volní ,ale čím dřív se dozvime pevné datum tak tím lépe.
Johny Mandolína
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od jenýček »

Taky hlásíme návrat bez problémů ( Pavla se to netýká) okořeněný o cestu podél hranic polským územím. Vojenské muzeum a přesuny dost dobrý.Dik Arte a Zu.Jen tak dál.Na tomhle místě by byl hezkej sraz i na podzim. Všechny jsme vás zase rádi viděli,jen škoda - a teď pouze cituji; že se Petrovi podělalo Libero a Johnymu Ivanka. Tak snad na jarním srazu AHOOOOJ!!!
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od David »

Zdravíme všechny už zase z Černé Studnice,
cesta včera 23,50 Hedeč - 03,20 Studnice, tj. 3,5 hodiny, celkem tam i zpět 380km, počet druhů sněhu cestou asi 5 - jemná krupička, hrubá krupice, drobný déšť, mokré vločky apod., nejhorší futeř u Jičína, na kopcích skoro klídek, hlavně jsem si liboval nad prázdnými silnicemi, návrat přes den v kolonách jsem Vám nezáviděl.
Díky moc Artovi, Zu a hlavně Karimkovi za krásné setkání, muzikantům za bluegrass na cestu a všem za úžasnou atmosféru. Těšíme se na příště.
David
P.S. Jen se děti ptaly po těch králících, pročpak nemají v městečku aspoň nějaké ušaté muzeum?
P.S.2 Příště si vezmu řetězy a na tu rozhlednu vyjedeme :-)
dagmar.machova
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:06 pm
Bydliště: Úpice

Re: 29. zimní sraz Hedeč

Příspěvek od dagmar.machova »

Ahoj všichni Liberáci,
návratová cesta byla přes Polsko jak už Jenýček napsal, jeli jsme tři auta Maši, Jenýčkovi a Škatulka.
Ač jsem se trochu bála terénu cesta byla úžasná (ani jsem Pavlikovi neječela). Když si Liberko nabralo trochu víc sněhu tak si prostě a jednoduše
chcíplo. Stalo se to asi čtyřikrát neli víc. No měli jsme to zajímavější, a ještě když bylo nejvíc třeba zapnout 4x4, tak ta potvora nešla.
Domů jsme dorazily před třetí hodinou a to i se zastávkou na oběd.
Jinak sraz byl moc pěkný a souhlasím s Jenýčkem, že by tam bylo krásně i na podzim. Před chvílí nám Čenda oznámil, že na příští sraz do
Českého ráje za náma přijede na kole a nebo pojede zeleným Liberkem s náma. Tak nás bude zase o trochu víc.
Já nevím jak vi, ale já už se zase těším!!!
Mějte se krásně
Zdraví Šebestová a Mach
Odpovědět