Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od Raper »

Ahooj uz Vam pisem zo slnecnych Tatier. Vsechny kola vydrzeli a udelal jsem spotrebu 6.2 l / 100km na vzorce 958 km pak uz jsem na tu musel slapnout abych stihl do prace.. Ale asi celkem slusny na 2t auto na zimnich pneu. Dekuji organem odpovednych za organizaci, bylo to moc fajn!
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od dědek »

Tak jsem myslel, že budu první ze srazu doma , ale zapoměl jsem, že některé čekali už dneska ráno pracovní úkoly. Tak díky Luboši Tuti za skvělý sraz a promiň, že jsem ti nepoklepal packou. Když jsme se všichni loučili, nakládal jsi auto a pak jsi byl pryč a ostatní mne vyháněli, že tam s autem překážím.Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od jenýček »

Tak jsme taky doma. A spotřeba Rapera teda nic moc. To my jsme jeli za 3litry plynu na 120km.!!!!!!! No dobře,z Lomnice nad Popelkou mě táhli na tyči. Asi těsnění pod hlavou nebo hlava. Uvidíme zítra. Jinak velké DÍK Tutimu za opět bezchybnou organizaci. A těm kteří se nezůčastnili - vaše chyba. Takže zase ahoj v Květnu.
Uživatelský avatar
sněhulák
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: ned kvě 20, 2007 6:28 pm
Bydliště: Turnov-Český ráj

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od sněhulák »

Sněhuláci v pořádku doma,díky Tutimu za vydařený sraz a těšíme se na další.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od Martinekk »

Domov som došiel vporiadku, chyba v RJ mi nešla vyresetovať ani odpojením baterky, zhasla nakoniec sama niekde v Prostejově :D Hneď aj išla spotreba dolu na krásnych 8,3 :twisted:
Ďakujem Tutimu za super sraz, obe múzeá výborné, a aj súťaže.
Btw, Dědku, je to žiarovka, na 120V, svieti.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od dědek »

A Martínku typneš si koliuk bude mít W ? V době kdy bylo napětí v síti 120V ( a to bylo v některých částech Prahy ještě v 70tých letech se žárovky prodávaly a v Králíkách (Tesla) je vyráběli.
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od David »

Děkujeme Tutimu za hezký sraz, v muzeu jsme se cítili jako doma, taky tam měli tři trabanty :-).
Covexi, vzít to přes Návarov jsem taky zvažoval. V době, kdy tam nebyl ani signál telefonu, ale i teď, je to pěkná past. Dolů dojede každý, i když se neprotahuje, nahoru někdy jen čtyřkolky, kamioňáci tam někdy couvají jen s pomocí jeřábu. Navigace touhle cestou ušetří dva kilometry za cenu někdy hodinového zdržení a přinese nevšední zážitky :-).
Zdravíme a těšíme se na příště, David

P.S. Doplňuji: právě jsem se vrátil ze Šluknovského výběžku, bral jsem to "zkratkou" ze Svoru do Kytlice a byla to silnička podle našeho gusta, prohrábnutá naposledy před měsícem, ostatní sníh ujetý, osobáky by dřely spodkem ostošest, 2km bez možnosti vyhnutí, říkal jsem si "nejsem měkkej", ale pak ta prohrnutá cesta odbočila na lesní cestu a dál bylo jen projeto náklaďákem, kousek jsem zkusil, táhlo mě to do měkkého kraje, po kratší prohlídce cesty a popadaných bukových větví jsem usoudil, že pilu sice mám, ale lopatu jsem ulomil minulý týden a zkratka by mohla být až do jara, kdyby byl čas a stará zlatá barka, co byla trochu vyšší, tak bych to zkusil, tentokrát jsem vyměkl a byl jsem ještě rád, že se mi podařilo otočit zpátky. Kdoví, zda tam ten sníh nevydrží ještě do jarního srazu :-).
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od covex »

No vidis, mi u te Kamenice vubec nevedeli do ceho jdeme a jeste jsme jeli potme, tak jsme asi meli stesti, ale dalo se to projet celkem OK. Ono mozna fakt udelalo sve ze auto bylo plne nalozene, fakt to jelo be zavahani.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od Tuti »

Po zastrčených silničkách v horách se teď jezdí hůř, než za největší sněhové kalamity. Z vyjetých kolejí zůstaly ledové pásy a jak je přes den teplo a v noci mrzne, mezi nimi se dělají zrcátka hladkého ledu. Jezdil jsem teď dva dny po Jizerkách s očima na skle a vyhlížel ostrůvky, které vypadají, že na nich auto bude ochotné zatočit nebo přibrzdit. A takhle to zůstane, dokud nebude i přes noc nad nulou. Ale jaro už strčilo nohu do dveří - dneska jsem na Královce přišel k zaparkovanému Liberu a na dveřích se vyhřívala moucha.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od Martinekk »

Dědku, 40W má :D
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Zimní 35. sraz Vysoké nad Jizerou 10.-12. 2. 2017

Příspěvek od dědek »

Já bych s ní ale nesvítil. Ta bude mít historickou hodnotu. A o to větší, když má neporušené vlákno. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět